• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada İstendiğini Görmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ömr-ü diyar

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyayı gören kız ise bazı ruya tabircileri iyiye yorumladığı gibi, bekar genç kız rüyada istenildiğini ve erkek ailesi tarafından evine istenmeye gelindiğini görürse sevdiği saydıgı erkekle en yakın zamanda evlenip yuva kuracak ve mutlu olacağına işarettir.
Bir kısım rüya yorumcusu bunu benzer şekilde açıklamakta ancak sonunda mutlu bir yaşamı olmayacağı şeklinde bitirmektedir. Rüyayı gören bekar erkek ise evlenmek istediği kızı ve ailesini zorladığı, acele ettiği anlamındadır. Gelişmeleri biraz daha zaman bırakıp büyüklerinin sözünü dinlemesi gerektiğini işaret eder.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gunesim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
ruyada istendigini gormek rüyada istenmek, Rüyada kız istemek kız istenmesi istendiğini görmek

Selamun aleykum, Hayirli gunler. Ruyamda biri beni istemeye geldi. Ben istemiyordum evin adresini ariyorlar ondan gelemiyorlar. Kapinin onunden geciyorlar ama evi bulamiyorlar. Hayirdir inshallah Selametle.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada istendiğini görmek;Bekar bir genç kız rüyada istendiğini, erkek ailesi tarafından istenmeye gelindiğini görürse,
sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak yada yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacak. Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir.

"Ben istemiyordum evin adresini ariyorlar ondan gelemiyorlar" aradaki bazi engeller,Gelişmeleri biraz daha zaman bırakıp büyüklerinin sözünü dinlemesi gerektiğini işaret eder.

rüyanız, gerçek yaşamda içinde bulunduğunuz ruh halinin yansıması da olabilir yada bu konuyu kafanıza biraz fazla takmış olduğunuzu gösterebilir..
Merak etmeyin;Sizi,Sizin istemediğiniz birine zorla vermezler..

Evlilik Gönül işidir ama mutlaka akılla desteklenmesi lazım ..yoksa evin adresini bulamazlar..
mantığa uymayan kişiyle değil evlenmek,muhabbet bile edemezsin.gönüle bırakırsan kendini,her yere konar ve yine olan yine Sana olur...
ama nedense günümüzde ki evlililer gönül isi olmaktan cikmis..bir cok insan mantik evliligi yapiyor ve sonucu hep hüsranla bitiyor...
bir insani gönülden sevmeden o insanla bir ömür nasil gecer ki...evlilik hem gönül hem akıl işidir...Selametle..

yasemn

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada istenmek rüyada istendiğini görmek

Selamünaleyküm, adım yasemin.Rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm. Ailesinin beni istediğini gördüm, babamın eski erkek arkadaşıma beni isteyip istemediğıni sordugunu gôrdüm.O da beni istediğini söylüyor ailem onu begeniyor.Çok efendi biri oldugunu söylüyor ve ailesin bana altın aldığını gördüm.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Bekar bir genç kız rüyada istendiğini, erkek ailesi tarafından istenmeye gelindiğini görürse, sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak yada Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir.

"Rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm. Ailesinin beni istediğini gördüm "
Eskiye özlem..Geçmiş ilişkiniz ile halen Duygusal bağlarınızi koparamadığınıza yorumlanir...
İnsanlar kaybettikleri ayrıldıkları eski eşlerini eski sevgililerini uzun bir süre unutamazlar ve sık sık rüyalarında görürler.
Bu rüyalar bir iç hesaplaşma vicdan muhasebesi çoğu zamanda pişmanlık veya onlari terk edenlerin terk edis sebeplerini sorgulama işareti veya
O an iclerinde bulunduklari duygu boşluguna işarettir..
Zaman geçtikçe eski sevgiliyi görme rüyaları azalır. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi eski esi rüyada görme yeniden ortaya çıkabilir
bu da vicdanen rahatsizlik duyulursa meydana cikabilir..

Geçmişe fazla takılmayın!!Geçmişe mazi ,Gelecege Niyazi derler Yani Dua ,umut ve yeni bir başlangictir..Geçmişten kurtulmadikce gelecege de Konsantre olamazsiniz!!
ve hep iki dünya arasinda TAKILIP kalirsiniz!!
Hayirli Cumalar..

