• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada saçlarını kesmek

Z

zeynep86

Kayıtsız
Misafir
Selamün Aleyküm
Bundan 6 sene önce hatalarım yüzümden kaybettiğim bir insanı geri kazanmak için bu ara çok dua ediyorum..Bugün ikindi namazından sonra biraz uyudum. Rüyamda saçlarım daha da gürleşmişti. Ama önüme doğru alıp saçlarımın bir kısmını kestim. O sırada bir komşumuz geldi niye bilmiyorum utandım biraz kapıyı açmak istemedim, yani beni öyle görmesini istemedim. Sonra O dua ettiğim kişiyi gördüm. Yanıma geldi bana bir şeyler anlattı. 6 senedir ilk defa gördüm. Ve canlı gibiydi çok canlı..Sadece bilinçaltı mıdır bu rüya? cevabınızı bekliyorum..
Niğdeden Zeynep, 28 yaşındayım. Bekarım, çalışıyorum..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
gunbatimi.jpg

Aleyküm Selam Zeynep kardesim Hosgeldiniz ve HAYIRLI CUMALAR..
Biliyormusunuz buraya gelen misafir kardeslerimi ruyalarindan tanimaya basladim..
nasil mi yani mesela sizi daha once ruyanizda saclarinizin ara ara beyazladigi ruyasini hatirliyorum..
Her insanın bir zayıf noktası vardır!!
Bu zayıf nokta bedende ki uzuvlar olabileceği gibi, insanın karakteristik veya duygusal zayıflıkları da olabilir..
mesela ben üzüldügümde agladigimda başim agririr.. niye biliyormusunuz cunku cok hassas ve duygusal bir insanim!
Sizin iki ruyanizda da konu saclariniz ile ilgili olmasi garip degil mi?
...........
neyse konuya gecmeden once
"6 sene önce hatalarım yüzümden kaybettiğim bir insanı geri kazanmak için bu ara çok dua ediyorum" demissiniz Peki acaba o kisi musait mi?
hic konustunuz mu? konusuyormusunuz?
Onu geri kazanmak icin Dua nin yaninda baska bir emek veya gayrettiniz var mi?
veya kendinizi o hatalarinizi duzeltmis olgunlasmis oldugunuzu mu dusunuyorsunuz?
Onu gercekten mi seviyor ve istiyorsunuz? bu gordugunuz ruya bilincalti olabilir...mi buna da Siz karar verin..sırıtık.:,utngc..

Ruyaniza Hayirdir insallah diyelim..
İnsanın rüyada saçını görmesi servet sahibi olmasına yorumlanır. Saç kesmek veya kestirmek Sizin kendinizde begenmediginiz bir tarafinizin duzelecegi veya moralinizin yerine gelecegine,
bir SIKINTIDAN,endiseden kurtulacaginiza işaretle tabir olunur.
Saçlarını kestiren kadın özel yaşamında değişikliğe gider.
Saçların birden gürleşmesi zenginliktir..

Saç kadının doğal bir süsü ve ziynetidir. Bir kadını erkekten farklı kılan en önemli unsurlardan biri de saçidir.
lakin bir kadin bu ziynetten daha fazlasi dir!
mesela Kadın Yüreği ile merhametti, sabri hosgoru dur..
Hayat bir kadından değil bir aşktan ibarettir..

Hepimiz yaşadığımız süreç boyunca Cenab-ı Hakkın bize verdiği roller ve kazandığımız sıfatlarla var olmaya çalışırız.
Rollerini hakkıyla yerine getiren bireyler hem kendi dünyalarında, hem de Sevdiklerinin dünyasında var olan kısmıyla karşısındakine huzur ve mutluluk verir.

Bazen yaşadığımız herhangi bir olay ya da durum kasıtlı veya gayri ihtiyarî olarak rolümüzü yerine getirmeye
Nefsimiz, KISKANCLIK, gibi duygular engel olabilmekte..
Bugun bir arkadasim bana Dediki Bir seyi tam olarak kazanmak icin ilk once herseyi kaybetmen gerekli..
ne demek istedi ise..
Hayat sen onu bıraktığın anda, arkasına bile bakmadan yürüyüp gider...

"AŞK'ın hiçbir sıfata ve tamlamaya ihtiyacı yoktur.
Başlı başlına bir dünyadır aşk.
Ya tam ortasındasındır, merkezinde,
ya da dışındasındır, hasretinde"
Hayirli geceler Kardesim..

Üst Alt