• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada pazar görmek

Yekbu_tenebu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada pazar yeri görmek, rüyada pazar görmek, çarşı-pazar yeri görmek rüya tabiri.
Selamun aleyküm. Bugün rüyamda bir pazarda olduğumu gördüm. Çalıştığım kurumdan bazı insanlar hatta çoğu bu pazardaydı. Pazar eskiden köle pazarları vardı ya ona benziyordu. Rüyamda ticari bir iş yapıyorum. Uygun fiyatta aldığım birşeyi (yanılmıyorsam bu bir çekyattı) alıp uygun fiyata birine satıyorum, baya bir kar sağladığımı düşünüyorum. Çalıştığım kurumdan maddi durumu kötü olan birine satıyorum çekyatı. (yada onunla ortaklaşa alıyoruz hatırlamıyorum) O bir çekyat elde ettiği için çok mutlu, bense karlı bir alışveriş yaptığım ve cebimin sıcaklığından mutlu oluyorum. Sonra korkmaya başlıyorum ya bu işi biri yaptığımı, o kapıcı ile böyle bir alışverişimin olduğunu duysa diye kendi kendime üzülüp korkuyorum ve uyanıyorum uykumdan.

Kendim düşündüm birşeylere yordum ama sevgili gönül sızım hocam yinede yorum gücünüzden faydalanmak ve söylediklerinize dikkat etmek istiyorum. Hayırlı cumalar. Sağlıkcakla kalın inşallah.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz hayr olsun
Rüyada pazar görmek ;
gaza ve cihad, hac, para, iş, bolluk, fayda, savaş, fitne (kargaşa), imtihan, durgunluk ve kötü bir duruma düşme ile yorumlanır..
kendi değerinizi ve Her işte bir hayır olduğunu bilin!!

"bense karlı bir alışveriş yaptığım ve cebimin sıcaklığından mutlu oluyorum."
Kaybettikleriniz kazandıklarınız yanında bir hiç...

"Sonra korkmaya başlıyorum ya bu işi biri yaptığımı, o kapıcı ile böyle bir alışverişimin olduğunu duysa diye kendi kendime üzülüp korkuyorum "
Bugün yaptığımız bir hatanın bedelini yarın aynı tür bir cezâ ile öderiz.. İlerde pişman olacağınız şeyleri yapmayın..selametle..

Yekbu_tenebu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Sağolun hocam. Allahımın izni ile artık hata yapmamaya kalbime ve nefsime söz geçirmeye çalışacağım inşallah. Allah sizden razı olsun inşallah.

Üst Alt