• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada sevdiğin kıza kavuştuğunu görmek

7

72ahmet

Kayıtsız
Misafir
Selamun Aleyküm 3 gündür 1yıldır sevdiğim ve kavuşamadığım kızla kavuştuğumuzu görüyorum yorumlarsanız hayır duamı alırsınız şimdiden allah razı olsun

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ALEYKUM SELAM ve Hosgeldiniz Kardesim
HAYIRDIR ins.
Ruyanizi tabir etmeden once biraz muhabet edelim isterseniz
Bildiginiz gibi rüyalar üç türlüdür.
Biri şeytanîdir. Bu tür rüyalarda şeytanın telkiniyle korkutucu ürkütücü utandırıcı sahneler yaşanır...
Kâbuslar karabasanlar..gibi..insana vesvese..
SIKINTI verirler sanki...

İkincisi boş hayâllerden ibâret. Kurânımızın tâbiriyle “edgasü ahlâm” yani “hayâl demetleri.” Ciddi bir anlamları yok bunların .. İnsanın hayâl gücü türlü tasvirler yapar...
mesela Tv de gordugumuz ucak kazalari soygun gibi olaylardan etkilenip Günlük olayları ve görüntüleri çeşitli biçimlerde bir araya getirir kurgular. Bazen yıllar önce aynı vakitlerde yaşanmış hâdiseleri hatıra getirir sonraki olaylardan derlenmiş ayrıntılarla süsler...

Bazen de ruh dünyandaki dalgalanmalar rüyalarına yansır. Meselâ öfkeyle yatarsan uykun boyunca kavgalar edersin. Düşmanlık duygularıyla doluysan rüyanda köpekler yılanlar kovalamacalar görürsün...
veya sevdigini Kirip kirildigimizda ruyamizda Onun ile baristigimizi ..vicdanimizin derinliklerinde soylemek isteyip soyliyemediklerimizi haykirir o sekilde davraniriz..

Kimi ruhbilimcilerin “bilinçaltının dışavurumu” diye tanımladıkları bu tur rüyalar bu türden olsa gerek.

Geldik üçüncü kısım rüyalara. Bunlara “sâdık rüya” denir...
yani hic dusunmedenakla hayale getirmedigimiz farkli guzel salih olan ruyalardir...
Belki de son gunlerde bazi olaylar size sevdiginizi hatirlatmis ve akliniz sevdiginize gitmis olabilir mi?
belkide bunu dusundugunuz icin boyle ruya gormus olabilirsiniz..Allahu Alem...
HERSEYI ZAMANA BIRAKIN...
"3 gün üstüste sevipte kavuşamadığın kızla kavuştuğunu görmek"
belki de Ondan bir haber almak ve Sila-i Rahim ile yorumlanir..
Her şeyin bir sonu olduğu gibi,bu Hazan mevsimide bir gun sona erecektir..
Seni bekleyişimin adı yok Sadece yüreğime lal olmuş
her seyin HAYIRLISI dedigim DUAM sin...
her seyin HAYIRLISI...

Dağlara sor beni beni, Dertlerim kederlerimi, Güz yangını yakar ömrümü, Unutmadım seni seni...
Dertlerin kederlerini, Doyamadan gittin ya..

Üst Alt