• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada roket görmek

ozkn

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada roket görmek gökyüzünde roket görmek
Es-Selamu Aleyküm. Hocam rüyada roket gördüm size zahmet olmazsa rüyamı tabir eder misiniz...

Rüyamda açık ve düzlük bir alandayız ve yanımda da babam var. Ben gökyüzünde bize doğru yaklaşan birkaç cisim görüyorum bunların uzun menzilli roket olduğunu farkediyorum ve babama sarılıp ikimiz yere çöküyoruz. Ama roket tam da bulunduğumuz yere düşüyor herşeyle birlikte biz de mahvolduk derken bunların birer rüya olduğunu rüyamdayken farkediyorum ama hala rüyadan çıkamıyorum. Hayırdır inşaAllah!...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..Zahmet değil rahmet olur inşallah.
Rüyada füze,roket görmek;Maddi, manevi başarılar kazanmak ve yaşamak anlamına gelir. Roketin düşmesi işlerin kötü gitmesi, sıkıntı yaşamak olarak yorumlanır...
Allah rızası için babaniza sarılın.. niyettiniz hayır, akıbettiniz hayır olur inşallah.

Şu günlerde öfkenize hakim olmanız sizin yararınıza olacaktir..Çevrenizdeki insanların ,haksızlıkları karşında tepkilerinizi ve düşüncelerinizi sert bir şekilde ortaya koyarsaniz;
aynen O füze gibi yükselir ve sonra da yere düşüp herşeyle birlikte Sizi de mahv edebilir...

Kainatın etki-tepki yasası,insanlar için de geçerlidir. ..kişileri,ne kadar etkiliyebilirseniz O kadar da olumlu ya da olumsuz tepki alırsıniz...
Yaşadığınız Her olayda Size bir hayat dersi veriliyor..Dersinizi alın artık!! Selametle.

Üst Alt