• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada jet görmek

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada jet görmek aceleliğe, bazen de kısa bir zamanda başarıya ulaşmaya işaret eder.

Jet uçağına binmek terfi ve ilerlemeye işaret eder.

Bir kimsenin rüyasında bir jet uçağı görmesi; o kimsenin aceleci birisi olduğuna da işaret eder.

selbi01

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada jet uçağı görmek

Selamün Aleyküm, Gönül sızım kareşim. Oglum 23 yaşında üniversite ögrencisi. Bu sene bitecekti, bitiremedi okulunu uzattı. Moralimiz bozuldu ama hayırlısı olsun dedik. Bu konuda oglum, biraz gergin. Rüyasında jet uçagına biniyor, jet uçagını kullanan tanımadıgı bir kız arkadaşı gezdiriyor. Oglum şimdi okul stajını yapıyor. Tekrar yazdım, çünkü oglum hakkında size bilgi vereyim dedim.Teşekkür ediyorum, ALLAH razı olsun sizden.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleyküm Selam Gönül Dostum...
Hayatta kestirme, kisa, jet yolu diye bir yol yoktur!!!
Kısa yol, ya kötü yoldur... Yada bazen insana zaman kazandırayım derken zaman, emek, para da kaybettirebiliyor..
ama bunlarda da birer tecrube..
Her okulun bir fiati, faturasi olur da hayat okulunu bedava mi saniriz..
Koruyucu anneyim ve bu hayat okulunda genclerden edindigim tecrubelerimi de burada yazmaktayim...

Simdi oglunuz boynun olcusunu almistir.. okulunu uzatmasinda da bir sebebi hikmet vardir.. Allah cc. Saglik, esenlik, huzur, iman versin de okullu da bitirir...
Bir sene gec veya erken... Kaderinde oldugu an ve vaktinde mezun olacaktir...
Yeni bir hayat için gereken, yeni bir akıldır.. simdi goreceksiniz kendini olumlu bir sekilde degistirecektir insallah...
Her sey emek, zaman, sevgi, tecrube, yasanmislik gerektirir...

Birileri size kısa yol öneriyorsa ondan uzaklaşın. Teklif ne kadar cazipse o kadar hızlı kaçın...
insan bir seyi kazanir iken neler kaybedebilecegini de hesap edebilmeli... Jet hizi ile giderken malesef bunlari ölçüp, bicip, hesap edip boynunun ölçüsünu alamadi....

Üst Alt