• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

ruyada yesil suda yuzmek

T

Tuğba

Kayıtsız
Misafir
Hayirli aksamlar..
Dun gece ruyamda kuzenlerimle birlikte istanbula gitmistik bi eve girdik ben direk balkona ciktim bir baktm bogaz koprusu tam onumde digerlerinede haber verdim sonra kuzenimin bir tanesi bi havuz gosterdi icinde koyu yesil ama temiz su vardi ben yuuzme bilmiyorum dedimm ama icine girdim kuzenmle baya suda kaldik bide dun baska bir ruyamda babamla bembeyaz bi yere gidiyorduk boyle toplanti salonu gibi ben oraya sevdigim cocukla oncedende gitmis oluyordum vee orda onun yuzunu gordum onu animsadim. Simdiden tesekkur ederim
Tuğba
17-mersin
ogrenci

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Size de Hayirli aksamlar ..
Bildiginiz gibi part time psikolojik danismanlik yaptigim icin universitelerde Student counselor (Rehber öğretmen )mi oluyor ogrencilerin ruhsal ve celiski deprasyon anlarinda ofisime gelip fikir sorarlar...
O yuzden yazdiklarimin bir cogu Tecrubelerimden gelir...Dun Dünya Ekonomisi okuyan cok takdir ettigim yabanci uyruklu yani musliman olmiyan basarili bir KIZ ogrenci yanima geldi...
ve sorunu bunca yil basarili ve cok calistigini ama artik son donemde bir cesit deprasyona girdigini ve bu sene imtihani gecemem..
gecemezsem diye bir korku yasadigini ve bu korkunun butun hayattini etkiledigini anlatiyordu...
ve her gece Rüyasinda havuz girdigini gördugunu ve o ufacik suda boguldugu kabusunu yasiyordu..
insan havuza benzer yani ne ile doldurursan onun renkini verir...ilim de suya...
ilim bir derya...o ufacik su yani egitimi bilgisi ilmi kendi
kapasitesini kucuk gordugu icin kendi umitsizligi icinde boguluyordu...

oysa bizler elimizden geleni her turlu emek fedakarlik zahmet kulfetti cektikten sonra gerisi Allah kerim deriz..
insan hayatta ne kadar verir ise Hayat da adildir anca verdigi kadari bictigi kadarini o insana geri veririr...
devamli derslerine calisan okullunu onemsiyen tabiki ins. Allah-in izni ile basarili olur.. Okullu aksatip parti eglence sosyal hayatvs diye ogrencilik yillarini beyhude gecirenler ise sonucu ise sadece basit bir eleman olmaktir...

doktor muhendis avukat siyasetci olmak isteyenler hepsi cook azimli ve caliskan ne istedigini bilen.istikrarli genclerdir.. aynen sizin oldugunuz gibi...
her seyin bir zamani ve vakti vardir.. su an sadece okuma ogrencilik zamanidir...
Rüyada Havuz Görmek :icine girmek İçinde temiz su bulunan bir havuza baktığını görmek geleceğinin çok parlak olmasına yorulur. kardesim her baslangic zor ve SIKINTILIDIR...

unutmayin Havuz suyu cook temiz koyu yesil murad dileklerinizin gerceklesecegine ins. seklinde yorumlanır.

Sevdiginiz gencin yuzunu gormek ise mazi gecmis ile geleceginiz arasinda SIKISIP kalmak yerine Gonul kopruleri kurun anlamindadir...
Selamet ile Hayra kalin..

T

Tuğba

Kayıtsız
Misafir
gonul kopruleri kurun

Cok tesekkur ederim yalniz gonul kopruleri kurun derken ne kastettiginizi anlayamadim bagislayin biraz acar misiniz rica etsem? :)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Bir sey degil canim..
Çağımızın yoğunluğu ve karmaşıklığı içerisinde en güzel yatırım, kişinin gerek kendisine gerekse çevresine katkı sağlamak için kendini geliştirmesi,olgunlastirmasidir..
gecmiste olanlar KIRGINLIK,kizginlik degil ,Sevgi-Güven-Dostluk olan Gönül Köprüleri kuralım..
yani kalbinizde KIRGINLIK, KIZGINLIK degil sevgi ,muhabbet,hosgoru, insanlari af ederek Gönül Köprüleri kurulur..
Yesil renk insanlara huzur mutluluk veririr.. yani oyle kendinizi guzelikler ile olgunlastirin ki cevrenizdeki insanlar sizin ile olmaktan Huzur duysunlar...

Üst Alt