• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kara çarşaflı kadın görmek

yakupnwo

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada kara çarşaflı kadın görmek rüyada siyah çarşaflı kadın görmek rüyada çarşaflı kadın görmek
Selamun Aleyküm, bir kızla çıkıyorum, çıktığım kızla bir türlü konuşma fırsatı olmadı. Rüyamdada o kızla konuşmaya giderken teyzesiydi galiba.. Siyah çarşaflı bir kadın gördüm. Çarşaflı kadının yüzü peçeteliydi, sadece eli ve ayakları görünüyordu. Ben kızla konuşmaya gitmek üzereydim, kara çarşaflı kadın bana sakın! sakın! dedi. Durdum gitmedim. Kızda onun olduğu bölgeye doğru gitti, sonrada kızı görmedim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada kara çarşaflı kadın görmek:
kafaniz karışık, bir olumlu gelişme var ancak nasıl değerlendireceğini bilemiyorsun. Doğru kararlar veremediğin için konuyla ilgili ehil olmayan insanların sözlerine itibar ediyorsun.
bilmeden ,tanımadığın insan ve konularda acele karar vermeyin!! konuşmak kolay da sonrasinda;konuştuklarinda ki mesuliyetti de var bunu da unutmayin!!
ümitlenmek "dereyi görmeden paçayı sıvamayin" Rüyalar gizemlidir. Bu gizemi çözmek bizi kendi gerçekliğimize götürür..bu da Sizin Rüyaniz..
Tedbir ve temkin Ya Hu...

yakupnwo

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada kara çarşaflı kadın görmek:
kafaniz karışık, bir olumlu gelişme var ancak nasıl değerlendireceğini bilemiyorsun. Doğru kararlar veremediğin için konuyla ilgili ehil olmayan insanların sözlerine itibar ediyorsun.
bilmeden ,tanımadığın insan ve konularda acele karar vermeyin!! konuşmak kolay da sonrasinda;konuştuklarinda ki mesuliyetti de var bunu da unutmayin!!
ümitlenmek "dereyi görmeden paçayı sıvamayin" Rüyalar gizemlidir. Bu gizemi çözmek bizi kendi gerçekliğimize götürür..bu da Sizin Rüyaniz..
Tedbir ve temkin Ya Hu...

SubhanAllah! çok doğru. çok doğru sağol ablacım. Allah razı olsun.

taner211

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Öncelikle merhaba. Rüyamda arkadaşlarımla beraber bir cami inşaatında çalışıyoruz. Caminin kubbesine halatlar çekilmiş o halatlarla inşaat malzemelerini yukarı çekip taşıyoruz. İş çıkışı arkadaşımla otobüse biniyoruz. Otobüste kara çarşaflı bir kadın var kucağında çocuk. Bir defa göz göze geldik bir daha bakmadı ama hep bana bakıyomuş gibi hissettim. Bir sonraki gun kız arkadşımın yanına gidicektim, işten çıktım ve otobüs beklerken yanlış otobuse bindim. Hemen girişte o kara çarşaflı kadın ve çocuğu vardı. Bir tek boş koltuk onun yanıydı, yanına oturdum otobus durunca inerim dedim. Kadın elini omuzuma attı ben elini indirdim, tekrar attı sinirlendim. Otobüs durunca hemen atlayıp indim. Birden o siyah çarşaflı kadın tek eliyle kolumu kavrayıp aşağa indirdi, ürkütücü bir sesle beni o kızla tanıştır dedi. Çok güçlüydü ve sonra uyandım. yorumlarsanız çok sevinirim iyi günler. :)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
merhaba Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada İnşaatta çalıştığınızı görmek;
yeni bir enerji dalgasına, büyümeye, hırsa ve güven yenileme anlamlarına, kendinizi ruhsal ve fiziksel olarak geliştirmek için çalışmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada bir cami İnşaatinda çalıştığını görmek;
kendinizi ruhsal, Dini ve insani ,manevi olarak geliştirmek için çalışmanız gerektiğine işaret eder..

Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek;
karamsarlığa ,Rüya sahibi insanlara olan güvenini kaybeder. Kişilerin gerçek kimliklerini bilmekte oldukça zorlanacak olmasi.....
bazen de hayatınızda bazı iletişim problemi, yanlış anlama yada yanlış anlaşılma sorunları çektiğinizi işaret etmektedir..selametle..

Son Nefes

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kara çarşaflı kadın görmek tabiri.
Selamün aleyküm, bir rüya gördüğüm ve rüyanın etkisiyle sabah namazında uyandım rüyadan. Bizim eski topraklı evin odasında oturuyordum. 3 tane siyah çarşaflı bayan vardı. Biri kızdı dığer ikiside sanırım kadındı. Abim kanapede uzanmıştı ben sobanın arkasındaydım, kız karşım da benle konuşuyodu sürekli, ben ona bakıp onu dinliyordum. Sonra bana bir kağıt uzattı, kağıtta arapça harfler vardı ve altında türkçe anlamı. Yanımda oturan diğer çarşaflı kadın benden 40 santim uzakta oturuyordu. Karşımdakı kız dedı kı onun öyle oraya oturması doğru değil. Ben ordan kalktım o çarşaflı kadına sen buraya otur dedim, o da solumdaki diğer çarşaflı kadının yanına oturdu, aramızda 1 metre falan vardı ve ruyada artık bizim ev değil orası vapurdu. Mavı bir denizin üstünde. Vapurda oturuyoruz o kız karşimda hep benimle konuşuyor ben onu dinliyorum. Çarşafı sim, siyah ve yuzu gözeldı. Sonra vapurdan indik büyük bir meydan ve kalabalık. Biri kızın yanına yaklaştı ben ruyada kız evli diye üzuldum, baktım kız meydanda yanlız ve telefondan konuşuyor va üstundekı artık çarşaf değil, kahverengi gırıye yakın bir kıyafet. Kızın elıne baktım yuzuk falan yok demek evlı değıl dıye duşundum. Ve kızla yürüyerek konuşuyoruz. Elimde bir kitap vardı beraber bakıyorduk, ben bir kağıda numaramı yazıp kıtabın içine koydum ve ona sakın kitabin içindeki bu kagıdı kaybetme dedim, kitabı uzattım beraber kitabın içine bakıyorduk. Kıtap ıkımızın elındeyken kitabı onun elıne bırakacaktım uyandım..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, rüyaniz hayr olsun
Hayatinizda uzak yolculuklar, keşif ve macera tutkunuz, yabancı kişilerle olan görüşmeleriniz, duygusal hayatınız ve din ve inancınızla ,ticari ilişkileriniz meselesi ile
ilgili; emin olmadığınız ortam ve işlere girişmeyin..Hal ve hareketlerinizde daha temkinli olmanız gerektiğine işaret eder..
Rabbim karşınıza hayırlı ,iyi insanlar çıkarsın.amin selametle..

Son Nefes

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Evet önümde uzak bi yolculuk var kararsızım ve anlattıklarınız bir bir hayatımla uyuşuyor.. Zamanınızı ayırıp okuyup cevapladığınız için Çok sağolun ALLAH razı olsun..

poyraz1510

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kara çarşaflı kadın görme

Rüyada kara çarşaf giymiş kadın görmek, rüyada kara çarşaflı kadın görmek tabiri.
İyi günler kardeşim
Rüyamda ellerim kirlenir ellerimi yikamak için bir yerin wc girerim ellerimi yikadiğım esnada kapida kara çarşaf giymiş elinde ağzi açık bir çuval gümüş, kadın belirir. Kafasindada yani alninda iki tane levrek benzeri balık yapışık, bunun insan olmadığını anladim, kapı o içeri girince kendiliğinden kapandı ve üzerime doğru geldi ben endişe ve korku ile fatiha süresini okuyarak yumruklar salladim sanki beni yere doğru bastırıyor diz çöktürtmeye calisiyor, bende direniyorum. Yumruklarimi sallayip etkisinde kurtulma inancı ile eşim sayikladigimi görünce beni uyandirdi. Ruyami yorumlarsaniz sevinirim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
İyi günler kardeşim,Rüyaniz hayr Olsun
"ellerim kirlenir ellerimi yikamak için bir yerin wc girerim ellerimi yikadiğım esnada "

