• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kaya görmek

berat1983

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kaya görmek, rüya kaya parçası görmek, rüyada kayalık görmek.
Selamün Aleyküm Hocam. Rüyada dağlık yüksek bir yerin aşağı taraflarındaydım, yukarıdan büyükçe bir kayalık aşağı kayıp düştü, takip ediyordum onun hemen arkasından aynı büyüklükte bir tane daha düşüyordu, aşağıda duran bir kişiye çarpmak üzereyken ona da çarpmıyordu. Hocam rüyanın devamında yürüyordum ve cami etrafına geliyordum bir de bakıyordum orada millet toplanmış bir bayan ölmüş. Aynı zamanda orada büyük bir kazanda yemek yapılmış. Bana da bir tabak yemek veriyorlardı ekmeğimi tabağa daldırıp bir lokma yiyiyordum ki, Cenaze çıkarılıyordu cenazenin ayakları gözüküyordu ve ayaklarında çorap vardı aynı zamanda ayaklarını sanki oynatıyordu cenazeyi de taşıyan sadece iki kişiydi. Ve burada uyanıyordum. Hocam belki bağlantısız iki rüya gibi oldu ama bunları birleşik olarak gördüğüm için belki bir bağlantı vardır diye düşündüm öyle yazdım. Selam ve dua ile Hocam saygılar...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, Rüyaniz hayr olsun.
Rüyada kaya görmek,;
size ters gelen olaylarla karşılaşacağınızı, anlaşmazlıklar ve genelde mutsuz-lukların hayatınızı zorlaştıracağını anlatır.
bazende katı kalpliliğe, cehalete, gaflete işsiz kimseye çok karışık durumlarla karşılaşacağınızı işaret eder
İçine kurt düşmesin..İçinizi kurt yemesin!!
Rüyada Kaya Düşmesi Görmek ;

kendinize gelin kendinize..

PSİKOLOJİK YORUMU;
kendinizi sıkıntılı ve kötü hissettiğiniz anlarda olayların iyi yönünü de görmeye çalışin..
Pozitif düşünce derken olayların olumsuz yönlerini vurgulamaktansa olumlu yönlerini görmeyi ,bulmaya bakin!!
Bu düşünce sistemine pozitif denmesinin nedeni, her koşulda pozitif enerjinin tetiklenmesini sağlaması ve bize dönen sonucun pozitif olması,
böylece insanı her zaman aktif ve sağlıklı kılmasıdır.
Günlük dilde kullandığımız ve çok anlaşılır eski bir deyiş olan "bardağın dolu kısmını görmek" pozitif düşünce tarzını, "boş kısmını görmek" ise negatif düşünce tarzını bize açıklar.
Aynı olaya ya da duruma pek çok farklı açılardan bakabiliriz.
Bu yollardan biri olumlu bakış açısıyla durumu değerlendirmek diğer yol ise olumsuz ya da karamsar bir bakışla olayları değerlendirmektir.

Hayatta başımıza gelen olayların olumsuz taraflarını görmektense olaylara iyi tarafından bakmayı öğrenebilmek yani bardağın dolu kısmını görebilmek bize her zaman yardımcı olur...
Selametle...

Albatros_k

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kaya parcasini yukari asagi hareket ettigini gormek

Selamın Aleyküm Hocam;
Görmüş olduğum rüyayı yorumlamanızı rica ediyorum. Hocam rüyamda bir bahçedeyim toprak üzerinde kaya parçaları var, kaya parçasına ben elimle yükselmesini işaret ediyorum bunu dilimle de söylüyorum. Sonra belirli bir yüksekliğe çıkan kaya parçasına tekrar elimle alçalmasını işaret ediyorum bunu dilimle de söylüyorum. Sonra bu yaptıklarımı diğer kaya parçalarına da yapıyorum. Hocam şimdiden teşekkür ederim.

Üst Alt