Sülümen

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selam. Rüyamda oğlum ile birlikte okuluna gidiyoruz oğlum 17 yaşında.tanımadığımız bir bey bizi durduruyor ve bana oğlunu allah ın emriyle kızıma istiyorum diyor. tabiki ben sinirleniyorum ve ne saçmalıyorsunuz diyip oğlumun kolundan çekip okula giriyoruz. adamın gitmesini bekliyorum bakıyorum gitmiyor. biraz zaman sonra ortadan kayboluyor. çok etkilendim bu rüyadan Allahım hayrlara getirsin inşaallah şimdiden teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Rüyaniz Hayr olsun biraz tuhaf geldi...
oğlunuzun hiç beklemediğiniz bir anda Maddi, Manevi yükselmesine vesile olacak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına
yorumlanır.Rabbim herşeyin en iyisini bilir ..selametle..

istanbul123

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada istendiğini görmek

Merhaba;
Ben 15 yaşında bir genç kızım ablamın 2 yıldır çok güzel bir ilişkisi var ve onları çok kıskanıyor ve acaba bir gün benim de böyle bir ilişkim olacak mı diye düşünüyordum. Geçen akşam rüyamda beyaz t-şört ve kot pantolan giymiş 20-25 yaşlarında bir adam gördüm. Bir evdeydi bu ev hiç tanıdık değildi ama ben bizim evimiz olduğunu biliyordum. Bu adam ailemden beni istiyordu. Önce yüzük sonra nişan falan baya ailemi ikna etmeye çalıştı. Ben hala kapının arkasından odayı gözlüyordum. Sonra dışarı çıktı ailem yolcu etmedi giderken bana bir bakış attı içim kıpır kıpır etmişti.

Buke

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada istemeye gelindiğini görmek

Selamun aleykum,
Rüyamdan önce şuan bulunduğum durumdan bahsetmek istiyorum. Henüz tanışmadığımız birini seviyorum. Hergün Allah'a dua ediyorum nasibim olsun diye. Yaklaşık 1 ay sonra da karşısına çıkmayı düşünüyorum. Ama ne alakası olduğunu anlayamadığım bir rüya gördüm.
Eski erkek arkadaşım annesi ve babası ile beni istemeye geliyorlardı. Çok heyecanlıydım. Beyaz bir havlu hazırlamaya çalışıyordum. Sonra geldiler oturuyorduk annesi bana hep gülümsüyordu ama isteme konuşması hiç geçmedi. Birde rüyada bulunduğumuz ev bizim 14 yıl önceki evimizdi. Bir de şuan onun sevgilisi var ve zaten ben ona karşı bir şey hissetmiyorum. Yorumunuzu merakla bekliyorum. Şimdiden Allah razı olsun.Allah'a emanet olun.

beyazkuş

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada istenmek

Selamunaleykum rüyamda konuşmadığım bir arkadaşimin anne ve babası beni babadan istemeye geliyorlardı. babam ve arkadaşımın ailesi vefat ettiler rüyamda da ölü olarak beni istiyorlardı ben normalde o arkadaşımı uzun yıllar sevdim Allah rızası için yorumlarsanız sevinirim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleyküm selam Rüyaniz hayr Olsun

rüyada ölmüş ailesi tarafindan istendiğini görmek ;
Umudunuzu yitirdiğiniz bir konu ya da olayin tekrar canlanması,tekrar gündeme gelmesine yorumlanir..
Hakkınızda hayırlısı için Dua edin selametle..

Hatice--

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
ruyada soz/istenmeye gelindigini gormek

Selamun Aleykum Gonul Sizim hanim, bir ruya gordum. Ya soz olacakti ya da istemeye gelmislerdi, tam olarak bilmiyorum. Basortulu kadinlar vardi, ve basi acik olan biri daha vardi. Bi erkek de vardi, cok rahat ve mutluydu. Siyah kiyafeti vardi. Ben ise pek sevinmemistim. Gercek hayatta bu kisiyi tanimiyorum, hic gormedim de. Bu ruya sizce neye yorumlanir?

Simdiden tesekkur ederim.

Hatice--

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleykum Gonul Sizim, bu ruya yi yine gordugum icin yazmistim. Kusura bakmayin.

gulsah1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada istendiğini görmek

Hayirli sabahlar rüyamda, gece ilk uyudugum siralarda pirinç pilavi yedim, sonra uyandim tekrar uyudugumda konuştuğum çocuğun bize istemeye geldiğini gördüm ama bizim evimizde değil onların evinde. İstedikten sonra babamla Abim bir odada oturup dusunuyorlardi. Sonra ben odaya girdim babam sen neden yanimda durmadin dedi, bende siz erkek erkeğe düşünün dedim. Vermişti babam. Konuştuğum çocuğun da üzerinde sap sari bir tişört vardi. Bu arada hocam konuştuğum çocuk biz evi boyattiktan sonra istemeye gelecekler inşallah hakkimizda Allahimin izniyle hayirlisi olur.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli sabahlar rüyaniz Hayr olsun
Rüyada pirinç pilavı yemek;
zenginlik ve mutluluk olarak yorumlanır bu zenginlik ve mutluluk işaretidir.

