• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Kar Görmek

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Ve Aleykümselam , hayırdır inşallah;
rüyada detay yoktur, her şey anlamlıdır.
"'servis yapıyorum bir okulun önündeyim sonra araç kaymış oluyor yerlere bakıyorum yol erimiş karlar var kaldırımlardada kar yığıntıları var arabayı düzeltmek için ileri gidiyorum "

Hayatınızı NASIL yönlendirdiğinize yorumlanir..arabayı yani Hayatınızı düzeltmek için ileri gidin bir noktaya, takılıp kaldınız.
takıldığın O noktayi orada bırakın ve Hayata, İşinize Kaldığınız Yerden devam Edin...Her zorluğa rağmen hayat devam ediyor..

"kızartılmış hamsi yiyoruz "
hamdım piştim yandım...
rüyanız çok hayırlı mesajlar vermekte, sabır ve dua ile her şeyin hiç beklemediğiniz şekilde güzel olacağına işaret etmektedir.

İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada kar görmenin altı tabiri vardır:
1-Rızk
2-Yaşam/geçim
3-Fazla ve ucuz mal
4-bir değişimi
5-Hastalık
6-Üzüntü.

Selamün aleyküm abla kesinlikle çok haklısın bu evlilik ne olacak diye takıldım kaldım saplantı haline geldi ama Allahın izniyle kurtuluyorum abla sanırım en hayırlısıda bu gözüküyor ne yaptıysam olmadı geçen gün durduk yere mesaj attı cevap vermeye uygun değildim çocuk üzerinden tehdit etti mahkeme geçsin sen sesini duyurmasanda duyururum diye aradım ne saçmalıyosun aradın duymak istedin duyurmadım mı dedim abla demez olaydım zaten ters türs konuşuyordun yani kavga etmeye hazır alttan aldım ama olmadı hakaret etmeye başladı bende resimi göndermedim abla haksızmıyım hem hakaret edecek hem orda burda fink atacak çocuğunu düşünmeden hareket edecek sonrada resim gönder diye tutturacak neyse düşündüm biraz 2 gün kadar gönderiyim iyiniyetimi görsün diye düşünürken yine aramaya başladı mesaj attı yok benimde çocuğum bilmem ne kan kusarken evladın değilmiydi psikolojisini alt üst ederken kızın değilmiydi dedim yine hakaret etmeye başladı bende kapat telefonu dedim yüzüne kapattım. Olmuyor abla sen biliyorsun onun için nasıl iyiniyet beslediğimi diyorum ki başına bi kötülük gelmesin evladımda boynu bükük büyümesin gel demeyi düşünüyordum dedim sen benim hayatıma karışamazsın ailem bile karışamaz dedi. Abla daha niye ve neyi zorlayım iyiliğini düşündükçe duymadığım hakaret kalmadı yapmadığım şey kalmadı ben aşşağılık bir insanmıyım. Kararımı verdim abla çocuğum için bile olsa bu din ahlak terbiye bilmez insanla bir araya gelmem kızımında onun gibi yetişmesini istemem türanlıyken şimdi yarı açık resimler koyuyor nete banada yazık günah dava günü belli zaten boşanma davasında 22 eylül günü gerekirse hakime yalvaracağım bu işi bir an evvel bitirsin diye istemiyorum abla artık bende tamam sabrettim geçer biter unutulur dedim ama o çok afedersin iyice kudurmuş köpek oldu ben bu kadarını haketmedim haketmiyorum belki iyi bir insan olmayabilirim iyi bir eş olmayabilirim ama bu kadarını hakedecek kadarda kötüde değilim. Bitsin artık hayırlısıyla abla başka bişey istemiyorum haksızsam haksızsın de uğraşmaya çabalamaya değer yanı kalmış mı?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamün aleyküm abla kesinlikle çok haklısın bu evlilik ne olacak diye takıldım kaldım saplantı haline geldi ama Allahın izniyle kurtuluyorum abla sanırım en hayırlısıda bu gözüküyor ne yaptıysam olmadı geçen gün durduk yere mesaj attı cevap vermeye uygun değildim çocuk üzerinden tehdit etti mahkeme geçsin sen sesini duyurmasanda duyururum diye aradım ne saçmalıyosun aradın duymak istedin duyurmadım mı dedim abla demez olaydım zaten ters türs konuşuyordun yani kavga etmeye hazır alttan aldım ama olmadı hakaret etmeye başladı bende resimi göndermedim abla haksızmıyım hem hakaret edecek hem orda burda fink atacak çocuğunu düşünmeden hareket edecek sonrada resim gönder diye tutturacak neyse düşündüm biraz 2 gün kadar gönderiyim iyiniyetimi görsün diye düşünürken yine aramaya başladı mesaj attı yok benimde çocuğum bilmem ne kan kusarken evladın değilmiydi psikolojisini alt üst ederken kızın değilmiydi dedim yine hakaret etmeye başladı bende kapat telefonu dedim yüzüne kapattım. Olmuyor abla sen biliyorsun onun için nasıl iyiniyet beslediğimi diyorum ki başına bi kötülük gelmesin evladımda boynu bükük büyümesin gel demeyi düşünüyordum dedim sen benim hayatıma karışamazsın ailem bile karışamaz dedi. Abla daha niye ve neyi zorlayım iyiliğini düşündükçe duymadığım hakaret kalmadı yapmadığım şey kalmadı ben aşşağılık bir insanmıyım. Kararımı verdim abla çocuğum için bile olsa bu din ahlak terbiye bilmez insanla bir araya gelmem kızımında onun gibi yetişmesini istemem türanlıyken şimdi yarı açık resimler koyuyor nete banada yazık günah dava günü belli zaten boşanma davasında 22 eylül günü gerekirse hakime yalvaracağım bu işi bir an evvel bitirsin diye istemiyorum abla artık bende tamam sabrettim geçer biter unutulur dedim ama o çok afedersin iyice kudurmuş köpek oldu ben bu kadarını haketmedim haketmiyorum belki iyi bir insan olmayabilirim iyi bir eş olmayabilirim ama bu kadarını hakedecek kadarda kötüde değilim. Bitsin artık hayırlısıyla abla başka bişey istemiyorum haksızsam haksızsın de uğraşmaya çabalamaya değer yanı kalmış mı?

