• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ünlü sanatçı görmek

asel77

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada ünlü görmek, rüyada ünlü sanatçı görmek, rüyada ünlü sanatçıyla konuşmak tabiri.
Oncelikle selamunaleykum. Ablacım rüyamı çok yorumlatmak istiyorum.
Ruyamda bir okuldayim, en yakin eski okul arkadaslarimla tiyatro izlerken birde bakiyorum ki en arka sirada cok begendigim yabanci iki ünlü sanatçı. Sanatçıları gorunce sevincten ne yapacagimi sasiriyorum ve hemen yanlarina gidiyorum. Onlara sariliyorum. Beğendiğim ünlü sanatçılardan bir tanesi bana karsi cok soguk. Sonra disari cikiyorum ve onlarda cikiyor kemanimi aralarinda guzel keman calana uzatiyorum, imzaliyor ancak adimi yanlis yaziyor. Diğer beğendiğim sanatçı ise cok guzel bir sekilde imzaliyor sonrada bana sariliyor. Aniden el ele tutusuyoruz ve tum okulun icinde yurumeye basliyoruz. Merdivenleri cikarken ellerini yuzume suruyorum ve cok yumusak olduklarini farkediyorum. Birbirimize asik oluyoruz, onlarin sinifina geldigimizde bizi gorenler sok oluyorlar. Daha sonra kuzenimi gordum. Onunla ingilizce konusmaya basladik ve aniden bir kantinde belirdim butun gun isten kaytarip gezmisim meger, usta bana cok kizdi ve peynirleri paketlemeye basladim. O cok begendigim ünlü sanatçı yanimdan ayrilmadi ve beni izledi. Normalde ruyalarimda unluleri gormem. Bu defa gorunce cok sasirdim ve hayra yordum. insallah hayirlidir. Son gunlerde yds ye calisiyorum ingilizce konusmam da bunun yuzunden olabilir. Şimdiden yorumunuz icin Allah'im razi olsun, tesekkur ederim.

tozduman

Moderatör
Moderatör
Rüyada ünlü sanatçı görmek.
Selâmün Aleyküm.
Rüyamda Türkan Şoray'i gördüm :)
Ama bir sürü Türkan Şoray vardı küçük çocuk bedeninde o kadar Çoklardi ki.
Bir yerde çalışıyordum, elimde de bebek vardi.
Bir yükseklik var ama elimde 2 tane bebek olduğu için cikamiyorum bebekleri de kimseye veremiyorum.
Oraya çıkmam lazımmış.
O an annem geliyor aklıma saat çok geç olmuş annemi aramam lazım telefon arıyorum sürekli bir garson var telefonunu istiyorum.
Bir türlü adamın cep telefonu ile annemi arayamiyorum.
Adamdan rica edip siz arayın ben telefonunuzu kullanamiyorum diyorum.
Adam bende bilmiyorum ki diyor ve baska işlerle ilgileniyor o kadar çok kızıyorum ki adama.
Ailem benden haber bekliyor zor durumdayım benimle ilglenmen gerekir diyorum.
Sana bunun hesabını soracağım diyorum. Herşeyi bırakıp eve kosuyorum.
Annemden babamdan çekinir bi vaziyette eve tam girecekken sağ tarafımızda oturan uzaktan akrabimizin Cenazesi varmış çok kalabalık.
O sırada annem kapıdan çıkıyor ben hemen neden geç kaldığımı izah etmeye çalışıyorum.
Annem Beni fazla dinlemiyor.
Sağ tarafta ki kalabaliktan kadın diyor ki;
Şimdi biz ne yapacağız bu ölen kişi hepimizi idare ediyordu.
Hemen düşünüyorum kim öldü acaba diyorum zaten fazla konuştuğumuz yok o insanlarla diyorum ama yinede üzülüyorum.
Ölen erkekti heralde babam bi iş olursa kadınlarla muhattap olmak zorunda kalacak diye düşünüyorum.
Böyle Türkan Şoray'i çok severdim :)
Amann:) ne kadar coklardi.
Doydum Türkan Şoray'a:)
Selametle ablacigim Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleyküm.selam,Rüyaniz hayr olsun..
Her halimizle Rabbimize hamd içinde olalim...
Kariyer ve ahireti ile birlikte yürüyebilmek...amaa İki karpuz bir koltuğa sığmaz ki.... ne yapmalı bilmem ki...
başarının da zahirî (dış) ve bâtinî yönü vardır.
Başarı ,kariyer benli bir şey değildir; bizli bir şeydir ve insanın dünya ve ahirettini kapsamalı...
Rabbim rüyanı hayra çıkarsın.

