• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada korkmak

• Konuyu başlatan sevcan
  • Başlangıç tarihi
S

sevcan

Kayıtsız
Misafir
Selamünaleyküm, ben son zamanlarda çok aile sorunları yaşıyorum ve kötü rüya görmediğimi bilmeme rağmen rüyalarımda çok korkuyorum. Rüyalarım bana Allahın bi uyarısı mı bilmiyorum dua etmeden yattıgımda korkarak kalkıyorum. Rüyamda nişanlımın bana doğru bişey verdiğini fakat benim korktuğumu görüyorum bu pisikolojiden mi bilinç altındanmı anlamadım sürekli içimde sıkıntı var teşekkür ederim allah razı olsun..

istanbulluyum hatayda yaşıyorum yaşım 19 kuaförüm

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hosgeldiniz Guzel kardesim..
Rabbim Ruyanizi Hayra cevirsin ins..
bazen insan Dis dunyasinda yasadigi olumsuzluklar İnsanın sürekli içinde ic dunyasini da etkileyip yaşadığı olaylardan
doğan bilincalti rüyalarda gorebilmekteyiz..
insan dis dunyasini ins. Allah-in izni ile degistiginde ic dunyasi da degisip Ruyalarda farkli gorulecektir..
rüyada Ilk once ins. Kendimizi degistirelim..ve Rabbim de icinde bulundugumuz ortamin mekanin durumunu degistirir...
Rabbim Sizi düşmanın fitne ve iftiranin şerrinden korusun ins.
külfet ne kadar çok olursa nimet ve mukafaat o oranda artar..

Hic bir rüya yasanilan ortamdan bagimsiz bir sekilde yorumlanamaz.
Rüyada korkmak;icinde bulundugunuz bir durumdan dolayi cook ofkeli oldugunuza.. mevcud hayatinizdaki SIKINTIYA..
bir celiski,gecmisdeki korku ve endiselerin yansimasi ve
Allah cc. ve Dualardan uzak kaldiginiza kendinizi Dunya heveslerini cok kaptirmis iken aslinda ayni kavonozdaki adam gibi kendinizi haps ettiginiz seklinde yorumlanir..
Kimi problemlerimiz de var ki evhamdan ibaret. Çocukça korkularla hırpalarız kendimizi ve birbirimizi.
Acı çeker ve çektiririz.
Sukur Sabir Dua Allah cc. ile aramızdaki doğrudan iletişim kanalıdır...
O hattı açtığınızda sizden oraya şükran ve minnet duyguları giderken oradan da size yaşama sevinci huzur neşe doyum mutluluk gibi güçlü olumlu duygular akar..kardesim..
Nefretin kizginligin cozemedigi yapamadiklarini SEVGI..DUA iman anca cozebilir.. Selamet ile Hayra kalin

"Yaşadığın yeri cennetin yapamadıkça kaçtığın her yer cehennemindir"

Üst Alt