• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada trafik kazası görmek

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Rüyada trafik kazası görmek, Hayatın normal düzeni içinde olabilecek bazı hayırlı değişikliklere işaret eder. Olumlu ve faydalı değişiklik demektir. Rüyada kan çıkmadığı taktirde kaza iyiye yorulur.

Fakat bazı durumlarda rüyada trafik kazası veya kaza geçirmek, çeşitli olumsuzluklara veya istenmeyen durumlara da işaret edebilir. (Bu tamamen rüyanın içindeki diğer unsurlarla beraber değerlendirilmelidir. Yani tek başına trafik kazasının yorumu, rüyanızdaki gerçek manayı ifade etmeyebilir.) Böyle bir rüya gördükten sonra bir süre temkinli olmakta fayda vardır.

Kaza geçirmek, kaza yapmak, rüyada araba kazasi geçirdiğini görmek kişinin yaşamı değişir, yeni bir iş, yeni bir mevki veya yeni bir çevrede yaşamaya başlayacağının habercisidir.

Rüyada trafik kazası yaptığını ancak yaralanmadığını gören kişi olgunlaşır ve kendi hayatı hakkında daha iyi kararlar verir.

Rüyada trafik kazası geçirip yaralandığınızı görmek ummadığınız bir dostunuzdan zarar göreceğinize de işaretle tabir edilir.

Gördüğünüz her rüyadan çeşitli anlamlar, işaretler veya mesajlar çıkartmaya çalışmayın! Rüyalar her zaman geleceğin habercesi değildir. Bazen geçmişin bir yansıması, olabileceği gibi bazen de günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir.

Konuyla ilgili okuduğunuz çeşitli yorum ve tabirlerden sonra, gördüğünüz rüyadan kendinizle ilgili bir fikir edinebilmek için BurayaTıklayın

ozankv

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada trafik kazası

Selamün aleyküm abla nasılsınız? Dün gece çok garip rüyalar gördüm. Önce bir araba kullanıyorum, emanet çok hızlı gidiyordum kontrolümü kaybettim ve kaza yaptım ama bana bir şey olmadı. Aabada hasar oluştu emanet araba ne yapacağım derken hiç tanımadığım bir bayanın evinde buldum kendimi. O evde otururken perdenin arkasından eşimin beni izlediğini farkettim, beni aldatıyorsun dedi ağlayarak gitti. Peşinden koşup yakaladım, benden özür diledi günahını aldım diye ordan arkadaşım ve patronumun kardeşi ile dışardan çok lüks görünen bir lokantaya gittik ama içerisi dışarısı kadar lüks değildi ve masada et yemekleri vardı hepsinden yedik. Kusura bakma çok uzun ve biraz karışık oldu...

Allah razı olsun

selbi

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
araba kazası

S. a. Hayırlı günler, oglum üni. son sınıf. Bu yıl mezun olacak. Onun gördügü, çok etkilendigi rüyasını sizinle paylaşacagım. Babasının 9-10 yaşında arabası ile kaza yaptıgını, arabanın parçalandıgını, kendisinin bir kaç parçalarını topladıgını görüyor. Babasına hiç bir şey olmuyor, burnu bile kanamıyor. Yorumlarınızı bekliyoruz. Şimdiden teşekürler, hayırlı günler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam Size de Hayırlı günler,ins. oglunuz hakkinda Hayirlisi icin cokca dua edin...
Kainatta cereyan eden hiçbir hadise manasız değildir. Her nesne ve hadise kendi diliyle bir mesaj vermektedir. Düşüp kırılan bardağın ve devrilen
çaydanlığın dahi kendine göre bir manası vardır.
İnsanın hayatında da, yaşadığı güzellikler, yaptıklarının karşılığı olmasa bile, Allah’ın insanın yaptıklarına ödülleridir.
Kaza ve Ceza konusunda da aynı şekilde düşünmeliyiz.
“Bu SIKINTI veya Kaza neden başıma geldi?” diye. Çünkü bizzat Kuran bunun üzerinden ilahi adaleti inşa ediyor.

