• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada köpek görmek

mihri

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada köpek görmek rüyada köpek saldırması rüyada köpek ısırması tabiri

Merhaba.Selamünaleyküm rüyamda köydeydim ve bizim köyde bir komşumuzun köpeği siyahlı beyazlı köpek bana saldırıyor köpekle resmen mücadele ediyorum.Köpeğin sahibinin evinin önündeyim kapıya hızlı hızlı vuruyorum kapıyı açın diye onlar biz kapıyı açtık diyor ama kapı açılı değil.Köpek sürekli üstüme geliyor en son beni ısıracakken uyandım.Çok korkmuştum yorumlayabilirseniz sevinirim.ALLAH razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Ve Aleykümselam rüyaniz hayr olsun..
Rüyada köpek görmek, görülen köpeğin fiziki durumuna veya davranışına göre yorumlanır.
Bir köpeğin size havladığını görmek; düşmanınızdan çirkin bir söz işiteceğinize,
Bir köpeğin sizi ısırdığını görmek; düşmandan size bir zarar geleceğine,
Elbisenizin bir köpek tarafından parçalandığını görmek; malınızın azalacağına,
Bir köpeğin elbisenizden asıldığını görmek; sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
Siyah köpek görmek; bir dost tarafından ihanete uğrayacağınıza,
Beyaz köpek görmek; gönlünüze göre biriyle tanışacağınıza,

"Dünya kurt, insan kuzu. Kurdun derdi kuzuyu mideye indirmek, kuzu ise kurda aşık "

Ey Rabbim bu kardeşimize hayır kapılarını sonuna kadar aç..!Şer kapılarını sonuna
kadar kapa. Ey Rabbim!Hayırlı işlerde bizi önde ve öncü kıl...amin..
selametle..

anstz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
ruyada kopek gormek

Merhaba ben 5 aylik evliyim ve su an kız bebek bekliyorum ... Evlilik borçları nedeniyle biraz sıkınti çekiyoruz.Rüyamda eski oturduğum bekar evimden çıkıyorum anahtarı kapida unutmusum. Normalde çalışıyorum ama ruyamda ogrenciyim ve geziye katılmak üzere gidiyorum. Dönüşte erkek kardesimde yanımda ve eve giden o yol uzerinde bir köpek görüyoruz, ağzında benim kitaplarımdan tutuyor bende köpek bana doğru geliyor diye korkup kenara kaçarken ayağım kayıyor ve yüksek bir yerden sallaniyorum, kardeşim çekip kurtarıyor. eve gidiyoruz ev sahibim kapının önünde eve köpek girmis su an evimdeki yeni mobilyalar orda köpek bazı yerlerini ufak ufak yirtmis bir tanesinin kenarini çamur yapmış islamis ev sahibim eve çok dikkat ediyorsun maşallah gibisinden sitem ettikten sonra anahtarı gösteriyor kapıdaki alıyorum teşekkür edip kapiyi kapatiyorum ve evi temizlemeye başlıyorum..çok etkilendim şimdiden yorumunuz için teşekkürler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Rabbim Yuvaniza Ya Vedud huzur,muhabbet sevgi,saygı bağlılık ,maddi manevi ferahlik versin. kalplerini ısındırsın inşaIIah .

Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada köpek görmek, görülen köpeğin fiziki durumuna veya davranışına göre yorumlanır.
Bir köpeğin size havladığını görmek; düşmanınızdan çirkin bir söz işiteceğinize,
Bir köpeğin sizi ısırdığını görmek; düşmandan size bir zarar geleceğine,
Elbisenizin bir köpek tarafından parçalandığını görmek; malınızın azalacağına,
Bir köpeğin elbisenizden asıldığını görmek; sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.

"bir köpek görüyoruz, ağzında benim kitaplarımdan tutuyor "
Bir Dostunuzun,Size Sizin fark etmediğiniz bir Rizk, ferahlik bu sıkıntılı dönemden cikabilmeniz icin Size bir cikar yol göstermesine yorumlanir..

