• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kazak görmek

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
rüyada kahverengi kırmızı pembe beyaz mavi siyah yeşil mor kazak görmek rüyada kirli temiz eski kazak görülmesi

Kazak ile ilgili görülen rüyalar, kazağın fiziki durumu ve rengine göre yorumlanır.

Bazı durumlarda ise rüyada kazak görmek, kendinizle ilgili bir değişim sürecini ifade eder.

Genel manada rüyada görülen kazak temiz ve iyi durumdaysa, iyi ve olumlu olarak yorumlanır. Başarının habercisi olabilir.

Bunun aksi olarak rüyada görülen kazak, kirli, eski veya yıpranmış ise maddi veya manevi sıkıntıntılara işaret eder.

Rüyada kazağı ters olarak giymek, bazı hatalara ve sonucunda işlerin ters ve olumsuz olmasına işaret eder.

Rüyada yeşil kazak görmek, kısmet, başarı, mutluluk olarak yorumlanır.
Huzurlu, bereketli, güzel bir hayat olarak yorumlanır.
Yine rüyada yeşil renkli bir şey görmek veya yeşil renkte bir elbise giymek, murada ermekle ve arzularınızın yerine gelmesi ile yorumlanır.
Rüyada mavi kazak görmek, aile hayatını simgeler, güzel günler geçireceğinize yorumlanır.
Rüyada sarı kazak görmek, çok hassas ve duygulu bir kimse olduğunuza ve her şeyi içinize attığınıza işarettir.
Rüyada beyaz kazak görmek, genellikle mutluluğa işarettir.
Rüyada siyah kazak görmek, paraya yorumlanır. Siyah kazk giymek bazen hüzne yorumlanır.
Rüyada gri kazak görmek, bir geçiş dönemini ifade eder. Kararsızlık, belirsizlik, endişe simgesidir. Bazen de duyguların köreldiğini işaret eder
Rüyada mor kazak görmek, artık başarının sizinle beraber olacağına yorumlanır.
Rüyada turuncu kazak görmek, hayatınızın her alanında tutkularınızı gösterir.
Rüyada pembe kazak görmek, Pembe hayellere yorumlanır
Rüyada kahverengi kazak görmek, hayatınızda birtakım karmaşıklıkların olacağı ve canınızın sıkılması anlamına gelir.

Konuyla ilgili okuduğunuz çeşitli yorum ve tabirlerden sonra, gördüğünüz rüyadan kendinizle ilgili bir fikir edinebilmek için BurayaTıklayın

Moderatör tarafında düzenlendi:

cavcav

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada ıslak kazak sıkmak

SelamünAleyküm GönülSızım Hanım,

Bir arkadaşıma, bir konuyu açıp açmayayımmı onunla istişare etmem doğru olurmu niyeti ile namaz kılarak yattım. Rüyamda şu anki evimdeyim ve evimdeki kilere giriyordum, olduğundan daha büyük bir kiler. İçerde rafta ıslak bir kazağım var, ıslak haliyle bunu buraya kim koymuş diye içimden geçiriyorum. Kazağı alıp suyunu sıkmaya başlıyorum. İyice sıkıyorum yere su akıyor haliyle kilerin kapısından koridora dışarı su çıkıyor. Ama nasılsa kurur akar gider diye düşünüyorum ve kazağı kuruması için asıyorum.

Sanki istişare yapmam uygun olur gibi geliyor. Sizin yorumunuzu öğrenebilirmiyim. Teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleyküm selam haci cavcav hosgelmisinde biraz gergin ve celiskide asilli kalmissin..
Bir zamanlar bizde Yâr ile söz vermiştik birimiz deliyken diğerimiz veli olacaktık
Gel gör ki nefs müsade etmedi,yenemedik öfkeleri,kızgınlıkları, incir çekirdeğinden küçük sorunların oyuncagi olduk birbirimizi kirdik..SIKTIK..daraltik...
huzursuzluga ,tartismaya KAPI araladik...