Zaman ve Sabır Herşeyin İlacı,dermani ve Çözümü...
Zaman en iyi Hakim, Hekim ve Hükümdür.. zamansız ve duygusal olarak hazır olmadan yapılan konuşma,sadece daha çok kırar ve gerginlik yaratır..

Onu bir süre kendisi ile yalnız bırakın!!kendisi ile hataları ile yüzleşebilmesi için Ona zaman verin!onu yalnız bırakın!!
hakkınızda,dünya ve ahirettiniz için hayırlı ne ise O oldun diye Dua edin...dünyadaki kanunlar,ahirette de doğru ve adildir diye bir kaide yoktur...
her kabul edilen Yasa doğru ve adildir demek de değildir..

Ben vicdan yasasına inanlardanim..Vicdan kişiye eylemleri hakkında yargılayarak, onaylayarak, hesap sorarak, suçlayarak hükümler veren öznel bir bilinçtir.
Vicdan insana hata ve doğruyu bildiren bir iç ses,Bizim iç dünyamızdaki mahkememizin yargıcıdır.

duygumoom

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Kar Tanesi Görmek

Merhaba,
Rüyamda yağmur yağdığını fakat yağmur damlalarının arasında kuş tüylerini ve Kocaman kocaman kar tanelerini gorüyorum. Pencereden izliyorum. Kendimi şaşırmış ve mutlu hissediyorum.

Tabirini yapabilirseniz çok sevinirim. Allah sizden razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüyada kar taneciği, kar tanesi görmek

Merhaba Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada Kar Görmek;
Mevsiminde görülen kar rüyaları iyi sayılır. Bu rüyalar hayatın değişeceğini, güzel günlerin yaklaştığını, dertlerin biteceğini haber verir. Bembeyaz kar görmek, huzur ve mutluluk demektir. Küçük Değişikler Büyük Sonuçlar Getirir isterseniz deneyin selametle..

1-Rızk
2-Yaşam/geçim
3-Fazla ve ucuz mal
4-bir değişimi
5-Hastalık
6-Üzüntü.