“Başınıza her ne musibet gelirse, kendi yaptıklarınız yüzündendir. O, yine de çoğunu affeder.” (42/30)

başımıza gelen iyi veya kötü şeylerin sebepleri vardır.
Bu sebeplerin sonucunu yaşarken, iyi bir şey kötüye de dönüşebilir, kötü de iyiye.
İyi şeyler yaşarken, şükretmek yani o fırsatı en doğru şekilde kullanmak, kötü şeyler yaşarken de insana düşen
SABIR ve Teffekur ile işin sebeplerini araştırmak ve hatalarımızdan dönmek ve bunlarin da bir imtihan oldugunu fark etmemiz gerekli...

Hayirdir insallah..
Rüyada trafik kazası görmek; Hayatın normal düzeni içinde olabilecek bazı hayırlı değişikliklere işaret eder. Olumlu ve faydalı değişiklik demektir.
Rüyada kan çıkmadığı taktirde kaza iyiye yorulur.

Fakat bazı durumlarda rüyada trafik kazası veya kaza geçirmek, çeşitli olumsuzluklara veya istenmeyen durumlara da işaret edebilir.
(Bu tamamen rüyanın içindeki diğer unsurlarla beraber değerlendirilmelidir.
Yani tek başına trafik kazasının yorumu, rüyanızdaki gerçek manayı ifade etmeyebilir.) Böyle bir rüya gördükten sonra bir süre temkinli olmakta fayda vardır.
hayirli gunler..

gönüldas

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada araba çarpmak

Selamünaleyküm gönül sizim kardesim,

Rüyamda, annem kizkardesim ve yegenimle, yoldan karsiya geciyoruz, ben arkalarindayim. İkisi de yegenimin elinden tutmus, yolun ortasinda oyalanarak yürüyorlar. Yolun ortasindaki kaldirimdan karsiya gecmek icin, sag tarafa bakiyorum ve arka arka cok süratli gelen bir arabayi farkedip annemleri uyarmama ragmen oyalaniyorlar. O esnada araba 2 yasindaki kücük yegenimi ezip geciyor.

Aglayarak uyandim ve hala etkisindeyim. Yorumlariniz icin simdiden cok tesekkür ederim. Allah CC razi olsun.

Allaha CC emanet olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam
Kainatta cereyan eden hiçbir hadise manasız değildir. Her nesne ve hadise kendi diliyle bir mesaj vermektedir. Düşüp kırılan bardağın ve devrilen
çaydanlığın dahi kendine göre bir manası vardır.
İnsanın hayatında da, yaşadığı güzellikler, yaptıklarının karşılığı olmasa bile, Allah’ın insanın yaptıklarına ödülleridir.
Kaza ve Ceza konusunda da aynı şekilde düşünmeliyiz.
“Bu SIKINTI veya Kaza neden başıma geldi?” diye. Çünkü bizzat Kuran bunun üzerinden ilahi adaleti inşa ediyor.

“Başınıza her ne musibet gelirse, kendi yaptıklarınız yüzündendir. O, yine de çoğunu affeder.” (42/30)

başımıza gelen iyi veya kötü şeylerin sebepleri vardır.
Bu sebeplerin sonucunu yaşarken, iyi bir şey kötüye de dönüşebilir, kötü de iyiye.
İyi şeyler yaşarken, şükretmek yani o fırsatı en doğru şekilde kullanmak, kötü şeyler yaşarken de insana düşen
SABIR ve Teffekur ile işin sebeplerini araştırmak ve hatalarımızdan dönmek ve bunlarin da bir imtihan oldugunu fark etmemiz gerekli...

Hayirdir insallah..
"O esnada araba 2 yasindaki kücük yegenimi ezip geciyor"
bazi konularda kendinizi suçladiginiza delalettir..herşeyin bir sebebi hikmetti vardir..
Günümüzde insanlar bilgiyi ,birbirini suclamayi arar oldu,
hikmeti değil!!...
RABBİMin her verdiği ŞER de bir hayır vardır.
yaradana bırakalim..olmuyorsa takdir ilahide hikmet muhakkak
vardır.Kiziniz su an babasinda yanin da ise belki de bu onun iyiligi ve guvenligi icin daha hayirlidir..
Her seyin hayirlisini diliyelim.. hayirli gunler...

