• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Ölmüş Dedesini Görmek

Esra75

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada ölmüş dedeyi görmek

Selamünaleyküm benim rüyami yorumlaya bilirmisiniz..
Ben dün gece dedimi gördüm rüyamda 4 ay önce veffat etti. Onu son kez göremeden öldü.. Ben de Allah'a cok yalvardim niye böyle oldu diye. Dün gece rüyama geldi öptüm sarildim. Sanki Allah yollamisti. Yüzü cok nurluydu ama bana bakarak kizim ben burda sıkılıyorum dedi.. Tabirini yaparmisiniz, durumu iyi degilmi ki.

Actidem

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada ölmüş dedeyi gormek

Merhaba erkek kardeşim rüyasında olmuş dedemizi görüyor. Dedem kardeşime kırgın ayrıldı. Dedem kardeşime kitap arasinda bir sigara veriyor. Yorumunuz için teşekkür ederim.

kajmeran

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyamda ölen dedem tarafından vuruluyordum

Selamun aleyküm hocam, bundan iki hafta dedem vefat etti ve dün gece rüyamda köydeydim, bir adam gördüm ondan kaçıyordum çünkü korkmustum. Köydeki evimizin önüne dogru geldim ve dedemin arkası dönük evin önünde duruyordu. Daha sonra döndü ve tam yanına gittim elinde silah yoktu başka birşey vardı onu tam anlamadım ama bana ateş etti ve beni vurdu fakat göğsümde kursun deliği vardı ama kan yoktu. Tekrar bir daha ateş etti, iki tane delik açtı göğsümde acaba ne anlama gelebilir nasıl yorumlarsınız.

Gzmre

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ölen dedemi canlı gördüm

Rüyamda vefat eden dedem bizim evdeydi ve annem beni içeri çağırdı, deden seni çağırıyor hadi gel diye. Ben de tamam dedim, odamın kapısından çıktım, salonda dedemi otururken gördüm ve o an dedemin vefat ettiği aklıma geldi. Dedem oldu diyip evi terk ettim bir yandan da dedem beni çağırıyordu. Evi terk ettikten sonra bunun üç harflilerin işi olduğu aklıma geldi ve kardeşimle saklanmaya çalıştık. Bunun anlamı ne acaba ?

Emir.tr

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz

Ben rüyamda yakın zamanda vefat etmiş dedemi gördüm. Tokalaşıcakken dedem istemedi 3 ay 3 ay dedi ve parmağıyla gösterdi. Allah rızası için cevaplayın.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir

Öncelikle selamün aleyküm ben 28 gün önce dedemi kaybettim. Dedem islam âlimiydi. Ömrünü camide ders vererek gecirdi diyebilirim. Şuan dedemin ömrünün 40 senesini geçirdiği ve vefat ettiği evde kalıyorum. Dün gece anneannemle aynı odada uyuduk. İkimizde rüyamızda dedemi gördük. Benim gördüğüm rüyada dedem ölmeden önce her zaman oturduğu koltukta oturuyordu ve yine ölmeden önceki gibi hastaydı üzerinde aynı kıyafetleri vardı fakat dedem bize bakmıyordu yüzü kapıya dönüktü. Ben teyzemlere dedem ölmedi mi nasıl burada diye sorduğumda teyzem ölse bile gitmez ki onun yeri burası diyordu. Ama dedem hiçbir zaman yüzüme bakmıyordu ve hic konusmuyordu. Rica etsem bu rüyamı yorumlar mısınız, kafam çok karıştı kötü birşey mi yaptım da dedem yüzüme bakmıyordu.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir

Selamünaleyküm, rüyamda ölmüş dedemi gördüm cuma namazı kılmak için camide bekliyorduk, bir anda rahatsızlandı başı döndü ben de yanına gittim, iyi misin dedim başını gösterdi sana bir tuzlu ayran yapayım mı, tansiyonun düşmüştür dedim o da birine soralım önce dedi. O anda yere düştü vucudu gevşedi sanki ölmüş gibi, ben de kucağıma aldım onu hastaneye doğru goturuyordum o sırada cami çıkışında ayakkabı giymem gerekiyordu, biri gördü ayakkabı giymem için onu kucağımdan aldı o indirmeye başladı, ben de arkasından koştum bunu yorumlarsan sevinirim inşallah.

Zaroorat97

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda ölmüş dedemi gördüm bu ikinci görüşüm
Evimizde salonda oturuyorduk dedem de mutfakta ve babam dedeme ve ölmüş neneme küfür ediyodu dedeme baktığımda bana kafa sallıyordu sonra ben Birden uyanacakken uyanmadım ve oturduğum koltuğun arkasında siyah beyaz bir kedi gördüm sonra ben pist dedim o da korkup kaçtı dedemi görünce korkup kaçtı biz de Hepimiz güldük ve benim gölgemde melek kanatlatları vardı Çok garipti cevaplarsanız sevinirim. Gece gece uykum kaçtı.

0

00000000019

Kayıtsız
Misafir
Dedem

Yaklaşık 2 ay önce ölen dedemi rüyamda diri hakde yolculuk yaptığımı gördüm sohbet ediyolardı dedemde konuşuyodu küçük küçük kelimelerle. Bu gördüğüm rüya neye yorumlanır açıklarsanız sevinirim.

K

Kayıtsız Üye2

Kayıtsız
Misafir

Merhabalar rüyamda dedemi 2 oldu görüyorum. Dün öğlen uyurken yine oldu. Rüyasında halamdan gazoz istiyordu sonra babannem sende para varsa sen alda içelim diyordu. (Ölmeden once dedem benden gazoz istemişti hasta olduğu için almamıştım) sonra dedemin başına gitmiştim hafif hastaydı. Sonra annem babanneme neden öldükten sonra eve geliyor dedi babannemde tam yıkamamışlar gibi cevap verdi. (Rüyada herkes onu öldü diye biliyor fakat önceki rüyada oldugu gibi arada yatağında diriliyor,konuşmaya başlıyor.)

Üst Alt