• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada İstendiğini Görmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nurderun

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada istendiğini görmek

Hayırlı akşamlar
Bundan yaklasık 2 sene önce gördüğüm ve zaman zaman aklıma gelen bir rüyadır.
İki ailenin büyükleri de evdeyiz ve kalabalık. Yalnız dlkkatimi çeken beni isteyen çocuğun annesi ve ablası başları beyaz başörtüsü ıle kapalı ve bırbırlerıne benzıyorlar örtunme fızık olarak..
Ben onların yanına cıkmıyorum., cok kısa surelı cıkıyorum. İki kadın da bana cok guzel bakıyor.
Asıl nokta; yanlarına cıkmıyorum aynı evde eş zamanlı olarak geçmişte hayır dualarımı alamamış gönlümde sızı bırakan ve aynı zamanda gafil bır ınsan olan kişiyi görüyorum. Kur'an-ı Kerim'i göğsüne dayamış dirsekleri ile tutuyor elleri çene hizasında Allah'a açmış, gözyaşları ıle yalvarıyor benı dılercesıne..
Ben de ona yüce bır sevgı ıle bakıyorum. Ama ben eve benı ıstemeye gelen cocugu tercıh edıcekmısım sankı.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı akşamlar Rüyaniz Hayr olsun
rüyada istendiğini görmek ;
istediğini görmek en sık görülen rüyalardan biridir,bazen Bilinç Altı Rüyası,bazen de geçmişte yaşadığınız olaylarin vicdaninizda yansimasi yada gerçek hayatında yaşadığın olayların ,umut ve korkuların yansıması ,içinde bulunduğun ruh halini,anlatir..
Beklemediğimiz ve ummadığımız şeylerin, değer verdiğimiz insanlar tarafından yapıldığını gördüğümüzde büyük hayal kırıklığımızın yanında kalbimizde kocaman bir kırgınlık oluşur.

Bildiklerinizi ve gördüklerinizi kendi lehinize kullanabildiğiniz, gerektiğinde size zarar veren insanları ve onlarla birlikte oluşturdukları kırgınlıkları hayatınızdan çıkartabilmeniz dileğimle…..

Kırık ya da boş kalbinize birini alırken aşık olduğunuzu seçmeye özen gösterin..sadece boş olan kalbinizi doldurmaya bakmayin..yoksa hep mutsuz, sevgisiz z Öyle Yaşarsınız...

"Kur'an-ı Kerim'i göğsüne dayamış dirsekleri ile tutuyor elleri çene hizasında Allah'a açmış, gözyaşları ıle yalvarıyor "
Selamete varamayabilir her sabır…bazı davaların hesabı mahşere kalır…

her insan bir radar gibidir!
kimisi daha duyarlı,hassas ve bu negatif ve pozitif enerjiyi hissedip miknatis gibi cekebiliyor ve olaylari daha ince ve görünmezi hissedip idrak edebiliyorlar..

Siz,Çok Hassas ,duyarli ,hisleriniz kuvvetli bir beni ademsiniz...sizing gibi insanlar, Ruhsal Gelişim, Meditasyon, Şifa, Korku, Kaygı,iman, sevgi, Aşk, Depresyonu;daha derinden yaşar ve hissederler..KENDİNİZE İYİ BAKIN..

İhtiyacım kadar istemeye bile haddim yokken,
Şanınca lutfetmeni istesem..! Hadsizliğimi bağışlar mısın Allah'ım ?
Cumanız mübarek olsun…

nurderun

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı cumalar dilerim, Allah razı olsun.

girlinbllackk

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum. İsmim Kubra. Ruyamda babamin eski is yerindeki patronunun beni ogluna istedigini gordum. Adami daha once gormedim ama ruyamda suratini gordugumu animsiyorum. Babamlar sicak bakiyordu. Gorusmemi istiyorlardi ama bir zorlama yoktu. Aciklayabilir misiniz? Tesekkurler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleyküm Selam Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada istendiğini görmek ;
Merhaba Rüyaniz Hayr olsun odesya
Rüyada görücü gelmesi, kız istemek, kız istenmesi, nişan, evlilik, düğün, yuva kurma görmek tüm bekar gençler tarafından sıklıkla görülen rüyalardır
ve günlük yaşamda zihni fazla meşgul eden olayların rüyaya yansımasıdır. Bu nedenle bu rüyalar bazen bir mesaj veremiyebilirler..
rüyalar insanın ruh halinin uykudaki yansımasıdır.
zihni fazla meşgul eden olayların rüyaya yansıması ve bilinc alti olabilir..
Bu nedenle bu tip rüyalar bir mesaj vermezler...
Hakkınızda hayırlısı ..siz okuyorsaniz evlilik konusu sizi şimdilik meşgul etmesin..

Rüyayı gören kız ise bazı rüya tabircileri iyiye yorumladığı gibi, bekar genç kız rüyada istenildiğini ve erkek ailesi tarafından evine istenmeye gelindiğini görürse
sevdiği erkekle en yakın zamanda evlenip yuva kuracak ve mutlu olacağına işarettir.derler hayırlısı,selametle..