ReisBaBax

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Öncelikle merhaba herkeze hayırlı ramazanlar...
Ben dün bir rüya gördüm ablam babam ben ablam (annemarabada yoktu) yolda gidiyorduk baya gittik sonra karsımıza 2 yol çıktı babam sagdakini seçti ve ilerledik 50 m sonra bir otobüsle çarpıştık. Onun önü bizim önümüzle sonra ben arabadan uçtum kemerim takılı değildi heralde. Sonra kendime baktım hiçbirşeyim yoktu ablalarımında hiçbirşeyi yoktu, fakat babamı göremedim ablama babamı sordum sonra rüyam bitti burüyanın nedeni ne olabilir.
allaha emanet ol

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
merhaba Size de hayırlı ramazanlar Hayirdir insallah..
Rüyada trafik kazası görmek; Hayatın normal düzeni içinde olabilecek bazı hayırlı değişikliklere işaret eder. Olumlu ve faydalı değişiklik demektir.
Rüyada kan çıkmadığı taktirde kaza iyiye yorulur.

Fakat bazı durumlarda rüyada trafik kazası veya kaza geçirmek çeşitli olumsuzluklara veya istenmeyen durumlara da işaret edebilir.
(Bu tamamen rüyanın içindeki diğer unsurlarla beraber değerlendirilmelidir.
Yani tek başına trafik kazasının yorumu rüyanızdaki gerçek manayı ifade etmeyebilir.) Böyle bir rüya gördükten sonra bir süre temkinli olmakta fayda vardır.

"sonra ben arabadan uçtum kemerim takılı değildi heralde"
Rüyada trafik kazası yaptığını ancak yaralanmadığını gören kişi olgunlaşır ve kendi hayatı hakkında daha iyi kararlar verir.
Ayaklarını yere sağlam bas ve Düşme Tehlikesine Karşı Güvenlik ,emniyet Kemerini Tak sonra hayallerini izle ve takip et..edebilirsen..
Emniyet Kemerin ise Anne ve Babanin HAYIR Duasidir...

''NİYE BEN'' DİYEN HERKES İÇİN
Brenda, yamaç tırmanışı yapmak isteyen genç bir kadındı. Bir gün cesaretini toplayarak bir grup tırmanışına katıldı.
Tırmanacakları yere vardıklarında, neredeyse duvar gibi dik, büyük ve kayalık bir yamaç çıktı karşılarına.
Tüm korkularına rağmen, Brenda azimliydi. Emniyet kemerini taktı, ipi yakaladı ve kayanın dik yüzüne tırmanmaya başladı.

Bir süre tırmandıktan sonra, nefeslenebileceği bir oyuk buldu. Orada asılı dururken, gruptan yukarıda ipi tutan kişi dalgınlığa düşerek ipi gevşetiverdi.
Aniden boşalan ip, hızla Brenda'nın gözüne çarparak lensinin düşmesine neden oldu.

Lens çok küçüktü ve bulunması neredeyse imkansızdı. Lens, yamacın ortasında bir yerlerde kalmıştı ve Brenda artık bulanık görüyordu.
Ümitsizlik içinde Brenda, lensini bulması için Allah'a dua edebilirdi yalnızca... Ve içten içe düşünüp dua etmeye başladı.
"Allah'ım! Sen bu anda buradaki tüm dağları görürsün. Bu dağlar üzerindeki her bir taşı ve yaprağı bildiğin gibi, benim lensimin yerini de biliyorsun. Onu bulmama yardım et."
Patikalardan yürüyerek aşağı indiler. Aşağı indiklerinde, tırmanmak üzere oraya doğru gelen yeni bir grup gördüler. İçlerinden biri "Aranızda lens kaybeden var mı?" diye bağırdı.