Rüyada istendiğini görmek ;
Rüyayı gören kız ise bazı rüya tabircileri iyiye yorumladığı gibi, bekar genç kız rüyada istenildiğini ve erkek ailesi tarafından evine istenmeye gelindiğini görürse
sevdiği erkekle en yakın zamanda evlenip yuva kuracak ve mutlu olacağına işarettir.

Bir kısım rüya yorumcusu bunu benzer şekilde açıklamakta ancak sonunda mutlu bir yaşamı olmayacağı şeklinde bitirmektedir.
inşallah hakkinizda Allahin izniyle hayirlisi olur.

"Konuştuğum çocuğun da üzerinde sap sari bir tişört vardi "
ayrılık, hasret, özlem hüzün,hastalığa işarettir..Rabbim en iyisini bilir..selametle..

Landy

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
ruyamda beni istemeye geldiklerini görmek

Selamun aleykum, hayirli sabahlar.
Ruyamda beni istemeye gelen kisileri gordum, ellerinde cicek, cikolata vardi ama istemedigim biriydi. Arabaya dogru binip bize gelcekler ama bir turlu arabaya sigmiyorlar. Annem ve babami tam gördüm uyandim. Simdiden allah razi olsun ..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
" Allahım bana yardım et, onu bana hayırlı kıl, ailemizi razı et, çok dardayim sana sığınıyorum, sana güveniyorum ve senden diliyorum bana işaret gönder rabbim beni sıkıntı da koyma, sabır ver."diyorsunuz...

Rüyada beni istemeye geldiklerini görmek ;
Rüyan gerçek hayatında yaşadığın olayların ,korkuların yansıması ,içinde bulunduğun ruh halini özetliyor sanki...

Bekar bir genç kız rüyada sevdiği hoşlandığı erkek tarafindan istendiğini, görürse;
sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak yada yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacak. Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir.

Bekar bir genç kız rüyada sevmediği ,istemediği erkek tarafindan istendiğini, görürse;
gerçek yaşamınızda bir durum değerlendirmesi yapmak, hedeflerini gözden geçirmek, önceliklerinizi belirlemek gerektiğine yorumlanır..
hakkınızda her şeyin hayırlısı olur inşallah

acilangul1

Sibel111

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada istendiğini görmek

Selamünaleyküm, ben rüyamda önceden hoşlandığım çocuğun ailesinin beni istemeye geldiğini gördüm. Çocuk askerde beni istiyorlardı. Çocuk gerçekten şuan asker. Babam da veriyordu. Ben birşey diyemiyordum, gülüyordum sadece. Allah sizden razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
rüyada istendiğini görmek ;
istediğini görmek en sık görülen rüyalardan biridir,bazen Bilinç Altı Rüyası,bazen de
gerçek hayatında yaşadığın olayların ,umut ve korkuların yansıması ,içinde bulunduğun ruh halini özetliyor olabilir...
her şeyin bir zamanı var dua ederken lütfen her şeyin hayırlısını isteyin selametle..

Helinrulin

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada istendiğini görmek

Rüyada istemeye geldiklerini görmek, rüyada istendiğini görmek tabiri.
Öncelikle herkese merhaba;
Rüyamda Kendi evimizdeyiz annemle babam bir tarafta oturuyor tanımadığım bir adamla kadın da başka bir tarafta oturuyor. Sonra annem bana diyor ki "helin hadi gidip kahve yap" bende hiçbir şey demeden mutfağa gidiyorum. Kahveyi yaparken onu düşünüyorum (sözde evleneceğim adamı yani) sarılırken ki halimiz gözlerimin önüne geliyor. içimden artık bütün sülalem öğrenir bizde rahat rahat konuşuruz diyorum. Kulağımda kulaklık var ama şarkı çalmıyor ve bende etraftaki sesleri duymuyorum. O sırada kahve taşıyor ve babam mutfağa geliyor. Bana kızıyor kahveyi taşırdım diye. Sonra kahveyi yeniden yapıyorum. Rüyamda sözde evleneceğim adamı gerçek hayatta tanıyorum ve kesinlikle hiç konuşmuşluğumuz bile yok bir birimizi görünce suratımıza bile bakmıyoruz. Adamı tanımıyorum ama kadın gerçekten de onun annesi. Evleneceğim adam orada yok bu arada sadece annesi ve babası var. Ve annemle babamda beni verecekler öyle gözüküyordu. Olumlu bir atmosfer vardı yani.
Rüyamı yorumlarsanız gerçekten çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt