• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada vali görmek

Kerem

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada vali görmek.
Selamün aleyküm.ALLAH'ın Rahmeti Bereketi üzerinize olsun.Öncelikle herkese iyi forumlar.

Ben Elhamdülillah Namazında Kur'an'nında ALLAH'ın bir kuluyum bir gece bir niyetim için istihareye yatmıştım.O gece rüyamda çokta kısa olsa birşeylerle uğraştığımı ve arkadan bir sesin vali bey geliyor dediğini duymuştum. Aradan bir kaç gün geçtikten sonra derneğine üye olduğum Cami'den bana bir görev verildi. Görevimde Cuma sabah namazından sonra Cemaate kahvaltı verilmesi ve bu davete Vali'nin'de katılacağını bildirilmesi olmuştu. Not olarakta İstihare'ye yatma sebebim, bir meslek konusunda idi.
Şimdiden ALLAH razı olsun, ALLAH'a emanet olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam,ALLAH'ın Rahmeti Bereketi üzerimize Olsun Rüyaniz hayr olsun;
Rüyada vali görmek;
okumuş, kültürlü, hayat tecrübesi olan, öngörü ve sağduyu sahibi, akıllı, mantıklı bir kişi ile tabir edilir. Bu kişi rüya sahibinin yakın zamanda hayatına girecek olan kişidir ve rüya sahibi kendisinden çok şey öğrenecektir. Bu bilge kişi, rüya sahibine çok şey katacak, yarım kalan taraflarını tamamlayacaktır...
bazende Halkla ilişkiler ,sosyal, siyaset ilişkiler,hizmet mesleğine alamettir.Allahu alem.selametle.

Üst Alt