"evi temizlemeye başlıyorum "
Rüyada temizlik yaptığınızı görmek hayatınızdan negatif şeyleri atacağınızı ve önemli problemlerinizin üstesinden geleceğinizi işaret eder.
Hayatınızda yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder.selametle..

Sema ŞAHİNDURAN

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
SelamunAleyküm, Rüyamda biryerlerden gelirken kucağımda köpek kanlar içinde kanının rengi koyu. Köpek kucağımda üzülüyorum sonra köpek can çekişmeye başlıyor.Teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüyada köpeğin kucağimda can çekişmesi

Ve Aleykümselam, Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada köpeğin kucağimda can çekişmesi ;Bir dostunuz çok büyük sıkıntıda olmasini duymanizi ve üzüleceğinize yorumlanir..
Rabbim tüm sıkıntısı olanların sıkıntılarını gidersin!!yar ve yardımcısı olsun.

Sıkıntıya düştüysen, tekrarla!
LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM! Kimsen olmasada,RABBİN yanında..
Allah ım güç kuvvet ver bana...Senin gücün bana yeter..amin

CANBUYUK06

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm arkadaşlar yeni katıldım aranıza.Çok önceden bi rüya gördüm.Rüyam şöyle ; 3 tane köpek var ve hava çok bulanık karanlık. Birinci köpek çok sessiz ve sakin duruyor seviyorum, okşuyorum başını. Diğer köpek ise konuşuyor hayır diyor bana hiç konuşmadığım halde. Üçüncü köpek ise üstüme koşarak geliyor baya bir havlıyor, sonra yanımdan koşarak gidiyor.Bunların hepsi sırayla oluyor.

Arkadaşlar bu rüyanın anlamı ne olabilir sizce tam bilmiyorum ama rüyada köpek görmek iyi bişey sayılmaz derler hep.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam arkadaşim Hoşgeldiniz Rüyaniz Hayr olsun..
her insanın içinde derinlerde saklanan bir hayvan vardır.bu insandan insana değişir bazısının içinde yırtıcı bir aslan bazısının içinde uysal bir kedicik.
bazısının içinde sadık bir köpek bazısının içinde doyduğunu anlamayan bir balık,bazısının içinde yuva yapan ve yavrularına yem arayan bir kuş,
bazısının içinde kurnaz bir tilki,vardir Sizde hangisi var..?sırıtık.:,

"hava çok bulanık karanlık " içinde bulunduğunuz;gam ,iftira ve kederden çevrenizdeki insanlardan birisinin yardimi ile kurtulacağina delildir..

3 tane köpek var ..
"Birinci köpek çok sessiz ve sakin duruyor seviyorum, "
kendi halinde, sessiz, sakin, ahlaklı ve sıkıntılı olan Ruh halinizi sembolize eder...

"Diğer köpek ise konuşuyor hayır diyor bana hiç konuşmadığım halde"
bir konu ile ilgili kendinizi gizlemeye çalıştığınıza olayı iyice anlamadan, dinlemeden ,düşünmeden hemen karar verip hayır demenize işarettir.

"Üçüncü köpek ise üstüme koşarak geliyor baya bir havlıyor, sonra yanımdan koşarak gidiyor "
düşmanınızdan çirkin bir söz işiteceğinize,..Her İstediğini Söyleyen, İstemediği Şeyler İşitir!

Rüyanız, uyanık hayatınızda kişisel gelişim bakımından ilerleme kaydettiğinizi ancak hala üzerinizden atmanız, kurtulmanız gereken bazı iç korkularınız olduğunu işaret etmektedir.
Sahip olduğunuz yüksek sezgi gücü, cömertlik duygunuz, koruma ve sadakat özelliklerinizle gelişiminizi tamamladığınızda yaşamınızın ileri gitmesi ve başarıyı elde etme konusunda bir uyaridir..