Rüyada ünlü sanatçı görmek ;
Etrafındakiler ve çevren tarafından beğenilmek ve takdir kazanmak istemene yorumlanir.. En doğrusunu Rabbim bilir.

Bazende Rüyada Ünlü Birini Görmek;
erkek ise şan ve şöhret kazanmasına, toplum içinde yükselmesine,

Rüyada ünlü bir kadın görmek
;
iyi şekilde tabir edilmez. Kişinin içine düşeceği sıkıntıya ve zorluğa ,kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı söz olarak yorumlanabilir..

Davulun Sesi Uzaktan Hoş Gelir ...
Bazı durum ve Olayları dışarıdan seyredenler herşey güzel ve kolay görür. Bir şeyin mahiyeti seyrederek değil, bizzat yaşanarak anlaşılır.
Öyle durumlar vardır ki, içinde yaşayan kimseyi rahatsız eder; Onlar hep yalnız ve hüzünlüdür uzaktan bakan ise ona imrenir....

Dikkat edilirse rüyadaki olaylar ve unsurlar ile bunların alt bağlantıları arasında çelişkiler, uyumsuzlar çok fazla.
bu durum gerçek hayatta senin çok yorgun bir zihne sahip olduğunu, büyük bir kafa karışıklığı içinde bulunduğunu da simgelemektedir.
Kendine zaman ayırıp, dinlendiğinde ve kafanı karıştıran olayları iyi tahlil edip onları çözdüğünde hem rüyaların berraklaşacak, hem de kendini daha iyi hissedeceksin
selametle...