Brenda'nın sonradan öğrendiğine göre, lensi bir karınca taşıyordu ve karınca yürüdükçe yavaşça kayanın üzerinde hareket edip parlayan lens kızların dikkatini çekmişti.
Eve döndüklerinde Brenda lensini nasıl bulduklarını babasına anlatacak ve bir karikatürcü olan babası da ağzıyla lens taşıyan bir karınca resmi çizerek karıncanın üzerindeki baloncuğa şunları yazacaktı:

"Allah'ım! Bu nesneyi neden taşıdığımı bilemiyorum. Bunu yiyemem ve neredeyse taşıyamayacağım kadar ağır.
Ama istediğin sadece bunu taşımamsa, senin için taşıyacağım..."
"BU YÜKÜ NİYE TAŞIYORUM" demeyin...
hayirli gunler..

uqur21

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
trafik kazası

öncelikle hayırlı ramazanlar selamunaleykum ben sizi meşgul etmiyeyim hemen rüyama geçim rüyamda okuldan çıkarken dolmuş bekliyorum birden kırmızı cenaze arabası geliyor ama cok hızlı ve araba devriliyor öyle şiddetli kaza yapıyor ki arabadaki herkes dışarı fılıyor hemen yanlarına gidiyorum ama kan yok sadece bazılar ölmüş bazıları yaralı hepsi ama çamurların içinde kurtarmaya çalışıyorum sonra birden tanımadığım biri geliyor yardım etmiyor beni izliyor sadece ve gülüyor bende kaçmak istiyorum ondan ve uyanıyorum hocam iyi günler şimdiden allah razı olsun çok sağolun

avare9

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
trafik kazası

hocam rüyamda ben hariç aile bireyleri (anne.baba.abi) araç ile kaza yapıyorlar.ben ise arabaya geç kalıyorum.ancak onlar beni bırakıp giderken geri geri giderken araba yoldan çıkıyor ve araba boyunda yeşil otlar aracın dengesini bozuyor.daha sonrasında araç takla atıyor ve annemin(üvey) aracın altında kaldığını ve babam ve Abimin onu kurtarmaya çalıştıklarını görüyorum.bu arada benim arabaya geç kalma sebebim bi film artisti ile muhabbetim oluyor.hocam Allah rızası için 1 saattir uyku girmiyor gözüme.yorumlarsaniz sevinirim.Allah razı olsun.

isimyok

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda trafik kazası geçirdim

Öncelikle Selamün Aleyküm arkadaşlar yorumlar için şimdiden teşekkür ederim

Rüyamda trafik kazası geçirdim.Kazadaki araba benim arabamdı ben bir arkadaşımın sürmesi için ona verdim dreksyonu ve arkaya geçtim.Geceydi ama o kadar sakin değildi yol.Sonra başka bir arkadaşım (uzun zamandır görmüyorum kendisini) geçti dreksyona itiraz ettim sen kullanamazsın diye ama çok sürmedi kaza yaptık yapmadan çok kısa bagırtılar fren sesi filan sonra öne dogru uçtugumu hatırlıyorum.Rüyadaki diğer arkadaşları hatırlamıyorum ama uzun zamandır hiçbirini görmediğimi söyliyebilirim

Gözümü açtığımda hastanedeydim kolumda damar yolu vardı.Üstümde mavi ameliyat önlügü gibi bişey.Yaram nerdeydi hatırlamıyorum ama sanırım bir kaç güne kendime gelmiştim.Odadan dışarı çıktım kuzenle kantinde birşeyler yemek için,kantine gittiğimde çay ve simit aldım yedim bir daha istedim fakat simiti kaçak satıyolarmı galiba gizli saklı getirtelim dediler ama 2.yi yiyemedim.Hava soguk değildi ama hafiften kararmaya başlamıştı etraf pek kalabalıkta değildi

Sonra yürüdük biraz hastanenin içini turladık sonra odaya çıktıgımda akrabalar filan çok kalabalıktı görünce sinirlendim birden neden bilmiyorum.Bir kaç odanın içinden odama geçtim o odalarda yatan insanlar vardı ama benim odam tek kişilikti.Babama kızdım neden özel oda tutmadın burası çok kötü diye.