sevgiyle çözülürken tel tel kalmalarla ya da yokluklarla düğümlere dönüşüyoruz. ve hiçbir şey eskisi olmuyor olamiyor da.
NEFSİNİN ÖĞRETMENİ VİCDANININ ÖĞRENCİSİ OLALIM..

rüyada ıslak kazak sıkmak ;
size yapılan bir davranışı haksız bularak haklılığı kanıtlama ihtiyacı duymak..hic kimseyi kirmadan, yargilamadan sakin, sakin oturup gercekleri istisare edebilmek..
Yaş ile kuru arasindaki ince hassas cizgiyi belirtmeye isarettir..olusan olaylar karsisinda karar verebilmek...
Hayirli gunler..

vicdan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada kırmızı kazak görmek

Selamunaleyküm,
Ben rüyamda kırmızı örgü üzerinde sarı yaldızlı iple işlemesi olan bir kazak gördüm. Sonra birisi ince kumaştan belki de ipek pudra rengi bir bluzu yuvarlayarak katlıyordu. Sanki bavula ya da bohçaya sığacakmış gibi katladı. Bu rüyanın anlamı nedir merak ediyorum. Yorumlanabilirse çok memnun olacağım. Herkese huzurlu, sağlıklı başarılı günler dileklerimle...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleyküm selam rüyaniz hayr Olsun.
Kazak ile ilgili görülen rüyalar, kazağın fiziki durumu ve rengine göre yorumlanır.

Bazı durumlarda ise rüyada kazak görmek, kendinizle ilgili bir değişim sürecini ifade eder.

Genel manada rüyada görülen kazak temiz ve iyi durumdaysa, iyi ve olumlu olarak yorumlanır. Başarının habercisi olabilir.

Bunun aksi olarak rüyada görülen kazak, kirli, eski veya yıpranmış ise maddi veya manevi sıkıntıntılara işaret eder.

Rüyada kazağı ters olarak giymek, bazı hatalara ve sonucunda işlerin ters ve olumsuz olmasına işaret eder.

rüyada kırmızı kazak görmek ;
Gönül ilişkisi veya birisi ile bazı tartışmalar yaşayacağınız anlamına da gelir.

"üzerinde sarı yaldızlı iple işlemesi olan bir kazak "
psikolojik sıkıntı,stress her şeyi üzerinize alınmayın...
selametle.

vicdan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada KAZAK-PANTOLON görmek

Selamun aleyküm,
ben rüyamda bir kıyafet mağazasındaydım. Mağazada satış danışmanı biraz uzun tunik gibi bir gri kazak ve o tonlarda bir pantolon gösterdi. Gri kazak üzerinde bazı kumaş parçalarından dikilmiş yani düz bir kazak değildi. Ama satın aldığım sarı bir pantolon ve üzerinde sarılıklar olan(sanki papatya deseni gibi) bir kazakmış. Sonra bir odaya giriyorum. Odada üst üste konulmuş bir sıra kitaplar var. Güya o kitaplar benimmiş. Ben şimdi bu kitaplarla nasıl giderim taksiye mi binsem diye düşünüyorum. Sonra bir suçlu var o ben miyim bilmiyorum yani hatırlamıyorum. Sanırım kılık değiştirmiş. Arabaya binip kaçıyor. Rüyanın yorumunu merak ediyorum. Herkese hayırlı bol hayır dualı cumalar dilerim:)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleyküm selam rüyaniz hayr Olsun.
Gördüğün rüya ,Allahu alem, yaşamında hayırlı bir değişimi işaret ediyor ve bu yeni durumlara veya role ayak uydurmak için biraz çalışman ve kendinizi daha olumlu bir şekilde değiştirmeniz
gerekeceğini göstermektedir..
NEFSİNİN ÖĞRETMENİ VİCDANININ ÖĞRENCİSİ OLALIM..selametle.

Kusatan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada kazak gormek

Merhaba ben ruyamda yeni kazaklar gordum. Kazagin birinin uzerinde arapca yazi vardi ama en belirgin harf olarak vav harfini gordum. Lutfen yorumlayin.

Üst Alt