• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yaşlı çift görmek

Sedaakaksu

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum hocam. Rüyada yaşlı çift görmek ne demektir? Hayır olsun inşallah rüyamda akrabamıza oturmaya gittik. Evdekiler tedirgin bizim gelmemizden hoşlanmadılar sözde yemek yapacaklarmış bizim yememizi istemiyolarmis ben sezdim bunu sonra bi odaya girdim. Nur yüzlü mini minnak guler yuzlu dede ve nine yan yana oturuyor. Akrabalarimizin anne ve babasiymis ama degiller. Dede beni görünce ayağa kalktı elimi tuttu onunla birşeyler konuştum ama hatırlamıyorum. Içimden konuşma bitsin de eve gidelim diye düşünürken uyandım. Konuşma bitene kadar ikiside yuzunden tebessumu eksik etmedi.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamun aleykum hocam. Rüyada yaşlı çift görmek ne demektir? Hayır olsun inşallah rüyamda akrabamıza oturmaya gittik. Evdekiler tedirgin bizim gelmemizden hoşlanmadılar sözde yemek yapacaklarmış bizim yememizi istemiyolarmis ben sezdim bunu sonra bi odaya girdim. Nur yüzlü mini minnak guler yuzlu dede ve nine yan yana oturuyor. Akrabalarimizin anne ve babasiymis ama degiller. Dede beni görünce ayağa kalktı elimi tuttu onunla birşeyler konuştum ama hatırlamıyorum. Içimden konuşma bitsin de eve gidelim diye düşünürken uyandım. Konuşma bitene kadar ikiside yuzunden tebessumu eksik etmedi.
Ve Aleyküm selam.

Rüyada Akrabaya gitmek
İyi insan olduğunuza işaret edilir. Huzurlu ve çok mutlu hayata işarettir.

Rüyada Akrabanın gelişine/gelişinize hoşlanmaması
Kötü günlere işarettir.

Rüyada Nur yüzlü dede ve nine görmek
Manevi huzura, bol rızka ve nimete işarettir.

Rüyada nur yüzlü dedeyle konuşmak
Hayra, huzura, işlerin yolunda gideceğine yorulur.

Rüyanızda gördüğünüz şeylerin tabiri buydu, sorduğunuz sorunun tabiri ise şudur:

Rüyada yaşlı çift görmek:

Kişinin yanlışlarını anlayıp hatalarını düzelteceğine işarettir. Bazılarına göre 40-30 (orta yaşlı)-lu yaşında olan bir kimseyle güzel bir konuşmaya, müjdeye, huzura işarettir.

Dua ile..

Üst Alt