• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada mektup görmek

S

suzan

Kayıtsız
Misafir
Iyi günler....
Rüyamda eski arkadaşımdan mektup geldi bana...mektubu sonuna kadar okudum en sonunda istihare= acısıyla tatlısıyla yazıyordu. Eşittir işareti de vardı.. Mektubu okuduktan sonra ağlamaya başlamadım...çünkü o bulunduğumuz yeri terk etmiş iki tanede bilet bırakmıştı bana .. Türkü, şarkı, şiir okunan yerle alakalı bir biletti...
Rüyamı yorumlarsanız sevinirim

gülşen 23 mersin bekar

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli geceler ve HAYIRLI CUMALAR..kardesim.. Hos geldiniz..
Bizlere yaşamımızda Acı Tatlı olayları YAŞATAN her şey aslında Bizim İçimizdekini BİZE göstermek Fark ettirmek için oradadır...
Bu aleme baktığımızda Hakkın fiilini müşahede edeceğiz alem bir ayna olacaktır ve biz bu aynada Hak’kı göreceğiz...

Hz Mevlana "Ne Arıyorsan Kendinde Ara Senin canın içinde bir can var o canı ara!
Beden dağının içinde mücevher var o mücevherin madenini ara! A yürüyüp giden sufi gücün yeterse ara;
Ama dışarıda değil aradığını kendinde ara. "demistir..

Rüyada mektup görmek sevineceğiniz, sizi çok mutlu edecek bir haber
alacağınıza işarettir..ayni zamanda süphelerin olabilecegine ,beklenen bir haberin yavas yavas gelecegi seklinde de yorumlanir..
Bu ne celiskili bir ruya artik bu olaya virgul mu Nokta mi koymaniz gerektigi zamani gemedi mi ?

Rüyada bilet görmek, hayırlı bir rızka işarettir...lakin burada Türkü şarkı şiir okunan yer yani
bir etkinlikte bulunmaya, bilgi ve görgü artırmaya ,gonul eglendirmeye işarettir...

Özür dilerim, yine uzun bir mektup oldu.hayatı acısıyla tatlısıyla paylaşmışiz..ya onlar geldi gecti aklimdan bir An...
Her defasında, her elime kağıdı kalemi aldığımda "Kısa yazacağım bu kez. " diyorum kendi kendime.. Ama olmuyor.
Ardı arkası kesilmiyor duygularımın. Her neyse...
düşündüm ne gerek var, yazdıklarımı söylesem bile çare olmadı kulaklarından girmesi.
Kalbine dokunamadıktan sonra anlamı yoktu kelimelerin, cümlelerin.
Üzülüyor musun hala; üzülme...Demesi kolay biliyorum ama değişiyor zamanla...
Sen, güzel yazılar yaz, yeni cümleler kur, daha sıkı sarıl kendine ve umudunu yitirme; her neyse dileğin...
Rabbim hakkinda HAYIRLISINI versin..amin..
Hayirli, huzurlu, saglikli geceler..

Üst Alt