• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada uçak arızası

zeyno

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba Gönül Sızım Abla,
Selamün Aleyküm, nasılsın,
Ben gece rüyamda bir uçakta oldugumu ve uçağın düzgün gitmediğini gördüm. Gökyüzünde tüneller varmış, geçit gibi. Uçak sarsılarak o tünellere girip çıkıyordu. Çok şiddetli sarsıntı değildi ama yinede arızalı gibiydi. Hayır olsun inşallah...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam Hamd olsun kardesim iyiyim..
Gecen sene bekar 26 yaslarinda bir arkadasim is yerinde beraber calistiklari 32 yaslarinda bir gence bayilir..
Dini, imani, ahlaki yerinde diye dusunur..
Bu Arkadasimda cook varlikli bir ailenin KIZI...
ve evlenmeye alal acele apar, topar karar veririr..
Haydi Hayirlisi.. Bu arkadasimda biraz saf, temiz, herkese guvenen cok da guzel, imanli masum biri..
o Yuzden ben onu bir baska severim..
neyse evlilik kararindan bir hafta once Sizin ruyaniza benzer bir ruya gormus..
Ruyasinda Rah. annesi ile ve sevdigi genc ile beraber ucakta bir yere gidiyorlarmis..
ucak bir anda hava bosluguna gelip..
sarsilmaya baslamis derken hani ucaklarin ust kabinetleri var ordan esyalar asagiya dogru bosalmaya, dokulmeye baslamis...
ve Bu Sevdigi Gencinde bavulu yere dusmus ve icinden bir suru temiz, kirli camasiri ortaya dokulmus..
rah. Annesi de mahzun, mahzun o esyalara bakarken arkadasim uyanmis...
Beni arayip Ruyasini yorumlamami istediginde Ona nasil Ruyanin anlamini soyliyebilirdim ki..
O cocugu cook seviyor ve guveniyordu.. hayallerini YIKAMAM..ama ruya yorumunu da sadece gercegini yapmam gerekiyordu.. ve ben ruyasini aynen boyle yorumlamistim..

Rüyada uçak görmek, kolaylık ve esenliğe, rütbe ve makama .hayat yolluna ,mutluluga, mutluluktan ucmaya işarettir.
Rüyada uçağa bindiğini görmek,bir işi sonuçlandırmak için acele ettigini...
kirli ve temiz camasirlar kisinin guzel ve cirkin, hata ve yanlislarini temsil eder...bavulda olmasi kisinin bazi eksiklerini, takintilarini ve sakladigi bir gercegin ortaya dokulecegini...
Tertip vee Temkinli olmasi icin sabirli ve evlilik konusunda acele etmemesi gerektigi seklinde yorumlamistim..

Zeyno kardesim gelelim sizin ruyaya..Hayirdir insallah..
Hayatın size çok yüklendiğini ve yaşadığınız kötü olayların ardı arkası kesilmediğini düşünüyorsunuz değil mi ?
Hamd olsun genc, guzel, akilli, iyi bir isiniz var..ve en onemlisi sagliklisiniz!!Bunun kiymettini bilin..
Allah korusun ya engelli, arizali, eksik olsaydiniz o zaman ne yapardiniz...
Engel SİZ olmazsanız Engelsiz oluruz...
Bu dünyada verilen tüm nimetler şükrü veya nankörlüğü ortaya çıkarmak için yaratılmış birer imtihan aracıdır...
İnsanın gün boyu istifade ettiği halde çoğu zaman aklına getirmediği, düşünmediği, ancak kaybettiği zaman değerinin farkına vardığı sayısız nimetlerden biri de Sagliktir.. Kendinize iyi BAKIN....
Bu gordugunuz ruya son gunlerde icinde bulundugunuz maddi, manevi, psikolojik alandaki bir bakiyorsunuz goklerde ucuyorsunuz bir bakiyorsunuz deprasyon tunelinden geciyorsunuz..yani ruh haliniz bir dalgalanma ve sarsinti icinde ama bunlarda gececek Ya Hu...
Rüyada tünel görmek hile ,oyun, gönül darlığı Gam, Keder ve imtihan ile alâmettir...
İnsanın yanlızca gerçeğin ne olduğunu bilmesi yeterli değildir; doğruyu istemesi ve yapması da gereklidir.

Sonra O arkadasim..Sevdiginin facebookuna sahte guzel , cekici Dul zengin bir bayan olarak davet gonderirir ve gercegi ogrenir.. Cok sevdigi delikanli Sanal Alemin kurtlarindan dir!!
Sözcükler bir adamın zekasını gösterebilir, ama amacını gösteren eylemlerdir...
ve bu kardesimiz uzun bir sure bir daha hic kimseye guvenemedi..Taki gecmisinden olan sevdigi bir genc tekrardan hayattina cikip gelene kadar Hamd olsun Su an yeni evli ve bir de bebegi olacakmis..

Rabbim hakkında hayırlar versin yolunuza daima güzel insanları çıkarsın insallah kardeşim..
Kötü insanların şerrinden cümlemizi korusun İnşa'Allah..
Fettah ismi lutfuna aydınlığa çıkarsın gönüllerimizi... amin..

acilangul1

Üst Alt