Daha sonra odada yatarken ögrendim arabayı kullanan arkadaş ölmüş ama sanki biliyodum hiç şaşırmadım

bu kadar arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.Tekrar teşekkür ederim

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleyküm Selam Hayirdir insallah..
Rüyada trafik kazası yapmak;Hayatın normal düzeni içinde olabilecek bazı olumlu veya olumsuz bazi değişikliklere işaret eder.
Böyle bir rüya gördükten sonra bir süre temkinli olmakta fayda vardır...kaza bir uyarıdır. Bugünlerde karar verirken dikkatli olun, yanlış adım atmayın...
Yanlış Arkadaşlar secmeyin..
Arkadaş insanı vezir de eder rezil de ,sakat da eder hapishaneye de götürür..
Ey Allahim !nefsimin kötülüğünden şeytan ve ortaklarının şerrinden Sana sığınırim...

"araba benim arabamdı "
bence Allahu alem kendiniz icin bir Sadaka verin...
Sır ve size değerli olan nesneleri kendinize saklayin!!!
Hayirli Cumalar...

isimyok

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm Selam Hayirdir insallah..
Rüyada trafik kazası yapmak;Hayatın normal düzeni içinde olabilecek bazı olumlu veya olumsuz bazi değişikliklere işaret eder.
Böyle bir rüya gördükten sonra bir süre temkinli olmakta fayda vardır...kaza bir uyarıdır. Bugünlerde karar verirken dikkatli olun, yanlış adım atmayın...
Yanlış Arkadaşlar secmeyin..
Arkadaş insanı vezir de eder rezil de ,sakat da eder hapishaneye de götürür..
Ey Allahim !nefsimin kötülüğünden şeytan ve ortaklarının şerrinden Sana sığınırim...

"araba benim arabamdı "
bence Allahu alem kendiniz icin bir Sadaka verin...
Sır ve size değerli olan nesneleri kendinize saklayin!!!
Hayirli Cumalar...

yorum için çok teşekkür ederim.Sadaka olabildiğince vermeye çalışıyorum ama uyarınız için tekrar teşekkür ederim.Çok gerçekci bir rüyaydı uyanınca kendime gelmem çok zor oldu

ömer güzel

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada arba kazası

Selamün aleyküm. Sizden ricam çok etkisinde kaldığım rüyamı yorumlamanız.
Rüyamda iş yerime ait aracı izinsiz aldım ve araçla benim için önemli olan bir kişiyi ararken onu bulamadan kaza yaptım. Araç çok büyük hasar aldı ama bana hiç bir şey olmadı.Tam araçtan kendi imkanımla yardım almadan çıktım, kalabalık bir pazar yeri ve şirketteki müdirem bana aracı izinsiz aldığım için kızıyor, bende açıklama yapmakta çok zorlanıyordum ki uyandım. Lütfen yorumlayınız.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada trafik kazası yapmak;
Hayatın normal düzeni içinde olabilecek bazı olumlu veya olumsuz bazi değişikliklere işaret eder.
ayrica tükenmişlik, yorgunluk duygusuna alamettir!!

başımıza gelen iyi veya kötü şeylerin sebepleri vardır. Bu sebeplerin sonucunu yaşarken, iyi bir şey kötüye de dönüşebilir, kötü de iyiye.

Rüyada müdürenin kızması;
iş yerinde bazı sorunları işaret eder. Bu sorunlar sizin sabır ve kendinizi doğru ifade etmenizle çözülebilecek sorunlardır...

