• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada şemsiye görmek

vicdan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada şemsiye görmek, rüyada siyah şemsiye görmek.
Selamun aleyküm,
ben rüyamda restoran-kafe gibi bir yerde, net hatırlamıyorum ama annemin veya babamın elinde siyah bir şemsiye ile oturuyorduk. Şemsiye açıktı ve bizim üstümüzdeydi. Karşımızda da benim üniversiteden sınıf arkadaşım emir oturuyordu. Bir de türk sanat müziğine benzer bir şarkı söyleniyordu. Biz mi söylüyorduk tam hatırlamıyorum. Ama oturduğumuz mekanda bir kadın da şarkıya eşlik ediyordu. Sonra o sınıf arkadaşım ve restoranda yanımda oturanlar bir odaya geçtiler. Ben ve birkaç kadın salon gibi bir odada kaldık. Galiba annem bize çay getir dedi. Bunu söyleyen annem miydi onu da net hatırlayamıyorum. Bu rüyanın anlamını merak ediyorum. Yorumu iyi ise yorumlarsanız memnun olacağım. Hayırlı günler:)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam,Rüyaniz hayr Olsun.
Rüyada siyah şemsiye görmek;
reel yaşamda sana derin endişeler veren durumlar olduğunu, kendini iyi hissetmediğini, aksiliklerin peşini bırakmayacağına kendini inandırmış olduğunu fakat aslında bu düşüncelerin yanlış olduğunu ifade etmektedir.

bütün acılar üstüme yağınca sen ve Dualarin bana açılan şemsiyesin annem...selametle..

Üst Alt