Rüyada kar taneciği, kar tanesi görmek;
saflık Hilm(yumuşak Huyluluk ve mükemmellik temsil eder.
Bir sabah uyandığınızda her yeri bembeyaz yapan ve masumluğunuzu hatırlatan , güne daha güzel bir manzarayla uyanılacağını düşünmediğim mucizevi
' aaa , kar yağmıışşş' 7 'den 70'e herkesi etkiler.........

biraz daha Hilm; Yumuşak Huylu, Sevgi ve Hoşgörü ekseninde olmaniz gerektiğine yorumlanır.
Kendisine sert davranıldığı halde, yumuşak davranan kişiye, Allah’ın sevgisini kazanır..

Rüyada kar ve yağmur yağarken görmek;
kişinin içerisinde bulunduğu hüzün ,keder ve sıkıntıyı ancak

"Pencereden izliyorum. Kendimi şaşırmış ve mutlu hissediyorum."
"pencereden bakmak " olaylara, insanlara bakış açınızı değiştirerek ancak mutlu ve huzurlu olabilirsiniz..
Hayatınızda yaşadığınız her olay ve durumun sizin bakış açınızın bir sonucu olduğunu bilin yeter...selametle..

https://www.islamiforumlar.net/serbest-kursu/10736-kartanesi-hurmetine.html

https://www.islamiforumlar.net/gonul-sizim/35495-benim-adim-kartanesi.html#post82273

Alyazmali

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kar yağdını görmek

Selamunalyeküm ablacığım.
Gece rüyamda şunları gördüm. Aynen şuan olduğuğum yerdeyim. Yani Annemlerin evinde. Pencereyi açmışım. Havalandırmak için. Sonra farkedip kapatmak istedim. Kış olduğu için soğumasın ev diye. O anda kar yağmış olduğunu gördüm ve yılın ilk karı yağdı diye herkese haber veriyorum. Her yer bembeyazdı ve kar biraz yağıyordu. Ardından bir anda Antalyada sahilde oluyorum. Bir evli çift kuma gömmüşler kendilerini uzanıyorlardı. Bende soğuk değil mi diyorum. Yine bu mevsimdi, serindi ama bayan soğuk olmadığını söylüyor. O anda kumun içinde pislikler, dışkılar olacağı söyleniyor. Bende aynı şeyler düşünüyorum ve bir anda o kişi ben oluyorum. Hemen kumdan çıkıp denize girip temizlenmek için koşturuyorum. Daha girmeden solumda iri yarı orta yaşlı bir bay beni ikaz ediyor. Sakın denize girme diye. Bende neden diyorum ve denize bakıyorum. Denizin şiddetli dalgalandığını gördüm. Ayrica sahille deniz arasinde bir kariş kadar bir açıklık var. Çok derin.

Aşağıya bakıyorum. Sağ tarafıma. Orda bir kapı gibi bir yerden bir Bay çıkıyor. Tanımıyorum ama. Derken denize tekrar baktığımda dev dalga görüyorum. Su gri olmuş bulanıktı ve dev dalga hızla geliyordu. Bir anda evin içinde oluyoruz. Apartmanda ve dalganın geldiğini görüyoruz. Eşim, oğlum ve ben varız. Ve eve su doluyor, o dalga bizi alıyor götürüyor denize. Eşim oğlumuzu kucaklıyor, bende onlara tutunuyorum ve yüzerek çıkıyoruz karaya. Başka birisinin evine sığınıyoruz. Ben burdan gidelim diyorum Antalyadan. Eşim birdaha olmaz geçti diyor. Ama o anda birdaha oluyor. Derken o evde beklemekteyiz ve ne yapacağımızı düşünüyoruz. Ben burda yaşamayalım diyorum. Tekrar olur diyorum. Eşim olmaz diye ısrar ediyor. Kalmak istiyor. Annemler aklıma geliyor. Merak etmiştir diye telefon açmak istiyorum ama hat olmadığı için ulaşamıyorum. Mesaj yollayayım hat gelince görür diye yazarken telefon baglanıyor. Hemen iyi olduğumuzu söylüyorum. Hat yine kesiliyor. Derken bir uzaktan akrabağım geliyor. Korktuğumu söylüyorum. Burdan gitmek istediğimi söylüyorum. O da bişey olmaz daha korkma diyor. Hemen ardından gözüm gökyüzüne takılıyor. Gece gibi karanlık, kuşlar uçuyor semaya doğru ve hepsi yine bir kuş şeklinde yan yana uçuyorlar. Ben diyorum tsunamide ölenler var galiba diyorum. Içlerinden bir kuş bana bakarak evet diyor ve yukarı doğru uçmaya devam ediyorlar. Ben "Eşhedu en la ilahe illallah..." diyorum defalarca. Gökyüzünde insan yüzleri ve hatta insan şekilleri görüyorum. Ölen insanlarmış onlar, yani ruhları. Bir tane genç bir oğlan gözüme takılıyor. Bana baktığı için. Az sonrada pencerenin dışında oluyor. Benim daha vaktim gelmemiş diye geri gelmiş. Ölmek için yani. Gerisini unuttum. Böyle bir uzun rüya gördüm. Yorumun için şimdiden Allah razı olsun diyorum. Hayırlı günler ablacığım.

