• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ütü görmek

Nurgül1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada ütü görmek-Rüyada ütü yapmak:Genel anlamda düzenli, tertipli, titiz olmanın işareti olarak kabul edilir. Ütünün durumuna göre yorum değişebilir. Bazı durumlarda rüyada ütü görmek, gereğinden fazla kendine güvenme, bazende aynı rüya, hayırlı bir haberin müjdecisi olarak tabir edilir. Her rüyada olduğu gibi, ütü ile ilgili görülen rüyalarda da, rüya içindeki bütün objeler ve olaylar birlikte yorumlanmalıdır. Ütü görmekle ilgili alttaki rüyayı ve aşağıdaki yorumu takip ederek kendi rüyanız hakkında fikir sahibi olabilir veya konuyla alakalı rüyanızı ayrıntısıyla yazarak yorum isteyebilirsiniz. Yönetim...

Selamun aleyküm hocam ben rüyamda ütü gördüm. Eve yeni ütü almışız bende bu nasıl calışıyor diye bakıyorum ve annemlere bu ütünün cok güzel olduğunu anlatıyorum. yorumlarsanız sevinirim hayırlı geceler hocam.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada ütü görmek;
hayatınıza müdahale edip size yol gösteren birisi olduğuna işaret eder.
Ütü almanız ise yaşamınızın bazı yönlerini değiştirmek, düzenlemek için birisinin müdahelesine izin verdiğinizi işaret etmektedir...
Sorunsuz bir yaşam için büyüklerinizin,annenizin sözünü mutlaka dinleyin Selametle...

O kadar zenginiz ki, evde ki ütünün bile kendine ait masası var iken sadece benim kendime ait bir köşem yok....
sırıtık.:,

Üst Alt