• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada sınav sonucu görmek

• Konuyu başlatan selime
  • Başlangıç tarihi
S

selime

Kayıtsız
Misafir
Merhaba sevgili dost....
size çok etkilenmiş ve daha ne olduğunu anlayamamış olduğum bir rüyamı anlatmak istiyorum...
Ben sene memurluk sınavlarına hazırlandım, hazırlanırken de çok dua ettim.... Çünkü olması gerekiyor benim hayatımda, hayırlı bir iş kapısı bulmak zor çok benim için....
Rüyamda lisans kpss sınav sonucumu görüyordum...Elimde bir kağıt sınav sonucu vardı.O sınav sonucunda ;
kendi hakkımla elde ettiğim puan 65 olarak yazıyor
şehitlerimizin bana vermiş olduğu puan ise 15 puan
devletin ise bana 5 puan verdiği yazıyordu

VE TOPLAM 85 PUAN OLDUĞU YAZIYORDU....

ve o gün sınav sonucu açıklandı...almış olduğum puan 65 idi..Gerçekte hak ettiğim puan gerçekten de aynı idi ama şehitlerimizin bana vermiş olduğu puanı ile devletin bana vermiş olduğu puanı bir türlü anlayamadım.... Sizce ne anlama geliyor sevgili dost....

selime izmir 23 çalışmıyor

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba kendi hakikatinden ,kendi kendisinden uzak düşmüş Sevgili Dost!!
aslinda ruyaniz cook acik ama gormek icin gonul gozu yok!!
Siz zaten sadece Hak ettiginizi almissiniz.
"şehitlerimizin bana vermiş olduğu puanı ile devletin bana vermiş olduğu puanı bir türlü anlayamadım.."
dogrudur cunku ayni sizin iyi niyettiniz ,dualariniz gibi onlarda askida asilli kalmis..

kendi ülkesinde, kendi insanına, kendi hasmına karşı hergün biraz daha yabancılaşan ümitsiz Eyy Insan!!
asagidaki konu kendi kizimin imtihan oncesi gordugu Ruyadir okursaniz ne demek istedigimi anladiginizda ruyanizin yorumunu yapmaya ins. calisacagim..

kızımin imtihan öncesi Rüyasi imtihanin iptal edilmesi

zikaso

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada sınav görmek

S.A ben 15 yaşımdayım, rüyamda sbs sonucunu görüyordum ve sınavdan 500 üzerinden 305 aldığımı görüyordum. 305
puanına hiçbir anadolu lisesi yok benm için. Enaz 386 gerekli. Rüyada kötü aldiğmi görüyodum. Nasıl açklarsınız?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam Hayirdir insallah..
Bu tür rüyalar genellikle sizin bazı konular hakkında endişeli ve bazı seylerden kaygı duydugunuzu temsil eder.
Rüya, sınav sonucu ile ilgili endişelerinizi yansıtıyor. Öyle görünüyor ki sonuç arzuladığınız kadar iyi olmasa da umutlarınızı söndürecek kadar da kötü olmayacak...
Allah en iyisini bilendir..305 rakamına dikkat edin, sayıda mutlaka bir mesaj var...ama Ben anliyamadim..xxzzl..
Hakkinizda Hayirlisi...

Cüz 16, Sayfa 305, Meryem Suresi, Ayetler:12
"Ey Yahya! Kitaba kuvvetle sarıl" (dedik) ve daha çocukken ona hikmet verdik."

bazen herseyın yolunda gittigini hissetiginiz oldu mu hic?
boyle hıssetmenizin nedenini boşuna sorgulamayın;o hissin adı SEVGİ...
Hayirli geceler..

zikaso

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
RÜYADA SINAV SONUCU GÖRMEK

Selamün Aleyküm :

