• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada mısır yemek görmek

aydınlık olsun

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada mısır görmek rüyada mısır yemek rüyada mısır taneleri yemek
Hayırlı günler :)
Rüyamda annem ile bir akrabamın evine ziyarete gitmişim oturup sohbet ederken ben mutfağa geçiyorum ve tezgahta duran bir tabak mısır tanelerini yemeğe başlıyorum mısır yedikten sonra salonda sohbete dahil olup ev sahibinin bana gösterdiği bir çift yeni çoraba dikkatlice bakıyorum. Rüyamın ne anlamlar taşıdığını, şu beklentiler içinde olduğum günlerde yorumlarsanız çok mutlu olurum şimdiden Allah razı olsun gönül sızım kardeşim...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı günler Rüyanizi fark etmemişim ya Huu Afedersiniz oysa Hayat ve gerçekler ayrıntı da ve Sabır da gizlidir..
bu küçük ayrıntılar kısa vadede dokunmasa da uzun vadede Ve insan aldandı..deriz.
her şeyin bir zamanı var!deme ki o zaman bunu görmedi isem vardir bir hikmetti,zamani geldi ve siz başka rüya sorunca ben bu rüyanizi yeni gördüm..

Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada mısır görmek;
işlerinizde durgunluğun bitmesi, hareketli ve kazançlı günlerin başlaması anlamına gelir.

Rüyada mısır yediğini görmek;
ailenizin rızkı, evinizde bereket için alın terinizle kazancınızı artırmaya çalıştığınızı ve artıracağınızı simgeler.
Allah kazancınızı bol bereketinizi daim eylesin inşallah.

Rüyada çorap görmek;
konfor, sıcaklık veya yolculuğa işarettir. Çorap rüyaları yorumlanırken rüyada gördüğünüz çorabın rengi ve yün, pamuk, naylon gibi malzemesi önemlidir ve birlikte ele alınmalıdır.
Rüyada yeni çorap hediye aldığını görmek;
şu anda gerçek yaşamınızda sıkıntılı bir iş ile karşı karşıya olduğunu ve sabırla bunu aşacağınızı, sıkıntıyı çözeceğinizi simgeler.

duaa..

aydınlık olsun

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Ne güzel söylediğiniz ya
''deme ki o zaman bunu görmedi isem vardir bir hikmetti,zamani''
sizin bu sözlerinize katılıyorum insan hayatının her anı da aynen böyle değil mi ki Yüce Mevlam bir şeye ol derse er geç oluyor ve aslında bizim için biçtiği en iyi zamanlarda .Allah razı olsun sizden

Üst Alt