• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada otobüse bindiğini görmek

O

oasis

Kayıtsız
Misafir
Merhabalar, 20 yaşındayım rüyalarım genelde anlamsız ve parça halinde ki alakasız şeyler gibi görünmüştür bana hep.Fakat, geçtiğimiz nisan ayında çok sevdiğim, kız arkadaşımdan ayrıldım.bunun etkisinde uzun süre kaldım, herkesin geçer gider zamana bırak demesine rağmen.eylül ayı geldi hala rüyalarıma giriyor ve geçtiğimiz günlerde ilk kez bu kadar gerçekçi bir şekilde göründü bana.
rüyamda, ben ona eğer beni sevmezsen canıma kıyacağımı söylüyorum.sonra, hani öldükten sonra insan cennete gidince her istediği gerçek olurmuş ya, bende seni isteyeceğim dilek olarak.o günü bekleyeceğim hep diyorum.o da bana aslında benden uslanmam için ayrı kaldığını söylüyor ve ağlayarak sarılıyo bana.bende normalde benim ağlamam lazım mutluluktan diyorum kendi kendime ve teselli ediyorum onu kalkıp yürüyoruz bir otobüse biniyoruz tatile gitmek için tam onu cam kenarına oturttururken uyanıyorum ve ilk defa bir rüyadan uyandığıma bu kadar üzülüyorum ben.

bu rüyanın anlamı nedir çok teşekkür ederim yardımcı olursanız.
cemil vural giresundan yaş 20 öğrenci erkek bekar

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
baliki.jpg

Merhaba Genc Kardesim Ve Hosgeldiniz..
Isterseniz Ruyanizin yorumuna baslamadan once birazcik Sohbet edelim olur mu? Geçmiş bir dert için yakınmak,
yeni dertler edinmektir...Bunu bilirmisiniz?
Madem ki halen sevdiginizi saniyorsunuz.. Onu arayin konusun ya aranizi duzeltin yada artik bir NOKTA koyun...
Yaşam geriye bakarak anlaşılır, ileriye bakarak yaşanır...
Birşeyleri Değiştirmek İsteyen İnsan Önce Kendisinden Başlamalıdır...
Hay Masallah Sevdiginiz KIZ da cook inatci dedigim dedik ve baskalarinin fikirleri ile hareket eden biri sanki...
Belki de Sizden ayrilmasi sadece Siz uslanir,degisir ona daha cok deger verirsiniz diyedir..
Bazeen KIZ ve kadinlar aslinda ne yaparlarsa yapsinlar temelinde Sevgi,ilgi ve sadece onlara onem vermeniz icin oyle aptalca seyler de yapabilirler..
mesela AYRILMAK gibi.. veya evli bir Bayan cocugunu da alip annesinin evine gitmek gibi..
ama butun bunlarin kaynaginda Sevilmeme, KORKUSU vardir...

İnsanlar neden intihar etme fikrine kapilirlar biliyormusunuz? Cunku Hayatta olumsuzluk ile bakip sanki dunyanin sonu gelmis derdinin hic bir caresi yok!!
Hayatın çirkin olduğu ve onu nasıl güzelleştireceklerini bilmedikleri için...
Oysa her derdin bir caresi ve cozumu vardir.. oyle veya boyle...
Ruyaniza Hayirdir insallah diyelim.. Kederli arkadasim..
Rüyada otobüse bindiğini görmek; uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızı göreceğinize işarettir.
Arkadaşlarınız ve sizin aranızda birtakım yanlış anlamalar olacak. Yanlış vaatlerde bulunmaktan kaçının. Dikkat edin.
Selamet ile Hayra kalin..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
RAHMAN VE RAHİM olan ALLAH AZZE VE CELLE hiç bir kuluna asla taşıyamacağı yükü yüklemez
ve herşeye EN KADİR olan hiç bir kuluna zulüm etmez..
kul ne ederse yalnız kendine eder... AZİZ olan ALLAH cc nin hiç kimseye ihtiyacı ve muhtaçlığı yoktur...

insan oğlu ağzından çıkan cümlelerin beyninden çıkan düşüncelerin bütün evreni dolaşıp tekrar onlara geri döndüğünü..
Hem Sevdiklerini hem de kendini ACITTIGINI bilseydi eminim çok daha dikkatli olurdu..

HAKK şerleri hayr eyler...
zanetme ki gayreler...
arif onu seyreler...
mevla görelim neyler neylerse güzel eyler...
...

Üst Alt