• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yoğurt görmek

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
rüyada yoğurt, rüyada yoğurt yediğini görmek, rüyada tatlı yoğurt görmek, rüyada ekşi yoğurt görmek, rüyada ayran görmek, rüyada yoğurt görülmesi

YOĞURT: Rüyada, taze ve yağı alınmamış yoğurt görmek, güzel ve hayırlı rızka, uzun ömre ve ahlak güzelliğine işaret eder.

Rüyada yoğurt yediğini görmek, helal kazanca, yoğurt ekşi ise haram para elde etmeye işarettir.

Yaz mevsimi ayran içmek ferahlık ve çabuk elde edilecek rızka ve sevindirici gelişmelere, kışın içmek darlık ve sıkıntıya;

Yine rüyada tatlı yoğurt görmek, helal mala, faydalı rızka, ekşi yoğurt, haram mala ve pişmanlığa delâlet eder.

yoğurdun kurusu ve her çeşit beyaz gıda Maddesi rızka işaret eder.

Bir kimsenin rüyada yoğurt kurusu görmesi, beyaz ekmek ve rızka işaret eder.

Bazı kere de rüyada yoğurt kurusu görmek, az bir zahmetle elde edilen rızka işarettir. Yoğurt kurusunun tiridini görmek, eğer onda yağ varsa çok faydalı bayağı bir ticarete alamettir.

Rüyada yoğurt görmek, yemek, zengin olmak ve uzun yaşamak demektir.

Rüyada yoğurt, hayırlı, helal para veya maldır.Bol para ve kazanç demektir.

Konuyla ilgili okuduğunuz çeşitli yorum ve tabirlerden sonra, gördüğünüz rüyadan kendinizle ilgili bir fikir edinebilmek için aşağıdaki yazıyı da mutlaka okuyunuz...
İslam'a göre rüya üç çeşittir.

1- Salih rüya

2- Şeytani rüya

3- İnsanın içinde yaşadığı olaylardan, etkilenmesi sonucu doğan rüya.

Hiç bir rüya yaşanılan ortamdan bağımsız bir sekilde yorumlanamaz.

Rüyayı gören kişinin yaşı, medeni hali, cinsiyeti, O An içinde bulundugu maddi ve manevi durumu mutlaka önüne alınmalıdır.

Bu nedenle, her rüya aynı şekilde tabir edilemez..

Aynı rüyayı farklı kişiler farklı mekan ve konumlarda gördüklerinde tabirleri de farklı olacaktır.

Bundan dolayı da, rüya yorumu özünden bir şey kaybetmese bile, yansıması farklı olabilir…

Rüya ile amel edilmez. Dünya işleri ve günlük yaşantı, rüyalara göre düzenlenmez.

Rüya ve ilhamla elde edilen bilgiler dinin bir emri gibi kabul edilmemelidir.

Rüyalarda çeşitli hikmetler vardır. Kimi için bir müjde, kimi için bir ikazdır. Kur'an-ı kerimde rüya ve tabiri ile ilgili bilgi vardır.

Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
(Güzel rüya müjdedir.) [İbni Cerir]
(Salih rüya rahmani, karışık rüya şeytanidir.) [Buhari]
(En doğru rüya seher vakti görülendir.) [Beyheki]
(Kıyamet yaklaştığında, Müslümanın rüyası ekseriya yalan çıkmaz.) [Müslim]
(Sözü doğru olanın, sadık kimselerin rüyası da doğru çıkar.) [Buhari]
(Gündüz görülen rüyalar doğru çıkar.) [Hakim]
(Kötü rüya gören kimseye söylemesin, şeytandan da Allahü teâlâya sığınsın.) [Müslim]
(Rüyasında hoşa gidici güzel şeyler gören, görüşü isabetli salih birine anlatsın! O da hayra yorsun!) [Beyheki]
(Rüya, tabir ilmini bilen bir dosta veya akıllı bir zata anlatılmalıdır!) [İ.Ahmed]
(Rüya nasıl tabir edilirse, öyle çıkar. Bunun için rüyanızı nasih veya âlime anlatın!) [Hakim] [Nasih, insanlara iyilik tavsiye eden, kötülükten sakındıran, nasihat eden kimsedir.]

