• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Ruyada kıyamet koptuğunu görmek ve kurtulmak

Sevginur çon

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Iyi günler ben rüyamda kıyamet koptuğunu ve evlerin uçtuğunu her yerin karanlik olduğunu fırtına çıktığını insanların kacistigini gördüm ve o kıyameti görüp dua ediyordum bize birsey olmasin aileme birsey olmasin diye. Bir ara güneş tekrar doğar gibi oluyor ama tekrar hava kararıyor fırtına tekrar çıkıyordu. Biz saklaniyorduk, orda ablami gördüm ona kıyamet kopuyor artik gel barisalim diyerek helallik istiyordum.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Iyi günler ben rüyamda kıyamet koptuğunu ve evlerin uçtuğunu her yerin karanlik olduğunu fırtına çıktığını insanların kacistigini gördüm ve o kıyameti görüp dua ediyordum bize birsey olmasin aileme birsey olmasin diye. Bir ara güneş tekrar doğar gibi oluyor ama tekrar hava kararıyor fırtına tekrar çıkıyordu. Biz saklaniyorduk, orda ablami gördüm ona kıyamet kopuyor artik gel barisalim diyerek helallik istiyordum.
Kötülüğe, bazı kötülüklere, kötü insanlara işarettir kıyametin koptuğunu görmek.
Yalnız kurtulmak, Elbet, kıyamet kötülükse, kıyametten kurtulmakta, kötülüklerden kurtulmaktır.

Kıyamet sadece sizin için koptuysa, yani kıyamet koptuğunda siz hariç birisi yoktuysa, ölümünüze işarettir.
Kurtulmanız, belkide ölümden döneceğinize işaret eder.

Üst Alt