tozduman

Moderatör
Moderatör
Allah senden razı olsun ablacigim.
Şu anda yaptığım son 1 hafta yaptığım tek şey bolca zikir La havle vela kuvvete illa billahil Aliyyul Aziym.
Gün içinde çalışırken sürekli zikir çekiyorum.
Bu zikir beni geceleri uyutmuyor gündüzleri ise dinç ve enerji veriyor.
Şaşırıyor lar nasıl ayakta kalıyorsun bu kadar tempoya fazla yemek de yemiyorum.
1 tabak çorba icsemde doyarım ,1 tabak makarna.
Bu son yaşadıklarım dan sonra amaclarimi araç yaptım. Özellikle iş.
Ilerisini düşünmüyorum sadece günümü başarılı ve Allahi zikrederek tamamlamaya çalışıyorum.
Annem ve ailem sürekli plan yapıyor.
Susuyorum bekleyin Allah ne hüküm verecek diyorum.
Baskı yapiyorlar bekletiyorum.
Bi maaşımı alayım daha zaman var sürekli ailemi telkin ediyorum.
Kendimle uzun zamandır baş başa kaldım .
Düşünmek istemiyorum.
Ara ara kendimden gizli tefekkür ile bakıyorum bolca şükür ediyorum.
Kendimi bir süreliğine işe ve zikire verip biraz toparlamayâ çalışıyorum.
Inaninki yarın diye birşey diyemiyorum.
Allah hayırlı Yarınlar versin hepimize.
Bu kadar sıkıntı dan sonra dikkat etmeye çalışıyorum hareketlerime insanlara davranışlarıma.
Ayrıca bugünkü adimim yarın önüme çıkar diye bunu hayatımın merkezi yapmaya çalışıyorum.
Ve cok şükür kimse umrumda degil inancimi bildiklerimi artiK kendimi yaşayacağım.
Kendi bildiklerim kendi doğrularım yani bir birey olacağım .
Inşallah Abla Allah senden razı olsun çok şey öğrendim sizden.
Allah size Ahirette ve dünyada iyi hal nasip etsin.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Bir rüyamın yorumlamasını rica ediyorum.. Rüyada ünlü bir sanatçı görmek, çok gerçekçi bir rüyaydı sanki gerçekten içindeydim ve her şey gerçekti. Sibel can (kendisini sadece televizyonlardan tanımaktayım güncel hayatımda bir bağlantım yoktur) ve ayrıca (Sibel can hanımefendinin yüzünü görmedim hiçbir şekilde ama o olduğunu biliyorum ve eminim bir şekilde rüyada) önümde tekerlekli sandalyede oturuyordu ve ben de onu bir yerden bir yere götürmeye çalışıyordum, kalabalık bir köprüden geçiyorduk köprüde dik bir yokuş vardı ve ordan inmeye kendime güvenemedim kalabalıkta yanımdan geçen herhangi birinden yardım istedim. Afedersiniz hanımefendiyi aşağıya götürmem gerekiyor bana biraz yardımcı olur musunuz? diye. Sonra yanımda ki beyenfendi hiç cevap vermeden gördüm ki tekerlekli sandalye de o da sakat. Sonrasında kusura bakmayın ben görmemişim sizden yardım istedim dedim ve o dik yokuşu biraz sallantılı olarak Sibel can hanımefendi ile indim, bir sorun da olmadı kazasız belasız indik ve uyandım. Sibel Can'ın yüzünü dediğim gibi görmedim ve belirtmek isterim ki tv dünyasından sadece tanıyorum özel bi hayranlığım falan yoktur kendisine, sesi güzel bir ünlü benim icin sadece. Yorum yaparsanız cok sevinirim hayırlı günler.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Bir rüyamın yorumlamasını rica ediyorum.. Rüyada ünlü bir sanatçı görmek, çok gerçekçi bir rüyaydı sanki gerçekten içindeydim ve her şey gerçekti. Sibel can (kendisini sadece televizyonlardan tanımaktayım güncel hayatımda bir bağlantım yoktur) ve ayrıca (Sibel can hanımefendinin yüzünü görmedim hiçbir şekilde ama o olduğunu biliyorum ve eminim bir şekilde rüyada) önümde tekerlekli sandalyede oturuyordu ve ben de onu bir yerden bir yere götürmeye çalışıyordum, kalabalık bir köprüden geçiyorduk köprüde dik bir yokuş vardı ve ordan inmeye kendime güvenemedim kalabalıkta yanımdan geçen herhangi birinden yardım istedim. Afedersiniz hanımefendiyi aşağıya götürmem gerekiyor bana biraz yardımcı olur musunuz? diye. Sonra yanımda ki beyenfendi hiç cevap vermeden gördüm ki tekerlekli sandalye de o da sakat. Sonrasında kusura bakmayın ben görmemişim sizden yardım istedim dedim ve o dik yokuşu biraz sallantılı olarak Sibel can hanımefendi ile indim, bir sorun da olmadı kazasız belasız indik ve uyandım. Sibel Can'ın yüzünü dediğim gibi görmedim ve belirtmek isterim ki tv dünyasından sadece tanıyorum özel bi hayranlığım falan yoktur kendisine, sesi güzel bir ünlü benim icin sadece. Yorum yaparsanız cok sevinirim hayırlı günler.
Rüyanız tüm dertlerden, üzüntülerden kurtulmaya yalnız bazı konularda çaresizliğe işarettir....

Üst Alt