• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada tırnağın kırılması

• Konuyu başlatan eskişehirli
  • Başlangıç tarihi
E

eskişehirli

Kayıtsız
Misafir
Selamunaleyküm. Hayırlı geceler. rüyamda Rahmetli dedemin (babamın babası) gençlik haliyle kendimi bir dairenin mutfak balkonunda yanyana dikilirken gördüm.Akşam vakti olduğundan hava karanlıktı fakat mutfağın kapısından üzerimize ışık vuruyordu. Sonrasında sağ elimin orta parmağımın tırnağı kökten cıktı ve çıkan tırnağımı balkondan aşağı attım. Ardından yine sağ elimin baş parmağımın tırnağı kırıldı ve onuda balkondan aşağı attım.Böyle garip bir rüyaydı. Rüyamın tabirini yaparsanız çok sevinirim. Hayırlı geceler. Allah'a emanet olun.

Yusuf YAŞAR
Eskişehir

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hosgeldiniz Kardesim..
Yusuf yuzlu kardesim sanirim siz rahmetli dedenize bir sekilde benziyor ve onun ile bir benzerliginiz var.. Ve onun gibi bir gelecekte olabilir ne dersiniz?
Isterseniz dedeniz hakkinda biraz bilgi ediniz.. annaaneniz sag ise ona sorun..cunku ikinizinde ortak oldugu SIRRI hikmet ve benzerligi anca O bilir..

Hayirdir insallah..
Tırnak kişinin kuvvet ve kudretidir
Rüyada tırnağının yok olduğunu görse, iflas eder. Kuvvet ve kudreti azalır.
rüya da tırnağın kirilmasini görmek ;malini ve kuvvetini kaybeder
Sağ el ; rüya sahibinin kuvveti, geçimi, kazancı, malı ve kendisine bilinen bir şeydir.

Parmaklar ; Birini ya da bir şeyi işaret etmek, suçlamak anlamına gelir.yada ibadet ,iman ehli olarak yorumlanir..
kardesim.. Yorumunu Soran sorulandan iyi bilendir..
Allah Sonunuzu hayr etsin.. ama neye niyetlenmis iseniz.. biraz daha dusunun Temkin Ya Hu..

"Âlemlerin Rabbi olan Allah dilemeyince, siz dileyemezsiniz."
Tekvir suresi, ayet 29:

Üst Alt