İnsan iki şeyi bilmelidir: Biri haddini, biri de hesabını ve yerini...gizli kapaklı işlerle bir yere varamazsınız ..Selametle..

klimpt

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada araba kazası görmek

selamünaleyküm, rüyamda 3 arkadaş arabam ile gidiyoruz, ben diğer arkadaşıma arabanın bir problemi var mı diye binip denemesini istiyorum ve arkadaş biraz sürüp hafif yokuş bir yerde arabayı yol üstü durdurup iniyor ve bizde iniyoruz. sonra arabayı kenara çeksek diyorum arkadaşa, o da bir şey olmaz dursun diyor. Daha sonra bir yer bulup oturuyoruz, biraz zaman sonrada bir araba kazası oluyor, büyük bir araç benim arabama çarpıyor, ardından da motosikletli bir adam da arabaya arkadan çarpıyor. arabanın etrafı çok kalabalık oluyor ben de korkuyla arabanın olduğu yere gidiyorum. ilk baktığımda motosikletli adamın yerde yaralı bir halde yattığını görüyorum ve üzülüyorum, daha sonra arabama bakıyorum arabamın her tarafının parçalanmış olduğunu da görünce çok üzülüyorum ve oturup ağlıyorum sonrasını hatırlamıyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, rüyaniz Hayr olsun
Rüyada trafik kazası görmek yapmak;
Hayatın normal düzeni içinde olabilecek bazı olumlu veya olumsuz bazi değişikliklere işaret eder.
Böyle bir rüya gördükten sonra bir süre temkinli olmakta fayda vardır...kaza bir uyarıdır. Bugünlerde karar verirken dikkatli olun, yanlış adım atmayın..
.ayrica tükenmişlik, yorgunluk duygusuna alamettir!!

Hayat yoluna doğru insanlarla yola devam etmezseniz buna benzer kazalar, sıkıntılar yaşayabileceğinizi işaret etmektedir.

Rüyada ağlamak görmek;
büyük olasılıkla gerçek hayatta karşılaştığınız olumsuz durumların, duygularınız üzerindeki negatif etkisini ifade eder.
Rüyada ağladığını görmek, üzülmek, aynı zamanda korkularını ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmak için kullanılan bir yöntemdir.
Aynen uyanık yaşamda olduğu gibi rüyanda ağlamak iyidir...
selametle Hayra kalin..

Löpcenaz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada araba kazası görmek

Selamün aleyküm. (Rüyamın başını tam anımsayamıyorum gece mi gündüz mü tam emin değilim fakat araba da gidiyoruz.) Babam araba sürüyor bende önde oturuyorum. Hızlı gitmiyoruz. Sonra karşıdan karşıya 1 anne 2 kız küçük çocuğu var elele tutuşmuş geçiyorlar tam önümüzden, çarptık çarpıcaz onların çekileceği yok, babama bakıyorum kornaya basacak mı diye ama babam ise çok sakin, yola bakıyorum 2 kız çocuğu annesinin elinden kurtulup arabanın altına giriyorlar.

Üstlerinden geçiyoruz takur tukur ve bunu hissederek uyandım onların arabanın altına girmeden önce bakışları elele tutuşmuşluğu gözümün önünden gitmiyor. hy.. Merak ediyorum,rahatlamak istiyorum yorumlarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada Arabanın 2 kız çocuğuna çarpmasıni görmek;
dert ile dermani, sorun ile çözümü,birbirine karıştırdığınıza, Düşünceleriniz ile eylemlerinizi karıştırdığınızda çıkmazlara giriyor olmaniza,
yaşam stili, hedefler veya inançlarınızın babaniz ile çakıştığını göstermektedir... Bazen de sarsıcı bir olay yaşamak veya gururun kırılmasına işaret etmektedir.

Unutmayin !!Geçmişte etkilendiklerimiz Geleceğimizi olumlu ya da olumsuz etkiliyebilir ..hayal dünyasına gelince,kendinizi onun gerçekliğine fazla kaptırmayın..:bilmemm:.aassd..
Selametle..

Löpcenaz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İNŞALLAH hayırlara gelir. Allah razı olsun.
'hayal dünyasına gelince,kendinizi onun gerçekliğine fazla kaptırmayın.' bu cümlenizi uygulamaya çalışacağım her şey için teşekkürler iyi akşamlar Allah'a emanet olun :)

Üst Alt