• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada pişman olmak

tebessümet

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm,
Rüyamda birisiyle evlenmişim ve o kişi ile evlendiğim için pişmanlık duyuyorum ve buna benzer bir rüya daha gördüm aynı kişi ile evlenmişim ama niyeyse bir pişmanlık gibi hayatımdan memnun değilmişim gibi.
Yorumlarsanız sevinirim şimdiden.
Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
aleyküm Selam kardesim Hayirdir insallah..
Rüyada pişman olduğunu görmek: gerçek yaşamınızdaki hayal kırıklıklarını ve tatminsizlik duygularınızı ifade eder.
bastırılmış duygularınızı açığa çıkarmanızın veya kendiniz hakkındaki olumsuz duygularınızdan uzaklaşmanın sizin için hayırlı olduğunu ifade eder...
Karamsarlıktan kurtulun ve özgüveninizi artirin yoksa sizin icin saglikli olmiyacagina delalettir..
hayirli gunler...

aysemm1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hayirli Aksamlar,

dün gece cok ilginc ve beni cok korkutan bir rüya gördüm,

Rüyamda günese bakiyordum, birden günesin önünü bulutlar kapladi günes birden turuncu rengi oldu, cok sasirdim ve aniden gözümün önüne hizli bir sekilde resimler kareler geldi cok korktum hertaraf cok karanlik oldu hic birsey göremiyordum sonra icimden dedim ''acaba kiyametmi koptu, öldümü ben, hersey icincok gec cok pismanim yaptigim hatalari düzeltmeden öldüm mü dedim kendi kendime .. ama kendimden haric kimseyi de görmedim.. sonra birden uyandim ve hemen odamin camidan disariya baktim sabah olmustu, kafam cok karisti icimde kötü bir his mi desem korku mu desem tuhaf hissler var.

Yorumlariniz icin simdiden cok Tesekkurler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
hayırlı akşamlar,Hayırdır İnşallah
Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve ...Ben bittim. İflah olmam artık. Allah beni affetmez.
Ben dünyanın en rezil insanıyım. Böyle günahkâr birisini Allah affetmez. Tövbe etsem ne olacak! Boş ver gitsin, battı balık yan gider."
Aslında bu ifadeler şeytanın öldürücü darbelerinden en büyüğüdür. Ümitsizlik vermek onun en sinsi silahıdır.
Onun en sevmediği şeylerden bir tanesi de kulun günah işledikten sonra tövbe edip Rabbi'ne yönelmesidir.

Tövbe, bildiğiniz gibi günahlar karşısında bir yenileme ve iç onarımdır. Tövbeyle Rabbimizin gazabından lütfuna, hesabından rahmet ve inayetine sığınırız.

Rüyada pişman olmak;
günahlar ve hatalar yüzünden dolayı vicdan muhasebesi içinde olduğunuzu ve gerçek yaşamınızdaki hayal kırıklıklarını ve tatminsizlik duygularınızı ifade eder.
Vakit çok geç olmadan Silkinin ve Kendinize Gelin!kendinize...

Sibel1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm hocam,
Rüyamda bir adamın kolunu bıçakla bilekten tamamen kestiğini görüyorum. Bende birilerine kızıp sağ kolumu bilekten kesiyorum. Kestim ama, rüyamda elimi kullanıyorum, kesik var ama kopmuş değil. Zamanla işlevini yitirip sakat kalacagımı düşünüyorum. Pişman oluyorum, çok üzülüyorum. Son 1 yıldır çalışmıyorum, iş arıyorum. Ama rüyamda çalışıyorum ve sakat kalacagımı düşündüğüm için işten ayrılıyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamun aleyküm hocam,
Rüyamda bir adamın kolunu bıçakla bilekten tamamen kestiğini görüyorum. Bende birilerine kızıp sağ kolumu bilekten kesiyorum. Kestim ama, rüyamda elimi kullanıyorum, kesik var ama kopmuş değil. Zamanla işlevini yitirip sakat kalacagımı düşünüyorum. Pişman oluyorum, çok üzülüyorum. Son 1 yıldır çalışmıyorum, iş arıyorum. Ama rüyamda çalışıyorum ve sakat kalacagımı düşündüğüm için işten ayrılıyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.
Aleyküm selam
Rüyada adamın kolunu bilekten kesmesi
Bazı güzel fırsatlar var, ve bunları değerlendirmelisiniz.

Sağ kolunuzu bilekten kesmeniz
Yeniden bu güzel fırsatları değerlendirmeniz istenir.

Sağ elinizi halâ kullana bilmeniz
Bu sizin kuvvetinizi, malınızı simgeler.

Pişman olmanız
Dininizi detaylı bir şekilde sorgulamanıza işarettir. Ve sonra bazı günahlar işleyip, yeniden tövbe edeceğinize işarettir. Daha iyi birisi olacağınıza, kendinizi bir ara kötü hissedeceğinize, daha iyi bir evlat olacağınıza işarettir. Ve, artık her şey için düşünerek adım atacağınıza işarettir.

Üzülmeniz
Aşka işaret olduğu söylenir.

İşten ayrılmanız
Sıkıntılara işarettir. Bazılarına göre duaların kabulüdür. Ayrıca birisininde size kızacağına işarettir.

Dua ile

Üst Alt