• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada tahin pekmez görmek

fatos1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada tahin pekmez karıştırmak, rüyada tahin pekmez görmek, yemek tabiri.
Arkadaslar merhaba, yeni katıldım bu aralar karışık rüyalar görüyorum, hiç boşum yok her gece görüyorum, hatırlamıyorum bazılarını ama dun gece sabaha karsı rüyamda tahin pekmez karıştırıyorum. Birden uyandım baktım kardeşim yanımda yok bilgisayardaydı ben wc ye gittim arkamdan o da geldi mutfağa, acıktım ya dedı. Çıkardı dolaptan tahin kavonozunu yiyecem bunu karıştırsana pekmezle dedi. Uyku sersemi ona tahin pekmez hazırladım hem karıştırıyorum hemde, ruyamda bunu görüyordum diyorum. Ne olabilir acaba bilen arkadaslar yorumlayabilir mi?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
merhaba, rüyaniz Hayr olsun,Tahin pekmez ;bir çağrışım sanırım. yani insan kişiliğiyle alakalı...ayrılmaz ikililer.
biri olmazsa diğerinin , diğeri olmazsa ötekinin yokluğu, hissedilir...
ayrı ayrı anlamsız, bir bütün halindeyken tadından yenmeyen lezzetli bir yiyecek türüdür tek olunca birisinin kiymeti ve değeri bilinmez..

Ne yersek yiyelim ne içersek içelim vücudumuz o besinlerin ,içeceklerin muhtevasında var olan mineralleri bedenimizde ,karakterimizde
duygu ve hareketlerimizde yansımaları etkilerini görürüz ! O yüzden Ne Yediğimize ,ne ve nereden aldiğimiza Dikkat Edelim...........

Rüyada pekmez tahin görmek;
doğruyla yanlışın, çirkinle güzelin, mubah olanla yasak olanın, adaletle haksızlığın, dürüstle sahtekârın, inanla inanmayanın,
doğrucuyla yalancının ve gerçekle sahtenin,Hak ile Bâtılın,rüya ile gerçeğin bir arada olmasına işaret eder. .

Hak ile Bâtılı,rüya ile gerçeği karıştırmayın..
gerçeğe yakın rüyalar gören insanlarda meydana gelen olaydır ;adamı cidden zorlar,yıpratır.
merak etmeyin sadece çok duyarli, hassas ,sezgi,radar gibi hissetme duygusuna, hissiyatina sahipsiniz....
Gerçekleri yakalamak çok zor, hangi insan gerçek hangi insan sahte onu ayırmak daha da zor..Allah Yar ve yardimcimiz olsun amin.

Rüyada Pekmez Tahin Görmek;
rüyası bazen gelecek için bir işaret olmak zorunda değil. Gündelik yaşantıda çok düşünülen şeyler hakkında rüya görmek normaldir.
Anlaşılması zor olan rüyaları yorumlarken iyimser olmakta fayda var...selametle...

Tuncay04

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selam aleyküm rüyamda evimizin mutfağında bir küp tahin ve bir küp pekmez gördüm. Tahin ve pekmez yanyana duruyorlardı
Hiç şüphesiz ki gaybı sadece ALLAH bilir. Merak ediyorum bu rüyamı ehil olan biri yorumlarsa çok sevinirim Selametle...

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selam aleyküm rüyamda evimizin mutfağında bir küp tahin ve bir küp pekmez gördüm. Tahin ve pekmez yanyana duruyorlardı
Hiç şüphesiz ki gaybı sadece ALLAH bilir. Merak ediyorum bu rüyamı ehil olan biri yorumlarsa çok sevinirim Selametle...
rüyada tahin görmek, Hayırlı gün, keyifli hayata işaret eder. Ayrıca, maddi kazançlara, ve büyük başarılara işaret eder.

rüyada pekmez görmek, maddi yönden hayırdır. Paraya işaret eder.

Üst Alt