Hocam ben bu sene sınava girdim sınav daha açıklanmadı fakat.Geçen gün bir Rüya gördüm rüyada bir kağıt görüyordum üstünde benim sınav puanım yazıyordu. Fakat kağıtta yazan puan çok düşük bir puandı.Hocam rüyayı ALLAH rızası için nasıl yorumlarsınız.(yorumlarsanız ALLAh razı olsun)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam Hayirdir insallah..
Bu tür rüyalar genellikle sizin bazı konular hakkında endişeli ve bazı seylerden kaygı duydugunuzu temsil eder.
Rüya sınav sonucu ile ilgili endişelerinizi yansıtıyor. Öyle görünüyor ki sonuç arzuladığınız kadar iyi olmasa da umutlarınızı söndürecek kadar da kötü olmayacak...
hakkınızda hayırlı olacağına yorumlarim..sınav sonuçlarını açıklanmasini beklerken lutfen kendinizi strese sokmayın ...

jimroot

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Sınav Sonucunu Görmek

Selamın aleyküm. Öncelikle önceki rüya yorumunuz için teşekkürler. Sık rüya görmeyen biri için birbirinden acayip iki gece geçti. Birini yorumladınız, Allah razı olsun. Bir diğeri ise geçen ay girdiğim sınav sonuçları açıklanmış, sonuçlar kâğıt hâlinde açıklanmayacak olmasına râgmen, gördüğüm kadarıyla bir nüsha halinde 468 puan aldığımı görüyorum. Ancak sınav puanlaması 700 üzerinden olacak! Allahu Âlem, anlayamadım. Ve de pek istediğim bir puan değil. Pek karışık bir rüya. Şimdiden teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam Hayirli Ramazanlar..
öncelikle rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah..
Sınav Sonucunu Görmek ;bu bilincalti ,korku ve endiselerinizden olan bir ruya da olabilir...
Rüya sınav sonucu ile ilgili endişelerinizi yansıtıyor. Öyle görünüyor ki sonuç arzuladığınız kadar iyi olmasa da umutlarınızı söndürecek kadar da kötü olmayacak...
hakkınızda hayırlı olacağına yorumlarim..sınav sonuçlarını açıklanmasini beklerken lutfen kendinizi strese sokmayın
Hayirli gunler...

Tuğba

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada sınav sonucunu görmek

Selamün aleyküm ablacığım hayırlı akşamlar, mutluluklar, sağlık sıhhat ve güzel günler dileklerimi iletmek iseterim öncelikle..
Sınavıma 3,5 haftam kaldı ablacığım hayırlı dualarını benden esirgeme ..yaklaştıkça tam da beklediğim gibi rüyalarıma da girmeye başladı zaten. Rüyamda sınav sonucum açıklanıyordu abla ve ben tam 19.500. oluyordum ki gerçekte böyle birşey olsa Allah ım kısmet ederse tabi benim çok iyi bir sonuç kesinlikle. ilk 20 bine girmek inş kısmet olur..Rüyamda 15 tatilde dershaneyle birlikte ders amaçlı gittiğimiz oteldeydik, hava karanlıktı bizde yürüyüş yolundaydık yanımda şu an konuşmadığım ümmü diye bir arkadaşım vardı. küs değiliz haşa ama sınav dönemi olduğu için biraz kendi başımıza kalalım dedik. o benden daha iyi ilk 10 bine girebilecek durumda onunla birlikte yürüyorduk o bana sınav sonucunu söylemiyordu çünkü pek memnun değildi ama ilk 10 binde misin dedim ve oda evet dedi. birlikte yürüyorduk çok çok mutlu ve hafiftim sonuçta çok iyi bir başarıydı hatta kendime rüya mı diye sordum. sonra önümüzden birkaç kişi geldi onlarlada konuştuk sınav hakkında. kendi sonucumu gurur duyarak söylüyordum. ablacım rüyalar tersine çıkar derler tabiki doğru değil biliyorum ama bir anlamı da var mı acaba diye meraktayım. şimdiden çok teşekkür ederim en hayırlı günler sizin olsun ..kendinize iyi bakın..baybyy

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Gönül Dostum hayırlı akşamlar mutluluklar sağlık sıhhat ve hakkınızda herşeyin hayırlısını olmasini diliyorum.
inş.Dualarim sizin ile olacak..