hilal 37

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada yoğurt görmek rüyada yuğurt yemek rüyada tepside yoğurt görmek

selamün aleyküm.
Ben istihare rüyasına yattım, rüyamda kocaman beyaz bir binanın içinde gördüm kendimi. Birde bir tepsinin içinde yoğurt var. Annemle birlikte tepsinin içindeki yoğurttan yiyoruz. Yorumlayabilir misiniz. şimdiden teşekkür ederim. kolay gelsin.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada yoğurt görmek; zenginlik, mutluluk, uzun ömür anlamlarına gelir.

Rüyada yoğurt yediğini görmek; bir sağlık sorununuz varsa tez zamanda iyileşmeyi işaret ederken, sağlık sorunu olmayanlar için uzun ömürlü bir yaşamı işaret eder.
ayrica ruhsal ilerleme ve huzura giden duygusal yolculuğu temsil eder.

Rüyada kocaman beyaz bir bina görmek; Yaşamınızda rahat, bolluk ve bereketin olacağı, memnuniyet dolu günlerin geleceği bir dönemin başlamakta olduğunu simgeler.
hakkınızda hayırlısı olsun. Selametle..

Newroz Nazlı

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm. Bu rüyayı teyzem görmüş. Rüya şöyle; Babam lokum dükkanı açmış ve teyzem dükkana gidip 2 kova yoğurt alıyor ve eve doğru gelirken yoğurdun içinden telefon sesi geliyor, babam farketmiş sesi, teyzem de inatla vermek istemediğini söylemiş ve telefonu elinden çekmiş. Bunun mânâsı nedir hocam?

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Aleykümselam rüyanızda yoğurt görmek ve yoğurdun içindeki telefon, babanızın beklenen veya beklenmeyen hayırlı bir haber alacağına ancak teyzenizin bu konuda kendisine muhalif olduğuna işarettir.

beyazim

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada yoğurt tabiri

İstihare rüyasında yoğurdun eksik olduğunu görmek, rüyada yoğurt görmek tabiri.
Merhabalar,

Arkadaşım benim adıma evlilik ile ilgili istihare rüyasına yattı, aslında evlilik ile ilgili bir adayım da söz konusu değil. Rüyasında, annesi ile birlikte sofra hazırladığını ama sofralarında yoğurdun eksik olduğunu görmüş, yoğurt aramış fakat bir türlü bulamamış. Bana çok olumlu bir rüya gelmedi ama sizin de yorumunuzu rica edebilirmiyim?
Teşekkür ederim,Sevgiler.

Yönetim/uyarı:
başkasının sizin adınıza istihare yapmasını isteme O Rüya Yorumlanmaz

merhaba bu Rüyası sizin ile ilgili değil..
"sofralarında yoğurdun eksik olduğunu görmüş, yoğurt aramış fakat bir türlü bulamamış."
Bu Arkadaşın ,Gönül Sofrasına oturabilmek için eksik ve hatalarını, kusurlarını gidermesi gerektiğine yorumlanır..

buket13

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada yogurt gormek

Ben istiareye yattim esimle sorunlarim vardi, suan ayriyiz. Esimle barismak hayirli ise acik renk hayirli degilse koyu renk goreyim dedim. Ruyamda cok guzel bir yogurt fakat alti kaymakli bir yogurt gordum. Ailem kiziyor bana yogurdu guzel mayalamamissin diye. Daha sonra kus oldugumuz kayinpederim annemlere geliyor ona sicak ekmek ve çörek veriyoruz, cok severek yiyor. Bir daha istiyor. Bu ruyanin tabirini merak ediyorum.

Üst Alt