Kir keder ve sıkıntı olarak tabir olunur.
kiri giderdiğinden kederlerin gitmesine, üzüntü ve sıkıntıların bitmesine, temize çıkmaya yorumlanır.

"üzerime doğru geldi ben endişe ve korku ile fatiha süresini okuyarak yumruklar salladim "

önemli olan oluşan olay ve hadiseler değil olaylara karşı bizim gösterdiğimiz Tepki ..dünyaya ve problemlere bakış açımız-dir! ... Depresyon; düşüncelerimizi, duygularımızı ve tutumlarımızı da etkileyen bir rahatsızlıktır. Bu yüzden dünyaya ve problemlere bakış açımızı değiştirmemiz, korunmada önemli bir yer tutar.

Yaptığımız ve yapacağımız en büyük yanlış , başımıza kötü bir olay geldiğinde şeytanın istediğini yapmak.Hemen olumsuz tepki vermek bu da egomuzdan gelir.
Bu olumsuz tepkileri verdikçe ,hayat böyle olayları başımıza sürekli getirir.Çünkü yaratıcının istediği bizim insan vasıflarına sahip olmamızdır.Bu yüzden doğru tepkileri verene kadar bizi sınav yapar.Bazılarımız buna ulaşır bazılarımız ulaşamayız.

Rüyada Fâtiha-i şerifeyi okuduğunu görmek;
güç işlerin kolaylaşmasına, maişetin bolluğuna, hayır ve berekete işaret eder.
Rüyada Fâtiha'yı okuduğunu gören kişiye Yüce Allah hayırlı sebepler ve kapılar açar.
Bir kimse rüyada Fatihayı veya ondan bir ayeti okuduğunu yahut okunduğunu görse, bir şey hakkında yaptığı duası kabul olur.

hayatınız ,din ve inancınızla ,insan ilişkileri meselesi ile
ilgili; emin olmadığınız ortam ve işlere girişmeyin..Hal ve hareketlerinizde daha temkinli olmanız gerektiğine işaret eder..

gkn27

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada kara çarşaflı kadın görmek

Selamınaleyküm arkadaşlar, yüce allahın selamı ve bereketi üzerinize olsun. Yaklaşık son bir hafta içerisinde rüyamda iki defa kara çarşaflı bayanlar görmekteyim. ilk rüyamda davete katılmak üzere bir yerde gibiyim tam karşımdan gülümseyerek 4 tane kara çarşaflı güzel bayan geldiğini gördüm, hepsinin yüzü gülüyordu güzel hoş bir ortamdı bulunduğum yer. iki gün önce gördüğüm rüyada ise bu sefer bir betonun üzerindeyim sadece duruyorum hiç birşey yapmadan. Kendi annemi görüyorum birşeyler arıyor, ben onu bulup ona gösterecem diyor, kendi kendine söyleniyor ama kimi aradığını bilmiyorum. Tam kimi aradığını soracakken çok çok uzun boylu yine kara çarşaflı ama erkek mi, kadın mı olduğu belli olmayan bir gözü aşırı derecede iri olan kara çarşaflı biri benim üzerime çullanarak işte aradığım sensin, seni buldum diyor. Hatırladığım kadarıyla subhanallah ellezü tarzında bir suremi artık ayetmi bilemiyorum bir şeyler söylüyor. Orada kan ter içinde uyandım, iki farklı ve ikisinde de kara çarşaf. Bu iki rüya arasında bağlantı varmıdır bilgisi olan arkadaşların yorumlamasını rica ediyorum ...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, bir arayış içindesiniz ;iyi güzel,hoş da ne aradığını bilmediğiniz için, ne bulduğunu da anlayamazsaniz,
o zaman ne aradığının,yada bulduğunun da ne Önemi var ki..?

