• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Müstehcen şeyler görmek

Nur90

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Müstehcen rüyalar görmek, rüyada müstehcen şeyler görmek tabiri.
Selamun Aleyküm, rüyada Ben 24 yaşında Ankarada yaşıyorum. Ben hakikat-ı Muhammediye dergahına gidiyorum. Gitmeme vesile olanda bizim alt katımızda olması, yakın oldugu vesilesiyle başlamıştım. Sonra nasıl bir dergah oldugu merak etmeye başladım, İlm-i ledün ilmi var. Sonra ben pek mana göremedim bilmiyorum neden.
Rüyamda önce farklı mekanlarda bir şeyler görüyorum, evli bir erkekle görüştügümü görüyorum, sonra farklı bi dergaha katılmış oluyorum.
Halamla katılıyorum ama onun dinle pek alakası yok dergahla yoktur. Dergahta 3 adam var ben birinden hoşlanıyorum ama adam hiç oralı olmuyor, ilahi mi şarkı mı tam hatırlamıyorum söylüyor.
Ben o arada afedirsin adamların karşısında bir küvet var onda banyo yapıyorum.
Tam çıplak oldugumu görmedim ama çıplak oldugumu düşünüyorum. Neyse bu hoşlandıgım erkek oralı olmuyor bende; tabi adamın karşısında banyo yaparsam böyle olur diyorum. Adam dışarı gidiyor tekrar gelmek istemiyor ben oldugum için. Bu rüyamdan önce farklı bi ortamda birdaha rüya gördüm ama tam hatırlamıyorum. Bu tür müstehcen rüyalarında bir anlamı oldugunu duymuştum size sormak istedim, şimdiden Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada Müstehcen şeyler görmek;
sıkıntıya ve yanlış yolda olduğunuza işarettir.
Allahım ilmimi artır, bana hidayet verdikten sonra kalbimi saptırma,amin..

Üst Alt