Bir derviş, hakikatin peşinde yola koyulmuş. Her gittiği şehirde, kasabada "Buranın delisi ya da velisi kim?" diye sorar, gidip onunla konuşur, hasbıhal eder,
yine yoluna devam edermiş. Bir gün yine sormuş "Şurada bir keşiş var, kapattı kendisini eski değirmene çıkmıyor, seni kabul etmez ama sen dene istersen", demişler.
Bizimki uzun süre kapıyı çaldıktan sonra yukarıdan bir pencere açılmış, keşiş başını uzatmış, "Ne istiyorsun?" diye sormuş.

Derviş, seni dinlemeye geldim demiş. "Çıkamam, çok meşgulüm", diye konuşmuş keşiş. "Önüne gelene dalan bir köpeğim var, onu terbiye etmektir niyetim.
Sen de beni dinle, boşuna vakit kaybetme, bul kendi köpeğini, terbiye et, beni de meşgul etme, hadi selametle...

Herkesin bağrında yırtıcı bir hayvan var. Bizim işimiz o hayvanı terbiye etmeye çalışmak! Onu ehlileştirip kendimize dost edinmek.
Birilerinin ise böyle bir derdi yok. İçlerindeki köpeğe esir olmuşlar. Tasmayı kendi boyunlarına takmışlar. Hır hırrr! Bir Köpekleşme Sendromu...

Aslında, bal gibi biliyoruz, hepimizin içinde bir köpek yaşamakta nihayetinde! Vahşi bir köpek dur duraksız hırlamakta. Biz, onunla mücadeledeyiz.
Farkımız bu! Onun hizmetkarlığına inmeye değil, insanlığa yükselmeye çalışıyoruz.

Dışımızdaysa, şefkatin ve ilmin dost edindiği bir hayvancık, bir yol arkadaşı.Mecaz ve hakikat. Düşünmek de, insan olma yolunda yürümek de zor iş Selametle Çekirge...

mihri

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada köpek görmek.

Selamünaleyküm. Rüyada köpek gördüm. Rüyamda köydeydim yolda yürüyorum ve bir köpek görüyorum ama zincirle bağlı. sonra köydeki eve gidiyorum, sobanın üstünde yemek var bende bezelye yemeği yapacam ve tencere arıyorum ama bir türlü tencere bulamıyorum evde her yeri arıyorum yok. Rüyamda bir korku içindeyim, endişe içindeyim. Sonra penceren dışarı bir bakıyorum 2 tane çocuk ve arkalarında siyah köpekler ve gözleri mavi, bir sürü aynı köpekten, böylece bir korku içinde uyandım ve uyandığımda başım çok ağrıyordu.Bu aralar hep rüyalarımda korku içinde oluyorum yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.ALLAH razı olsun.

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Aleykümselam mihri, rüyanız etrafınızda size zarar vermek isteyen veya düşmanlık besleyen kişilerin varlığından haber veriyor. Fakat bunlardan zarar görmeyeceksiniz şeklinde yorumluyorum. En doğrusunu Allah c.c bilir.

vicdan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada köpek görmek

Selamun aleyküm,
Merhabalar rüyamı anlatmadan önce kendim hakkında bilgi vereyim. Ben bir süre çalıştım ve şu an çalışmıyorum, Kpss ye hazırlanıyorum, bekarım. Neyse rüyaya geçeyim. Rüyamda belki biraz kahverengiye çalan sarı renkli bir köpek gördüm. Yalnız köpek bir yerden bir yere giderken havlıyor muydu pek hatırlamıyorum ama köpeğin öndeki ve arkadaki ayakları arası uzuyordu. Yani yürüdükçe ön ve arka ayakları arası uzuyordu. Bir de kanalizasyon kanalı mı desem borusu mu desem öyle bir yere ya atlıyordum, ya da atlamayı düşünüyordum. Galiba bir şeyden kaçıyordum. Bu rüya bana çok garip geldi. Yorumunuzu merakla bekliyorum. Teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada köpek görmek, görülen köpeğin fiziki durumuna veya davranışına göre yorumlanır..
Rüyada köpek görmek, sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyadaki köpeğin durumu, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir.
Bu rüyalar, aynı zamanda ihmal edilmiş yada unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir.