ne aradığını bilmiyen insan...neyi bulmaya çalıştığını, ne istediğini bilmeyen insandır. ne aradığını bilmediği için, bulduğunu da anlayamaz.
hep yıllarca bulamamaktan yakınır durur. hep özlem çeker. oysa hep o bulamaktan şikayet ettiği kapısına kadar gelir de o onun farkına bile varmaz.
kapıyı suratına çarpar ve gitmesine izin verir. ve yine özlem, yine hasret, yine bitmek bilmeyen yakınmalar...
Ne aradığını bilse zaten,aradığını nerede bulacağını da bilirdi..kendini bulamıyan bir başkasını nasıl bulabilir ki..

Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek;
karamsarlığa ,Rüya sahibi insanlara olan güvenini kaybeder. Kişilerin gerçek kimliklerini bilmekte oldukça zorlanacak olmasi.....
bazen de hayatınızda bazı iletişim problemi, yanlış anlama yada yanlış anlaşılma sorunları çektiğinizi işaret etmektedir..
Hayatinizda uzak yolculuklar, keşif ve macera tutkunuz, yabancı kişilerle olan görüşmeleriniz, duygusal hayatınız ve din ve inancınızla ,ticari ilişkileriniz meselesi ile

yunus1453

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kara carsafli kadin görmek

Oncekikle merhaba. Ruya benim degil kiz arkadasimin. Ruyasinda ayni odada olduğumuzu, kapi calinca kapiya bakmaya gittigini fakat anahtar deliginin ustunde alakasiz büyük bi delikten kara carsafli bir kadin gordugu icin acmadigini gormus. Ama kadin delikten elini sokup kilidi cevirerek acarken ruya bitmis. Bu ruyanin tabiri nedir? Simdiden teşekkür ederim.

Anonimdanışan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada siyah çarşaflı bayan görmek

Saat tam olarak 15.00 17.00 arası uyurken siyah çarşaflı bir bayan gördüm kadıköy'de yolda. Bana geleceğimin parlak olduğunu söyledi, ardından kaşlarını çatıp alnıma dokundu ve şimdi oldu daha iyi olacaksın dedi. Bir geçit oluşturdu ve o geçitten geçirdi böylelikle kadıköyün karşı tarafına geçmiş olduk. Ardından ben Yokuşun yukarısı o ise aşağısına indi ve ardımdan kurban olduğum diye bağırdı. O aşağıya inerken onun önünde 8-9 çarşaflı bayan vardı ve onlar da kadına kurban olduğum diyordu. Bellerinde bıçak vardı. Eve geldiğimde tekrar karşılaştık ve o yukarı çıktı ardından tam çıkacakken başka bir kadın geldi ve ben onu görünce saklanıp yukarı çıkmasını bekledim. Ardından bende yukarı çıktım. Evden içeri girecekken yılan tarafından sol işaret parmağımdan ısırıldım rüya burada bitti. Ancak tuhaf olan o kadının bana dokunduğunu hissetmem ve birkaç defa anneme rüyada görünmesiydi. Annem bir ara uyandığımı boş boş etrafa bakındığımı seslendiği zaman bakmayınca bana tokat attığını söyledi bende yok birşey diyip geri uyumuşum, hiç bir şey hatırlamadım çok merak ediyorum anlamı var mı? Yoksa sadece rüya mı?

