• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada merdivenden çıkmak

T

tbeyza67

Kayıtsız
Misafir
Rüyada merdivenden çıkmak ne demektir? Rüyada merdivenden yukarı kata çıktım, birkaç insan var odanın ortasında lazımlığa küçük abdest bozuyorum insanlarda var.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun Aleykum Hayirli aksamlar efendim..
Hos geldiniz misafir kardesim..
Ruyanizi Hayra yoralim..Hayırdır inşallah diyelim..
Hayat ruya gibidir hep hayra yormak gerekli...
Her insan kendi ruyasini en guzel sekilde yorumliyabilir!
ve her ruya Sadece kendi Sahibine aitir..
Yani Ayni ruyayi farkli kisiler farkli mekan ve konumlarda gorduklerinde tabirleri de farklidir..
Goren kisinin yasi, medeni hali, cinsiyetti,O An icinde bulundugu ruhsal maddi ve manevi durumu da goz onune alinmali der bu Fakir..
fakat ben sizin maddi manevi medeni halinizi de bilmedigim icin genel bir yorum yapmaya calisacagim..Allahu Alem...
galiba siz cok bilgisayar oyunlari seyrediyorsunuz ..
Rüyada Merdiven yukarı kata çktıginizi Görmek Dini emirleri yerine getiren kimse için düşmanlara galip gelmeye..
fasıklar için inanç zayıflığına ve günaha; Merdiven çıkmak hayır ve kurtuluşa, itibar ve şerefe, makam ve mevkiye, rızık ve nimete; yorumlanir..
Rüya da küçük Abdest yaptığını görmek, üzüntülerin gideceğine alâmettir ..ama siz odanin ortasinda hem de insanlar var iken küçük abdestinizi bozuyorsunuz..

"Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur.
Düşmem dersin düşersin,şaşmam dersin şaşarsın.
Öldüm der durursun, yine de yaşarsın."
Hz.Mevlana

Her Ruya Tabiri sonunda Ruya Sahibine kucuk sifreler gibi hikmetli sozleri yazdigimda O da kendisi
ne demek istedigimi anliyacaktir ins.

Üst Alt