Köpek havlaması, köpek sesi duymak;
somurtkanlık ve aşırı titizlik özelliğinizle çevrenizdekileri rahatsız etmekte olduğunuzu simgeler.

"kahverengiye çalan sarı renkli bir köpek gördüm "
ne yapacağıni bilmemek,Stress ve ufak bir hastalık ile tabir edilir..

"Bir de kanalizasyon kanalı mı desem borusu mu desem öyle bir yere ya atlıyordum "
Kısa yoldan sonuca ulaşma isteği unutmayin!!Hayatta Her zaman kısa bir yol yoktur !en kısa bildiğin yoldur ...

Hayatta kestirme,kisa, jet yolu diye bir Yol yoktur!!!Kısa yol Ya kötü yoldur...Yada bazen insana zaman kazandırayım.,derken zaman, emek, para da kaybedirebiliyor..
ama bunlarda da birer Tecrübe.. her okulun bir fiatti ,faturasi,olurda Hayat okulunu bedava mi saniriz..Selametle..

tuqba

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba, ben rüyamda çok sayıda köpeği beni kovalarken gördüm. Aslında köpeklerden korkmam hatta çok severim. Köpek almak istiyorum uzun zamandır ama ailem ve sevgilim izin vermemişti. Onların başında da izin vermeyen ama ayrıldığımız sevgilim vardı. Köpeklerle birlikte o da kovalıyordu beni, sanki başlarında o vardı. Sonra evime girdim çok büyük bir evdi bütün odaların kapılarını kitleyerek kendi odama ulaştım. Tamamen uzaklaştığımı sanırken köpekler etrafımı sardılar ama ben odadaydım onlar dışarıda. Uyandığımda havlama seslerini hala duyuyor gibiydim. Yorum için teşekkür ederim şimdiden...

Yönetim/Edit;
https://www.islamiforumlar.net/ruya...yorumu-isteyenler-icin-cok-onemli-duyuru.html

Bahar Sultan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba Ruyamda dişarda akşam vakitinde namaz kiliyorum ve farzi evde kilmaya karar veriyorum. Eve yakin bir tepe üstündeyim ama yolda bir kaç köpek gördüm ve başka yolla gitmeye karar verdim o an köpeklerin birisi beni fark etti ve kovalamaya başladı. Ben de kaçtim ve arkamdan köpek değil aslan kovaladiğin gördüm. Bir binaya saklandim kapiyi kilitledim ama aslan kapıyı kırmaya başladi ve beni çok hafif tirnaklarıyla ellimden çizdi sonra bir an sakinleşti ve o odadan çiktiğimda o aslani gördüm insanlar yanina toplanmişlar ona aciyorlar ve bana acayip bakiyorlar nasil bunu yaparsin diye sanki) Bu ruyayı istihare namazindan sonra gördüm 15-20 dakika içinde ve ruyadan sonra hemen uyandim ve hala çok net hatirliyorum. Bu rüyayı yorumlasaniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada köpek görmek;
görülen köpeğin fiziki durumuna veya davranışına göre yorumlanır..
Rüyada köpek görmek, sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir.
Rüyadaki köpeğin durumu, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir.
üRyada aslan görmek ;
Gerçek dünyada aslan, hayvanlar aleminin kralı olarak bilinir, aslan güç, cesaret, otoritenin simgesidir. biraz gayret ve cesaret gösterin olarak yorumlanir..

