• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada labirent görmek

birsen

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada labirent görmek, rüyada labirente girmek.
Selamun aleykum gönül sızım.
3 yıldan beri birisine platonik olarak açığım.Geçenlerde sevgilisi olduğunu öğrendim. Ve o günden beri kendimi kötü hissediyorum.Size bunu anlatmamın nedeni belki rüyamla ilgili dir diye.
Gönül sızım rüyamda bir otobüsteydim. Oturuyordum, önümdede o aşık olduğum kişi vardı. Ona gerçek hayatımda bakamadığım kadar çok baktım. Onun telefonuna baktığımda sevgilim yok yazıyordu.Sonra o otobüsten indi biraz sonra bende indim.Geceydi, benim indiğim yerde tanımadığım bir kaç insan vardı. Sonra o aşık olduğum kişinin arkadaşını gördüm ve ben başladım ağlamaya. Bağıra Bağıra ağlıyordum. Kendimi kötü hissediyordum ağır ağır yürürken bir labirente girdim. Koşa Koşa yolumu bulmaya çalışıyordum. Ve o labirentten çıkabildimmi hatırlamıyorum Gönül sızım rüyamı Allah rızası için yorumlarmısınız?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Gönül dostum rüyaniz hayr olsun
platonik olarak aşık olduğun gencin sevgilisi olduğunu öğrenince İstemediğimiz bir durum karşısında bu durumu çoğu zaman rüyada bir bilinçaltı sonucudur.
Herşeyde bir hayır vardır...bizler işin dış görünüşüne takılıp kalıyoruz ,Rahman ve Rahim izzet ve ikram sahibi Allah cc. kuluna zülmetmez. hele mevlasını seven kula!!!

Rüyanız bir şeyin etkisini hala taşıdığınızı, bunu tespit edip olumsuz durumu beyninizden atmanız gerektiğini simgelemektedir.

Rüyada labirent görmek;
arzularınıza ulaşmak için halletmeniz gereken kimi sorunları çözmek amacıyla o sorunun merkezine ulaşmak gerektiğini gösterir.

Rüyada bir labirentte olmak, labirent içinde olduğunu görmek ;
gerçek yaşamınızda kendinizi sıkışmış hissettiğinizi, kendinizi kaybolmuş hissettiğinizi ve bir çıkış yolu olmadığını düşündüğünüzü ifade eder.
oysa Her zaman bir çıkış yolu vardır ...selametle..

GençÇocuk

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada labirent görmek.
Öncelikle selam arkadaşlar ben geçenlerde çok enteresan bir rüya gördüm yardımcı olursanız sevinirim.Bir bina vardı ve labirent gibiydi ayrıca heryer çok karanlıktı benimde sevdiğim bir kız var o karanlık labirent gibi yerde kaçıyordu, neden kaçtığını bilmiyorum bende onu bulmak için peşinden gidiyordum ve labirentin sonuna geliyorduk bir oda, işkence odası ama çok eski, tam onunla beraber oraları ararken uyandım.Teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba GençÇocuk,Rüyaniz hayr olsun.
"heryer çok karanlıktı "
Karanlık, kasvet, hüzün ve korku ,belirsizlik ,evham, vesvese,kuruntu ,darlık ve sıkıntılara işarettir..

"sevdiğim bir kız var o karanlık labirent gibi yerde kaçıyordu"

O insanda kasvet, hüzün ,korku ,belirsizlik ,evham, vesvese,kuruntu ,darlık ve sıkıntılardan şu an içinde bulunduğu durumdan ,stress ve deprasyondan kaçmak, kurtulmak bir çıkış yolu arayan bir insan.

Gelişmeler sizide onu da biraz yıldırmış ve çıkış yolu bulamadığınız sorunlarınız var. Bazı seçenekler var önünüzde ama daha önce yaşayanların anlattıkları sizi, bunları yapmaktan da alıkoyuyor. Bu rüya içinde bulunduğunuz ruh halinin bir yansıması sanki..

"neden kaçtığını bilmiyorum "
bilmiyorsanız ona nasıl yardım edebilirsiniz ki...?:tüüh:,

Rüyada labirent görmek;
arzularınıza ulaşmak için halletmeniz gereken kimi sorunları çözmek amacıyla o sorunun merkezine ulaşmak gerektiğini gösterir.

Rüyada labirent gibi bir binada olmak, labirent içinde olduğunu görmek ;
gerçek yaşamınızda kendinizi sıkışmış hissettiğinizi, kendinizi kaybolmuş hissettiğinizi ve bir çıkış yolu olmadığını düşündüğünüzü ifade eder.
oysa Her zaman bir çıkış yolu vardır ...selametle..

GençÇocuk

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Çok teşekkür ederim ellerinize sağlık.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyamda inşaat gibi labirente benzer bir yerden çıķıyordum. Yanimda birkaç kisiyle bir yere iple tirmanip ordan teker teker karşiya geciyorduk tahtalari dizerek. Oradan yeşil çimenli toprak bir yere gectik ve bi eve gittik. içinde orta yaşli teyzeler ve bi kac erkek cocuk vardi, cocukların elinde kuşlar vardı bi süre sonra ordan cikarak orman yolunda bi arkadasımla yürüyordum, ayni zamanda sohbet ediyorduk. Biraz ilerledigimde kumsal ve deniz gordum hatırlamadığım iki üç kişi yuzüyordu ve dalvalar ileri geri şekilde gidip geliyordu.

Üst Alt