• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada küçük bebek görmek

A

ayça

Kayıtsız
Misafir
Selamünaleyküm ben 25 haftalık hamileyim ilk bebeğimi kalp atışları durduğu için geçen yıl ocak ayında kürtaj olmak zorunda kaldım. O yüzden bu defa da çok korkuyorum bebeğime bişey olur diye tabii bir de heyecan çok fazla bu gece rüyamda bebeğimin doğduğunu fakat çok küçük olduğunu gördüm avucumdaydı resmen o kadar küçüktü. bir yerlere kalabalıklar içine gidiyorum sonra bebeğim normal boyutlara geliyor, çok seviyorum onu öpüyorum falan mutluyum da sonra da kocamın benden önce bi beraberliği olduğunu ve o beraberlikten bir oğlu olduğunu öğreniyorum önce kızıyorum sonra o çocuğuda seviyorum aslında kocamın benden önce bi beraberliği olmadı çok küçük yaşta tanıştık çünki neden böyle bir rüya gördüm bilmiyorum ne anlama geldiğinide merak ediyrum bu arada bebeğim kız:) şimdiden Allah razı olsun.
ayça tan, manisa, yaş:22, evli, ev hanımı, bayan

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hos geldiniz kardesim.
Hamilelik doneminde insan cok farkli, acaip ruyalar gormesi belkide endise ve korkunun da etkisi olunca olmiyacak imkansiz, cirkin seylerde gorebilmekte.. bunu her hamile kadin yasamistir...

ruyanizi Hayra yoralim ins. Hayr cikar..
İnsanın içinde yaşadığı olaylardan icinde bulundugunuz durumdan da etkilenmis olabilirsiniz..
Lutfen bebeginiz icin endise duymayin Allah-in izni ve kudretti ile her sey en Hayirli bicimde sonuclanacaktir..
Sizin de bebeginizin de hayatti Hayattin Sahibin elindedir O`na siginin ins. her sey yolunda gidecektir..

Rüyalar insanlara manevî alemlere pencereler açan birer realitedir...
Sürekli maddî hayatla meşgul olmaktan yorulan insanlar rüya ile manevî alemlere seyahat etmekle istirahat etmiş olur.

Hayatınızda bereketli ve cok farkli yeni bir dönem yakin da başlıyacak ..insallahu rahman..
Sifa..deva ,hayat derman her sey Allah-in elindedir..
Mevlan sağlık huzur afiyet ve Dogumunuzda kolayliklar versin
hasta kullarına şifa borçlu kuluna edalar nasib etsin ..

"Kaynaşmanız için size kendi (cinsi)nizden eşler yaratıp aranızda sevgi ve merhamet peyda etmesi de O'nun (varlığının) delillerindendir. Doğrusu bunda iyi düşünen bir kavim için ibretler vardır."
{Rum Suresi:21.

Üst Alt