• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada tren çarpmasından kurtulmak

İ

İsmail Öğmen

Kayıtsız
Misafir
Selamünaleyküm

Tren yolundan karşı tarafa amcamın iki oğlu ile geçmek isterken tam adımımı atıyordum, hızlı trenin geldiğini fark ettim.Adımım yarım bir şekilde (ayağım havadayken) durdum sonra tren geçti. Trenin geçişinden sonra bir süre daha öyle kaldım.Sonra karşıya geçtik ve yolumuza devam ettik.

Teşekkür ederim.

Konya'dan İsmail, yaş 20, kpss ye hazırlanıyorum, bekar, bay

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hosgeldiniz Talebe kardesim...Keske amcaogullarin ismini de yazsaydiniz.. ki Yorumu daha genis kapsamli yapabilseydim...
Ben de sadece bana verilen elimdeki bilgiler ile Yorumu katip genelde tabir etmeye calisacagiim..Neyse Ruyaniza Hayirdir Insallah...diyelim..
her seyden once..Rüyada tren görmek;ne oldugunu bir cozelim de gerisi Allah kerim...
iş yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına işarettir. Trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile işlerinde başarı kazanacağına delalet eder..
bir kimsenin yolda bir tren kazası ile karşılaştığını görmesi; o kimsenin başkalarının aralarında geçen bir tartışma sonunda şahitliğine başvurulacağına delalet eder.

Seyir halinde tren görmek ;iş ve dünyalığın yolunda olmasına, niyet ve amelde dürüstlük ve doğruluğa, Tren yolculuğu yapmak refah içinde yaşamaya, kumuşuluk ilişkilerine önem vermeye, Raydan çıkmış tren görmek sapık kimseye yahut yanlış davranışllara Yorumlanir Allahu Alem...
Lakin her Ruya kendi sahsin hayattindan ve o An icinde bulundugu ortamdan uzak degildir...
Buradaki Tren..menzil, hedef,beklediginiz imtihan ve hayirli islerin niyetti dir...
insallah imtihan sirasinda sakin olmaya calisin.. kaygi, endise, korku ya basaramazsam gibi dusuncelere kapilirsaniz korkarim ki imtihana tam olarak konsantre olamazsiniz...
Ya başaramazsam’ korkusu yoğunlaşirsa sınav esnasındaki kontrolü yavaşlar ve öğrenci, bildiklerini de sınav kağıdına aktaramayacak duruma gelebilir...
kardesim insallah Sinavda elinizden geleni yapin gerisi Allah kerim..herseyin Hayirlisi diyelim.. kendinize fazla baski yaparsaniz bildiklerinizi de unutabilirsiniz...
Bu ruya aslinda bir uyari mahiyettindedir...
Allah cc. Sizin ve tum imtihana giren kardeslerimin Yar ve Yardimcisi olsun insallah..

Üst Alt