İnsanların Dediklerine Takılma Çünkü Onlar Senin Yaptıklarının İyi Olup Olmadığına Değil Onlara Bir Yararı Olup Olmadığına Bakar..kissadan hisse..selametle..

nazz16

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyamda köpek gördüm

Selamünaleyküm.. Rüyamda bir kaç kişi ile birlikte sokaktayız karşıdan bir köpek hızla bize doğru koşuyor, köpek gelip benim bacağımı dişliyor bırakmıyor bacağım kanamaya başlıyor yanımdakiler baska yöne kaçmaya başlayınca köpeğe bende parmağımla işaret edip o tarafa git diyorum köpekte ısırdığı bacağımı bırakıp gidiyor yanımdan. Sonra ben kanayan bacağımla sokaklarda kendimi kaybolmuş görüyorum karşıdan küçük beyaz köpek gelirken görüyorum, ama o köpek birşey yapmıyor... rüyamı yorumlarsanız sevinirim. iyi günler..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun hayırdır inşallah..
Rüyada bir köpeğin bacağını ısırdığını görmek;
bir arkadaşınızın,yada bir yolculuk sırasında neden olacağı bir sıkıntı yaşayacağınıza,yada ruh halinizde bir gerginlik, korku yaşadiğınıza, işaret eder.
Bir kimse rüyada kendisini bir köpek ısırdığını veya tırmaladığını görse, o kimseye hissettiği acı kadar düşmanından bir zarar erişir.
Rüyadaki köpeğin durumu, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir.
Bu rüya aynı zamanda ruh dünyanızda bir iç çatışma gösterebilir.

hiç bir köpek herkesi sevmek zorunda değil. sevmediği insanlarla muhatap olmasını engelleyecek olan da sensin.
sıkıntısını bilip ona göre davranmalısın. bu yüzden doğru yaklaşımı bilmelisin...
tanımadığına elbette havlayacak susturmak sahibinin liderliğine bağlı. yani senin. baskılamiyacaksın.
havlamanın çoğu sana gösteri zaten.
hayvana da zaman tanımak lazım, kimbilir ne koşullarda kaldı, güvenmiyor insanlara. haksız mı, doğal değil mi?
ama sen tutarlı ama sağlam bir liderlikle onun müdahale etmesine gerek olmadığını gösterirsen zamanla agresyonu geçer,
çünkü korkusu güvene dönüşür.
Kissadan hisse..

nazz16

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razi olsun..

canperdesi

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada köpek kovalaması, rüyada köpek görmek, rüyada beyza köpekler görmek tabiri.
Esselamu aleykum ve rahmetullahi ve berekatuhu. Dün gece gördüğüm rüyaları yorumlar mısınız Gönül sızım?
Beyaz köpekler kavga ediyorlar, galiba üç taneler. Bana doğru birbirlerini kovalıyorlar. İçimden kaçsana, evin arkasına doğru koşsana diye kendi kendime söylüyorum. Öyle hareket etmeden bakıyorum ama korkmuyorum da köpekler hızla tam yanımdan geçiyor. Allah işlerinizi kolaylaştırsın gönül dostu...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekatühü ve mağfiretut ve hidayetuhuHayy Hayy Gönül Dostum
Rüyada köpek görmek;
görülen köpeğin fiziki durumuna veya davranışına göre yorumlanır..
Rüyada köpek görmek;
sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir.

"Beyaz köpekler kavga ediyorlar"
Çevrenizde dostların birbirleri ile çekişmeleri söz konusu, kime inanacağınızı şaşırabilirsiniz.

Rüyada beyaz köpek görmek;
gerçekten iyi tanımadığınız, değerini bilmediğiniz
bir arkadaşınızın yada dostunuzun aydınlık yüzünü temsil edebilir.

"Öyle hareket etmeden bakıyorum ama korkmuyorum da köpekler hızla tam yanımdan geçiyor. "
verdiğiniz sözleri yerine getirmeniz gerektiğine işarettir..Tutamıyacağın Sözler Verme......Selametle..

https://www.islamiforumlar.net/gonul-sizim/32392-nefis-kopek-gibidir.html

Üst Alt