Rüyaniz Hayr olsun..
"hava karanlıktı bizde yürüyüş yolundaydık "
Hayat yolunda ilerlerken sıkıntı, kasvet içinde beklemenize yorumlanir...

Rüyanizin Yorumu ;
sınava 3,5 haftam kaldı bu zaman zarfinda ümmü diye bu arkadaşınizdan bazi konularda mümkün ise Sizin ile sinava beraber calişmaniza hazirlanmasinda;
ikiniz icin de daha hayırlı olacağına yorumlanir...
sinava hazirlanirken konsantre olun!ve biraz rahatlayin ..yoksa kendinizi kasar bildiklerinizi de unutursunuz...
Stresse girmeyin..Dua edin!!stress zararli Dua ise Size faydali olacaktir!!! hayırlı günler.

edanur

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
ruyada sınav sonucu görmek

Merhaba, Hocam bu sene üniversite sınavına girdim fakat sonuçlar açıklamadı, rüyamda ise sınav sonucunda, sınavı kazanamadığımı ve bu yüzden ağladığımı gördüm. Uyandığımda sabah ezanı okunuyordu, tekrar uyudum ve sınavı kazandığımı gördüm, yorumlayabliirmisiniz ? Teşekkür ederim.

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Merhaba rüyanız içinde bulunduğunuz stresin etkilerinden kaynaklanıyor. Beklediğiniz kadar olmasa bile iyi bir sonuç elde edeceğinize işarettir.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Merhaba ben KPSS'ye hazırlanıyorum. Kendimi deneme amaçlı Türkçe matematik denemesine girmişim ve Türkçeden en yüksek ben almışım ama matematikten çok düşük almışım Anneme puanımı söyle diyorum söylemiyor. Ama diyor Türkçe çok yüksek. Sonra da ben de sınava girdim diyor annem. Türkçe de en yüksek benim diyor, matematik yapma diyor sınavda bana, neden diyorum puanım kaç diyorum söylemiyor :( Matematiğe hiç çalışmadım bu bir işaret mi çalışmamalımıyım?

E

EMİL

Kayıtsız
Misafir
Rüyada sınav puanı görmek

Rüyamda kpss 35 puan aldım. Rüyamda koltukta oturuyordum bir akrabam 65, diğer akrabam 85 puan aldı ve hava atıyorlardı, benim sesim çıkmıyordu, üzüntülüydüm sizce neye işaret eder yorumlarmısınız.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Ruyada düşük sınav puanı görmek

Ruyamda bu sene girecegim ygs sınavından yani universite sınavından 100 alıyordum bu çok duşuk bi puan acaba neye yorumlarsınız:(

alpd

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada annemin elinde lise sınav sonucum vardı ve şaşırıyordu. Ama iyi yönde mi kötü yönde mi bilmiyorum o anda benim içimi kötü bir his kapılmıştı bu ne demek oluyor.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyamda sınav sonucunu görmek

A.s hocam ben rüyamda üniversite sınavından aldığım notu gördüm 341puan aldığımı öğrendiğim an çok sevindim bide cok ne hatırladığım 350 den 9 puan düşük almışım. Bu şekilde hocam nasıl yorumlarsınız bu rüya aklımdan hiç çıkmıyor.

birogrenci__

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Arkadaşlar merhaba bu sene lgs sınavına giricem liselere giriş sınavı. 8.sınıf öğrencisiyim.
İlk gördüğüm rüyada 214 puan alıyordum, ikinci rüyamda 286 puan alıyordum, hedef puanım 355. Bu ne anlama geliyor lütfen yardımcı olun?

Üst Alt