Yönetim/uyarı:
Selamünaleyküm, değerli üyelerimiz, aramıza yeni katılan kardeşlerimizin,ilk rüyalari yorumlanır!! daha sonra, rüya yorumu isteyenlerin forumda paylaşım yapması zorunludur. Yani yorumlar, forumda aktif olan, katılım yapan üyelere yapılıyor. forumda başka paylaşımı bulunmayan üyelere yorum yapılmıyor.
Bu nedenle her yorum isteğiniz zaman bir paylaşım yapılması gerekiyor.Bir Rüya ,Bir Yorum....FAYDALI OLAN FAYDALANIR

güzelhayat

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kar görmek

Rüyada kar yağması, rüyada kar yağdığını görmek, rüyada kar görmek.
SelamünAleyküm
Ben birkaç haftadir dileğim benim için hayirlimi, değilmi yahut gerçekleşecek mi, ne zaman gerçekleşecek diye Istihare yapior, yatiyorum ve hep birbirine benziyen rüyalar görüyorum.

Birinde rüyamda dileğimin gerçekleştini gördüm . Kışındi Kar yağiyordu üç rüyamda da hep kar yağiyordu yada yagmur, üçündede başimi açik görüyordum ve üçünde de yaşadim şehri terk edip yaşmak istediğim şehire gidiyordum . Ya trenle ya otobüsle ya arabayla yada uçakla .

Size şimdiden çok teşekkür ederim umarim çok uzun yazmamişimdir .

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, Rüyaniz Hayr Olsun.
dileğin senin için hayirlimi, değilmi yahut gerçekleşecek mi, ne zaman gerçekleşecek bunu ancak Allah cc. bilir Sende vakti ,zamani ,geldğinde bileceksin...

Rüyada kar görmek ;
mevsiminde görülen kar rüyaları iyi sayılır. Bu rüyalar hayatın değişeceğini, güzel günlerin yaklaştığını, dertlerin biteceğini haber verir. Bembeyaz kar görmek, huzur ve mutluluk demektir.

Mevsimsiz görülen kar, ani yaşanacak değişimler yüzünden hayatın alt üst olacağına yorumlanır.

Rüyada kar yağdığını ve bunun çabuk eridiğini görmek, sıkıntı, üzüntü ve kaygıların bitmesi olarak yorumlanır.
Rüyada az miktarda kar yağdığını görmek, ucuzluk ve bolluğa işarettir.
Rüyada üzerine kar yağdığını görmek, uzun bir yolculuğa işaret eder.

Rüyanız, yaşamınızda bazı ani değişilikler olacağını ve bunun sizi biraz üzeceğini yada yoracağını işaret edebilir. Biraz sabır ile bekleyin,Küçük Değişikler Büyük Sonuçlar Getirir isterseniz deneyin selametle..

mltmsvk

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın Aleyküm rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

RÜYAMDA aqua parktaydım. Su kaydıraklarına bindim. Ancak kaydırak tamamen bembeyaz karla kaplıydı ve saymakta zorluk çekebileceğim kadar insan vardı. Hepsi de kaymaya çalışıyordu. Birden yanımda eşim ve ablam belirdi. Eşimle kar üzerinde kaymaya çalışırken kar aniden temiz ve berrak suya dönüştü. Herkesle yarış halindeydik. Var olan bitiş noktasına herkesten önce beraber gittik. Bu sırada su kara dönüşüyor , kar da suya dönüşüyordu bu şekilde zafer bizim oldu ve uyandım.
Rüyamın etkisinde uzun süre kaldım. Şimdiden çok teşekkür ederim. Hayırlı günler...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, rüyanız hayr olsun.
rüyada kar görmek;
hayra, iyi gelişmelere, bolluk ve berekete, sevindirici bir aydınlık haber alınacağına yorulur..
Kış aylarında rüyada kar görmek; mevsiminde yağan kar yağışı görmek, iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını,
sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir.

Yaz aylarında rüyada kar görmek; mevsimi dışında kar yağışı görmek, hastalığa, üzüntüye yorumlanır. Mevsimsiz görülen kar rüyası, rüya sahibi için ani değişiklikler nedeniyle hayatının Maddi, manevi, Ruhsal olarak karışabileceğini işaret ederken her zaman beklenmeyen şeylere karşı hazırlıklı olmak gerektiğini hatırlatan değerli bir rüyadır.

Rüyanız,hayatınızda ki bazı kararsızlık, Çocukluk anıları, Duyguların iniş ve çıkışlarını simgelerken yaşamınızda bazı ani değişilikler olacağını ve bunun sizi biraz üzeceğini yada yoracağını işaret edebilir. Biraz sabır ile bekleyin,Küçük Değişikler Büyük Sonuçlar Getirir isterseniz deneyin.

"Herkesle yarış halindeydik"

gerçek hayatında önünde kimi seçenekler, kısmetler olduğunu
Rüyada yarışmayı kazandıysanız bu kendinize olan güveninizi gösterir.
Hayatını hep başkalarıyla yarış halinde geçiren insanların, barış içinde olmalarına imkan yoktur......
selametle

Minaring

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada yaz gününde kar görmek

Rüyada kar görmek.
Selamün aleyküm. Nasılsınız? İyisinizdir inşAllah. Hal hatır sormadan başlamak istemedim. vvcc..
Aslında bazı kısımları için benzer rüyaların tabirine baktım. Fakat tam forumu kapattığımda bir dürtü beni yeniden buraya yönlendirdi. Hayırdır inşAllah.

Rüyamı özet olarak anlatmak isterim. Yaz günü bir piknik alanında ailemle birlikte bir bankta oturuyorduk. Etrafıma bakındığımda şeftali ağaçları vardı, üzerinde olgunlaşmış meyveleri olan. Yeşillik bir ortamdı. Biz otururken etrafımızda sürekli arılar uçuşuyordu. Sokmasından çekindiğimiz için üzerimize örtüler örtmüştük. İşin ilginç yanı böyle bir yaz günü arka tarafımızda karla örtülü bir alan vardı. Ben arkamı dönüp beyaz karı izlerken biri yanıma yaklaştı. Tanımadığım fakat daha önce de birkaç kez karşılaştığım biriymiş. Selam verdi, el sıkıştık sonra bana kardelene benzer beyaz bir çiçek verip gitti. (Yanımda babam varken hem de. Ne cesaret. sırıtık.:, ) Sanırım benden hoşlanıyormuş. Sonrasında uyandım.

Merak ettiğim kısım yaz günü bir taraf yemyeşil, günlük güneşlikken diğer tarafta kar olması. İçimdeki dürtüye engel olamadım ve sormak istedim. Acaba rüyamın anlamı nedir? Şimdiden teşekkür ederim, vaktinizi aldığım için affınıza sığınıyorum hakkınızı helal edin. Selam ve dua ile. baybyy

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, hamd Olsun İyisiyimdir inşAllah ,anneler gününde annesi olmıyan bir insan nasıl olursa ancak o kadar iyiyim,
Rüyaniz Hayr Olsun.Hayatta Her Şey Kısmet .......

Rüyada şeftali ağaçları görmek ;

evlilik ya da evliler için aile yaşamında mutluluk, yenilikler zengin ve cömert insana işaret eder.
Gördüğünüz rüya, verdiğiniz emeklerin, çabaların, yatırımlarınız karşılığını yakın bir zamanda alacağınızı, yaşamınızda güzel gelişmelerin olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaz gününde kar görmek ;
Mevsiminde görülen kar rüyaları iyi sayılır. Bu rüyalar hayatın değişeceğini, güzel günlerin yaklaştığını, dertlerin biteceğini haber verir. Bembeyaz kar görmek, huzur ve mutluluk demektir.
Mevsimsiz görülen kar, ani yaşanacak değişimler yüzünden hayatın alt üst olacağına yorumlanır...

