• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kırmızı kurdele görmek

gülen yüz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada kirmizi kurdele görmek rüya kurdele görmek ruyada kirmizi kurdele gormek rüyada gelinliğin eteklerinde kırmızı kurdele görmek rüya tabiri
Selamun aleykum. Aksam bir rüya gördüm hayır olur inşaallah. Ben oturuyorum öyle ve benim gelinliğim var askıda asılı, çok güzel bi gelinlik. Buraya kadar herşey normal ama gelinliğin belinnde değil de eteklerinde kırmızı kurdele var. Gelinliğin her katında kırmızı kısa kısa kurdele, kırmızı kurdelenin ucunu dikmişler uzunlama duruyor öyle uclarına da boncuk dikmişler, mavi boncuk. Bir karış boyunda uzunlama sarkıyolar ve her bir karışta bir kırmızı kurdele dikilmiş. Belinde yok, etek uçlarında var kırmızı kurdele. Hayır olur inşaAllah, hayırlı günler. Cezakallahu hayran.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ,hayır olur inşaallah
Rüyada kurdele görmek;neşeli arkadaşlar edinmek ve mutlu olmak olarak yorumlanır.
kırmızı kurdele görmek ;Öfke,tartışma,sıkıntılı bir dönemden sonra mutlu bir hayat sürmek anlamına yorumlanir Allahu alem.. selametle..

aslı2323

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm hocam, 29 yasındayım bekarım, bir rüya gördüm sabah namazını kılıp uyuduktan sonra , yorumu için size danışayım dedım, rüyamda secdedeydim ve elimde nişan kurdelesi gibi kırmızı kurdele vardı, her iki ucunda da bir çember olacak şekilde düğüm atılmıştı. kurdeleyi secdenin önüne koyup dua ediyordum hayrlısı olsun diye, sonra çemberli düğümler kayboldu ve kırmızı kurdelayı düzgünce sarıp onume koydum. bu rüyadan cok etkilendim yorumlarsanız sevinirim,Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Her halimize şükredip secdeye kapanıp ve ağlamak ne kadar güzel ve huzurlu bir duygu değilmi

hayatta başimiza gelen her şeye anlam yükleyip,verdiklerine de vermediklerine Eyvallah deyip şükretmek...

’ALLAH’ım, verdiklerin için ve de vermediklerin için,de Sana şükürler olsun...diye Dua ederken;yanımdaki 7 yaşındaki oğlumun dikkatini çekmiş ki..
"Anne Neden vermedikleri için şükür ediyorsunuz ki ? dedi...
Ona dedim ki ‘’Bana hastalık, kaza, bela veya sakatlık vermediği için şükür ediyorum...
erkek evladim olsa belki Seni evladlik almazdim diye kendi kendime bir An düşündüm...

Hayır ve şer Allahtan gelir. ALLAH dilediğine hayır, dilediğine şer ile imtihan edebilir....
İmanda iki önemli husus vardır, birincisi, samimi ve gönülden olmak. Yani kalbinin söylediği ile dilinin söylediğinin ayni olması ve isteyerek ALLAH’a yönelmek.

Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada kurdele görmek;neşeli arkadaşlar edinmek ve mutlu olmak olarak yorumlanır.
kırmızı kurdele görmek ;Öfke,tartışma,sıkıntılı bir dönemden sonra mutlu bir hayat sürmek anlamına yorumlanir Allahu alem.. '
Allahım, Ya Hu cc. Ya Hayy cc. ismin hürmetine bütün rızkımızda bize bereket ihsan eyle ve güçlük düğümlerini çöz de rahatlayayım.
"Rabbim, benim göğsüme genişlik ver, işimi kolaylaştır; dilimden de şu düğümü çöz ki sözümü iyi anlasınlar". Taha 25-28
selametle..

Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed

tozduman

Moderatör
Moderatör
Rüyada kurdele görmek. Rüyada kurdela görmek.
Selâmün Aleyküm ablacigim nasılsıniz ? Rüyamda düğün için hazırlanıyormuşuz. Benim başımda beyaz ve toz pembe Kurdele var. Hani başımız ağrir esarbı sarariz ya başımıza o şekilde. Üzerimde beyaz bir elbise var bol gelmiş ama güzeldi.
Odaya giriyorum Ablami görüyorum oda benim gibi başını bağlamış şaşırıyorum. Ablam odada yatakta uzanıyor bende uyumak istiyorum ama yatakta yemek yemişler ve yemek artiklarini görüyorum kiziyorum ablama, neden yatak olan yerde yemek yedin diye hiç umursamiyor. Bu kadar Manam hayrolsun inşallah Teşekkür ederim Allah razı olsun. Selametle ablacigim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam ,hayır olur inşaallah
Rüyada kurdele görmek;
neşeli ,hayat dolu arkadaşlar edinmek ,duygusal bağ ve mutlu olmak olarak yorumlanır.

kurdele beyaz ise sevinç ve güzel bir gelecek olarak tabir edilir. kurdele toz pembe ise sevda ve hayalere yorumlanir..

"Benim başımda beyaz ve toz pembe Kurdele var."
Hayallerden gerçeklere ,yada gerçeklerden hayalere bir geçiş .........

Beyaz bir kurdele taktığını gören kişinin çok yakında kısmeti açılır ve evlenir.
Rüyada görülen kurdele, bir düğüne,yada kutlamaya katılacağınızı da ifade edebilir.
Beyaz kurdele hayatınızın çok neşeli ve huzurlu geçeceğini

Rüyada düğüne hazırlık yapmak;
üzerinde uğraştığınız konuda veya duygusal ilişkide uyum ve dengeyi bulmak gerektiği anlamını ifade eder..yoksa başınız ağrıyabilir..HER ŞEYİN HAYIRLISI...

tozduman

Moderatör
Moderatör
Amin teşekkür ederim Ablacigim Allah razı olsun :(

safir

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı günler gönül sizim uzun zaman oldu yazmayali zor günler geçirdim, bu zaman içinde babamı kaybettim cok hastaydi kanser olmustu hakkin rahmetine kavusali 8 ay 13 gun oldu bana yaptığın bir rüyamın yorumu aklımdan hiç çıkmadı babamın vefatından çok kısa bir zaman sonra o kafayla bir rüya gördüm. Tam hatirlayamiyorum ama hatirladigim kadariyla soyleydi; bir yerdeyiz yanımda bir genc var tanıyorum onu normalde de sonra kendime bakıyorum üzerimde siyah beyaz bir kıyafet gencin elinde kırmızı kurdele var hani şu gelinlerin evden çıkarken beline bağlananlardan. Geliyor yanıma duruyor önce bir ikilem yaşıyorum o da ben de. Sonra net bir kararla kurdeleyi belimë bagliyor biz mutluyuz ama sonra üzerimde ceket etek bir anda çok guzel kırmızı bir elbiseye donuyor... Gencin yaninda yengesi var yengesi normalde benim arkadasim zaten şaşırıyor onun bana böyle gelmesine, nasil yani diyor sanki beni sahiplenmişte böyle birşeyin oluru yokmuş ama nasıl olmuş gibi şaşırıyor. Beni hiç huzursuz eden bir rüya değildi aksine çok iyi uyandım saskindim sadece rüyam beni de şaşırttı o hengamenin arasında böyle bir rüya ... işte böyle gönül sizin yorumlarsan çok sevinirim ...

Üst Alt