• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada tesbih görmek

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleyküm selam Rüyaniz hayır olsun ..
Rüyada tesbih görülmesi,alınmasi ,verilmesi; çok hayırlı olduğunu,biliyorum..
Sübhanallahi vel-hamdülillahi ve lâ ilahe illallahü vallahü ekber, ve lâ havle ve lâ kuvvete illa billah..
tesbih deyince rahmetli Annemin Bana bıraktığı en büyük miras annemin, yıllardır Allah!!Allah ,Ya Sabir diye çektiği Hak sevdasi tesbihi olur

Tesbih bir gönül yolculuğudur..Gönül yolculuğu gibi tesbih yolculuğu da tane,tane, durak (nişane), pul, düğüm yuvası, imame, ara tane ve tepelikten oluşan bir süreç !!
Maddi Manevi bir Yükseliştir!!
3 ihlas 1 fatiha Bu sureler genelde dua yapıldıktan sonra veya duaya veya sohbete başlamadan evvel bu şekilde ( 1Fatiha,3 ihlas) okunur...
mademki rüyanizda gördünüz kalbinizdeki murad ve sıkıntılar icin tesbihte oluyun..bunun gercek Hikmet ve manasini ancak Rabbim bilir!!

Rüyada tesbih bulmak görmek;
güzel ve mutluluk verici gelişmelerin ve rüya sahibi için hayırlı olacak olayların yaşanmasına delalet eder.

Bazen de zorlandığınız bazı konularda bazı fikirler geliştirerek zorlukları aşacağınıza, bazı konularda sabır göstererek sıkıntılarınızı aşacağınıza, günahlarınızdan sıyrılmak için çaba sarfedeceğinize tabir edilir.

kimse kimsenin rızkını nasîbini alamaz !Alayım dese bile, buna yol bulamaz..siz ferah olun selametle...

E

erenakbasak

Kayıtsız
Misafir
Rüyada zikir tespihi görmek

Selamun Aleykum. Rüyamda Büyük Zikir Tespihi Gördüm Soruyorum Bu Ney Diye Orada Tam Rüyam bitti, cevabınız için şimdiden çok teşekkürler...

Üst Alt