• DUYURU : Gönül Sızım özel işleri nedeni ile 25 HAZİRAN- 30 EYLÜL arası forumda olmayacak, bu nedenle forumda RÜYA YORUMU Yapılmayacaktır!

Rüyada restoranda yemek yemek

deno134

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar, rüyada restoranda yemek yemek ne demektir? Rüyada restoranda yemek yiyordum, yanında da kola içiyordum. Sonra elimden kayıyordu kola yere dökülüyordu ve ayran istiyordum. Bir de rüyamda erkek kardeşimi kırık dökük bir araba kovalıyordu bu rüyanın anlamı nedir?
 

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhabalar rüyamda restoranda yemek yiyordum yanında da kola içiyordum sonra elimden kayıyordu kola yere dökülüyordu ve sonra ayran istiyordum bir de rüyamda erkek kardeşimi kırık dökük bir araba kovalıyordu bu rüyanın anlamı nedir
Merhaba Rüyaniz Hayr olsun..
Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz..
Bazen bu tip rüyalar, bilinçaltı, hayaller ve umut ile ilişkilidir.. Bazı rüyalar da vardır ki, kişiliğimiz ve içinde bulunduğumuz durumla ilgili çok önemli ipuçları verir..
Rüyada Restoranda yemek yemek;
Bir iş ya da geçici bir durum size para kazandıracak. Bu işi yaparken gelecekler ilgili kaygılarınız artabilir, elinizde bulunanın kıymetini bilin.. hem kazanacaklarınıza hem de kaybedebileceklerinize delalet eder.. selametle.
 
Üst Alt