• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada üniversite görmek tabiri

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada üniversite görmek tabiri.
Selamun Aleyküm,Gönül dostum; hayırla yaşa ! Iyisindir inşallah. Her şey gönlünce olsun inşallah.

Bu babamın rüyası ama ilginç olan benzerini de ben görmüştüm hayırlara vesile. Bu sene üniversite sınavına girdim ve sınavım iyi geldi 2.aşamaya kaldı işim. Babam rüyasında sınavın olup bittiğini benimde istediğim okulu (Gazi Üniversitesi Tip Fakultesi ) kazandığımı gormüs. Isin ilginc tarafı bende 2 sene once ayni ruyayi gormus ama onunla beraber universiteye gidip kayıt yaptırdığımı görüyordum. Evet ablacım rüya bu kadar...

Saygı ve sevgilerim ile.

Huzur ve esenlik temennilerim ile.

Her şey gönlünüzce olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam,Gönül dostu evet hayırla yaşamaya çalışıyorum inşallah!!
Rüyaniz hayr olsun bu Rüyaniz Günlük hayatınızdaki gelişmeler ile paralellik gösteren ve beklentilerinizin muhtemel sonuçlarından kaynaklanan bilinçaltı ve bilinçüstü verilerin analizleri ve yansımaları olabilir..
Buna bir şekilde "istediğini görmek" diyebiliriz.
Bu duygu ve beklentiyi yoğun şekilde yaşıyor olmanız bu gelişmeye yüksek önem veriyor olmanız bu tür rüyalar görmenize sebep olabilir.
İNŞALLAH CENABI HAK SİZLERE HAKKINIZDA HAYIRLISI OLANI BİR AN ÖNCE NASİP EYLER.

Rüyada üniversite görmek,;
sorunlara akılcıl ve mantıklı yaklaşımlarda bulunarak, sakin şekilde, kimseye duyurmadan, ortalığı velveleye verip, insanları vesveseye düşürmeden halletmeye işaret eder

Rüyada üniversite kazanmak;
kişinin elde edeceği başarılar ve parlak bir gelecektir.
Kişinin hayatı için önemli şeyler öğreneceğine ve olgunlaşacağına işaret eder.
Üniversitesi’nin yolunda Gazi olmadan kemale eremiyeceksiniz gibi....sırıtık.:,
selametle..

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Sağol gönül dostum mesele babamın görmüş olması, benim gormus olmam bilinc alti olduğunu tahmin ediyorum ama babam bu zamana kadar ilk defa beni gordugunu soyledi bir sorayim dedim babam temiz niyetli tabiri caizse dunyalik olmayan biridir o yuzden sormak istedim teşekkürler ablacım son cümledeki söz sanatın icinde Tebrikler. :D

Üst Alt