• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada sayılar görmek islami tabiri

Sırma

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba, rüyada sayılar görmek islami tabiri nasıl yapılır? Rüyamda boş bir oda odanın ortasında bir kadın, kadın ortada ve cevresı beyaz kagıttan çemberle 8-10 kere sarılmış bir sekılde oturuyor. Bu kadını ızlıyorum fakat aslında ızledıgım kişi benim. Bırden yerden yukarı doğru yükselen bir görüntü geliyor sayı olarak 3.ayet yazıyor. Ardından bir görüntü daha yükseliyor, ıcınde 118 li sayıların olduğu, aslında gıdecegım yerın km sı olan bir sayı yazıyor, buraya git ve buradan o suyu al yolda ıcınde 5 harfı olan bırının nasıbı bu, suyu o içecek yazıyor ve ardından biri beliriyor, nolur nolur o suyu almaya gıt dıyor. Lütfen rüyamı yorumlayın....Allah razı olsun..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba, rüyada sayılar görmek islami tabiri nasıl yapılır? Rüyamda boş bir oda odanın ortasında bir kadın, kadın ortada ve cevresı beyaz kagıttan çemberle 8-10 kere sarılmış bir sekılde oturuyor. Bu kadını ızlıyorum fakat aslında ızledıgım kişi benim. Bırden yerden yukarı doğru yükselen bir görüntü geliyor sayı olarak 3.ayet yazıyor. Ardından bir görüntü daha yükseliyor, ıcınde 118 li sayıların olduğu, aslında gıdecegım yerın km sı olan bir sayı yazıyor, buraya git ve buradan o suyu al yolda ıcınde 5 harfı olan bırının nasıbı bu, suyu o içecek yazıyor ve ardından biri beliriyor, nolur nolur o suyu almaya gıt dıyor. Lütfen rüyamı yorumlayın....Allah razı olsun..
Merhaba Rüyaniz Hayr Olsun. Rüyada sayılar görmek islami tabiri: Devamli Nas ve felak süresini okumaniz gerektigine delalet eder.
Okuyan veya dinleyen kimseyi Hak Teala (C.C.), hasetlerin ve kötülerin şerrinden emin kilar, O halkin, halk da onun şerrinden emin olur. eğer sihir yapılırsa tesir etmeyeceğine, illet ve hastalık nedir bilmeyeceğine ve dünyanın bütün şerlerinden, sihirden emîn olursunuz. Sizi rahatsız eden kişiler veya olaylarda uzak durman gerektiğini, zamanın kıymetini bilip, onu iyi değerlendirmen gerektiğini simgelerken aradığın manevi desteği Yüce Allah'ta bulacağını, ona sığınmaya devam etmen, ondan yardım istemen gerektiği, baskasndan medet beklememeniz gerektigine ifade etmektedir.
Allah yar ve yardımcınız olsun..selametle..

Üst Alt