Ahsenyas

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada siyah çarşaflı kadın görmek

Selamınaleykum ben de istihare namazı kıldım ve rüyamda karışık şeyler gördüm, uyandım gece 4 buçuk gibi. Sonra allahım bana hayır mı şer mi göster diye dua edip geri uyudum. Siyah çarşaflı iki kadını sohbet ederken gördüm bi uyandım sabah ezanı okunuyor. Siyah çarşaflı olmasını iyiye yoran da oldu dini açıdan kapalı birini görmüşsün diye ama siyah olması benim kafamı karıştırdı. Sizce niyet ettiğim şey benim için hayırlı mı ? Şimdiden teşekkürler.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyada kara çarşaflı kadınlar görmek neye işarettir?
Dün gece doğum günümdü ve rüyamda gece balkona çıkıyorum, 2 yaşımda oğlum balkonda duruyor ve aşağıdan kara çarşaflı bir kadın oğluma ulaşmaya çalışıyor, diğeri yerde bekliyor. Sonra kızıyor içeri giriyorum kapatıyorum kapıları. Bu kara çarşaflı kadınlar balkona çıkıyor 2.kata ve camı zorluyorlar, camın vidaları gevşiyor ve açılmaya ramak kalıyor. Vida yerinden çıkmasın diye tek elimle onu tutuyor tek elimle de telefonumdan polisi arıyorum ama hat düşmüyor. Sonra bağırıyorum eşim içeride yatıyor ama beni duymuyor. Bu sefer eşimi aramaya çalışıyorum ama tek elimle başaramıyorum, sürekli yanlış basıyorum şarjım da %5e düşüyor. Sonra korkarak uyandım. Ne anlama geliyor?

Funda67

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda denizin ortasında bir teknedeyim sağımda solumda her tarafta siyah çarşaflı peçeli kadınlar vardı bana hizmet ediyorlardi sonra yanıma tanımadığım bir adam geldi ve bende koluna girdim mutlu görünüyordum sizce bu rüyanın anlamı nedir?

Ahrar

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Çarşaflı kadınlar görmek

Rüyamda mezun olduğum okulun 3. Katının koridorundaydım. Etraf karanlıktı koridorun sağ ve sol tarafı başları öne eğik çarşaflı kadınlarla doluydu bu kadinlar oturuyor ve omuz omuzaydılar ben tereddütlü bir şekilde onlara bakarak aşağıya indim aynı şekilde 2. Katın koridorlarıda çarşaflı kadinlarla doluydu 1. Kata inerken birisine değdim ve dışarı doğru kaçmaya başladım dışarı çıkarken yemekhanenin ordan bir ses geldi ve geri içeri girdim ordada rüya bitiyor, o duyduğum seste 2. Abdülhamid diye görüyorum. Değişik bir rüya anlamı nedir acaba.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyada siyah çarşaflı kadın görmek

Rüyamda siyah çarşafli bir kadın bana yeşil ama sarımsı bir yeşil olan toka verdi. Benim üstümde beyaz tişört vardı ve gülüyordum bu ne anlama geliyor hayırlı mı hayırsız mı?

@berrrrrabtl_____

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda evdeydik, annem elinde telefonuyla bir şeye bakıyor, ben ise uzanıyordum. Birden dışarıdan bağırma sesleri duydum, ne olduğunu öğrenmek için camı açtım. Sonra dışarıda bir adam ve iki kara çarşaflı kadın gördüm. Adam kadınlardan biraz uzak durmaya çalışır gibi duruyordu. Kadınlardan biri avazı çıktığı kadar adama bağırarak onunla tartışıyor, diğeri ise susuyordu. Bağıran kadın benim camdan izlediğimi gördü ve bana dönerek ne dediğini anlayamadığım bir şekilde boğazını yırtarcasına sesini kalınlaştırarak bağırdı. Korktum ve aniden camı kapattım. Zaten o sırada da uyandım. Fakat bunun ne anlama geldiğini anlayamadım. Kötü mü? Yoksa iyi mi?

Üst Alt