"Hakk' ın karşına çıkardığı değişimlere direnmek yerine teslim ol!!Bırak hayat sana rağmen değil, seninle beraber aksın.
"Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir" diye endişe etme.Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?"

"Allah içte ve dışta her an hepimizi tamama erdirmekle meşguldür.Tek tek herbirimiz tamamlanmış bir sanat eseriyiz.Yaşadığımız her hadise, atlattığımız her badire eksiklerimizi gidermemiz için tasarlanmıştır.
Rab noksanlarımızla ayrı ayrı uğraşır çünkü beşeriyet denen eser, kusursuzluğu hedefler."
Şems-i Tebrizi

Rüyada kardelen görmek ;
yeniden doğuşu, umut ve yeni fırsatları ifade eder.

Eğer kış , baharı yüreğimde saklıyorum deseydi, ona kim inanırdı...?
Halil Cibran

Gönül dünyada zora gelmeyen en nazik ve tuhaf hevesli bir yaradılış sırrıdır.
Ne zorla kimseye sevgi önerilebilir ne de sevene: «Sevmeyeceksin!» denebilir. "
Bir insana zorla sevdiremezsin kendini...
Bana nasılsınız diye sor-ANA verecek tek cevab Nasibimizceyiz demek düşer...
kaldı ki yar hatrımızı sormadıktan,halimize haldaş olmadıktan sonra varsın tüm kelamlar sussun....
çünki, Yar bende yaşayan kelam idi...

acilangul1

SEZ3005

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kar görmek

Rüyada kar yağdığını görmek.
Selamın Aleyküm, Mart ayının ilk haftası hacet namazı kılarak uyudum. Ve neticesinde gördüğüm rüyayı aktarmak isterim.

Dağlık bir alandayım heryer kar altında ve hala kar yağmaya devam ediyor. İnanılmaz güzel bir manzara. Annemle babam yanımdalar.Annemle babama diyorum ki ben arabamı alıp öyle geleyim. Babamda ben şu yolları temizleyeyim o zaman arabayla geçmen kolay olsun. Yanımda birisi var ama kim olduğunu hatırlamıyorum. Biraz yol yürüyüp arabama biniyorum ve babamın temizlediği yoldan geçiyorum, yorumlarsanız sevinirim :)
ALLAH razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada Kar Görmek;
Mevsiminde görülen kar rüyaları iyi sayılır. Bu rüyalar hayatın değişeceğini, güzel günlerin yaklaştığını, dertlerin biteceğini haber verir. Bembeyaz kar görmek, huzur ve mutluluk demektir.
Küçük Değişikler Büyük Sonuçlar Getirir isterseniz deneyin .

1-Rızk
2-Yaşam/geçim
3-mutluluk-huzur
4-bir değişimi
5-Hastalık
6-Üzüntü.

Rüyada kar görmek;
saflık Hilm(yumuşak Huyluluk ve mükemmellik temsil eder.
Bir sabah uyandığınızda her yeri bembeyaz yapan ve masumluğunuzu hatırlatan , güne daha güzel bir manzarayla uyanılacağını düşünmediğim mucizevi
' aaa , kar yağmıışşş' 7 'den 70'e herkesi etkiler.........

biraz daha Hilm; Yumuşak Huylu, Sevgi ve Hoşgörü ekseninde olmaniz gerektiğine yorumlanır.
Kendisine sert davranıldığı halde, yumuşak davranan kişiye, Allah’ın sevgisini kazanır..

günlük hayatınızda kafanızın karışmasına sebep olan şeylerin yansıması gibi görünmekte. Yaşamınızda bir karamsarlık duygusu içinde olduğunu bunlardan babanızın yardımı,duaları ile kurtulabileceğinizi gösterir.
Rüyanız, reel yaşamda hayatınızın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işaret ederken küçük bir sorunun bunlara engel olduğunu simgelemektedir

Ya Rabbenâ, üstümüze gürül gürül sabır yağdır..AMIN selametle..

selama

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada bembeyaz kar görmek

Ruyamda bembayaz her yerin kar oldugu bir yerde kızımla çiplak bir durumda goge yukselip aşagi iniyoruz sirayla. yerde çirkin vücudu kıllarla kaplı bir kadın var ne anlama gelir acaba.

Üst Alt