LEYLİİ

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
istemeye gelindiğini görmek

Hayırlı cumalar. Çok sık rüya gören bir insan olarak böyle bir rüyayı ilk defa gördüm. Rüyamda beni istemeye geliyorlar evimiz o kadar kalabalık ki sanki isteme değilde düğün evi gibi dolup taşıyor her yer. Ben çok sevinçliyim kimin istemeye geldiğini biliyorum eski erkek arkadaşımın ailesi geliyor ben telaşlı telaşlı dolanıyorum ortada balkon kapısından dışarı bakıyorum balkondakilere kocaman bir balkon üzeri daha doğrusu bu doğuda dam dedikleri gibi bir balkon kardeşim gibi gördüğüm bir erkek arkadaşımı görüyorum gülümsüyor kafamı sağa çeviriyorum büyük bir kafesin içinde ördek yavruları ve tavuk yavruları civcivden büyükler ama.. Ay nasıl çirkinleşmiş bunlar diyorum renkleri beyaz ki gerçek hayatta da tam o dönemdeki hayvanlar çirkin gelir bana.. sonra içeri geçiyoruz çok yakın kız arkadaşımla ayak üstü konuşuyoruz siz isteseniz yüzük taksanız ne diyor bende haklısın annem hayır deseydi bittiydi diyorum gülüyoruz ama ailem olumlu bakıyormuş vereceklermiş her şey tamammış onun mutluluğuyla konuşuyoruz bunu yalnız evin evi kalabalıktan mıdır nedir biraz loş fakat balkon günlük güneşlik ve benim üzerimde sarı bir tişört hatırlıyorum.Yorumlarsanız sevinirim..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı cumalar. rüyaniz hayr Olsun.
Rüyada görücü geldiğini görmek;
Rüyayı gören kız ise bazı ruya tabircileri iyiye yorumladığı gibi, bekar genç kız rüyada istenildiğini ve erkek ailesi tarafından evine istenmeye gelindiğini görürse sevdiği saydıgı erkekle en yakın zamanda evlenip yuva kuracak ya da yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacak. Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir.

Bazen de müjdeli bir habere, yakın zamanda gelecek hayırlı rızka, aile içerisinde sevgi ve muhabbetin artmasına, dargınlıkların bitmesine, kısmet ve bahtın açılmasına, huzurlu ve güzel günlere delalet eder. Her şeyin hayırlısı
selametle..

Helinrulin

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı Akşamlar;
Rüyamda Kendi evimizdeyiz annemle babam bir tarafta oturuyor tanımadığım bir adamla kadın da başka bir tarafta oturuyor. Sonra annem bana diyor ki "helin hadi gidip kahve yap" bende hiçbir şey demeden mutfağa gidiyorum. Kahveyi yaparken onu düşünüyorum (evleneceğim adamı yani) sarılırken ki halimiz gözlerimin önüne geliyor. içimden artık bütün sülalem öğrenir bizde rahat rahat konuşuruz diyorum. Kulağımda kulaklık var ama şarkı çalmıyor ve bende etraftaki sesleri duymuyorum. O sırada kahve taşıyor ve babam mutfağa geliyor. Bana kızıyor kahveyi taşırdım diye. Sonra kahveyi yeniden yapıyorum. Rüyada evleneceğim adamı, gerçek hayatta tanıyorum. Adamı tanımıyorum ama kadın gerçekten de onun annesi. O Çocuk orada yok bu arada. Sadece annesi ve babası var. Ve annemle babamda beni verecekler öyle gözüküyordu. Olumlu bir atmosfer vardı yani.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı Akşamlar;Rüyaniz hayr Olsun,
Rüyada istendiğini görmek ;
Rüyada görücü gelmesi, kız istemek, kız istenmesi, nişan, evlilik, düğün, yuva kurma görmek tüm bekar gençler tarafından sıklıkla görülen rüyalardır
ve günlük yaşamda zihni fazla meşgul eden olayların rüyaya yansımasıdır. Bu nedenle bu rüyalar bazen bir mesaj veremiyebilirler..

rüyalar insanın ruh halinin uykudaki yansımasıdır.
zihni fazla meşgul eden olayların rüyaya yansıması ve bilinc alti olabilir..
Bu nedenle bu tip rüyalar bir mesaj vermezler...

Hakkınızda hayırlısı ..siz okuyorsaniz evlilik konusu sizi şimdilik meşgul etmesin..
eğitim hayatınızda başarılı olup gelecek için kendinizi hazırlamanızdır.selametle helin..

gulltas

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz

Selamın Aleyküm.
Rüyamın anlamını ararken kendimi sitenizde buldum. Üye oldum ve sonra "sitemizde artık rüya yorumlaması yapılmamaktadır" yazısını görünce bir hayli üzüldüm ama yinede belki yorumlarsınız diye rüyamı yazıyorum.
18 yaşımdayım. Yurt dışında yaşıyorum 3 hafta sonra Türkiye'ye tek gideceğim ve çok heyecanlıyım akrabalarımı ve annemi göreceğim için bu yüzden midir bilmem (konuştuğum bir erkek arkadaşım yok) ama Bu sabaha karşı rüyamda uzaktan bir akrabamızın beni çocukken yaşadığımız evde istemeye geldiklerini gördüm ayrıca beni istedikleri genç çocukluk aşkımdı diyebilirim. Ben istemiyordum ama ne hikmetse beni istemeye gelen aile evden mutlu bir şekilde ayrılıyorlardı ve evde herkes(ev çok kalabalıktı neredeyse bütün sevdiğim insanlar vardı) istenme olumlu geçmiş gibi davranıyordu. Ayrıca istemeye gelen aile evden gittikten sonra yengemler naneli, baharatlı falan değişik bir helva yapmak üzere mutfağa girmişlerdi. Ben hayırdır inşallah diyorum.
Yorumlarsanız da yorumlamazsanız da Allah razı olsun. Selametle.

Sevos

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz

Selamın aleyküm hocam.
Benim 6 senedir sevdiğim bir kişi var. Kendisi 3 seneden beri uzman çavuş. Ailesiyle ortak karar alıp bu yakın zamanda beni istemeye gelecekler. Ben rüyamda gördüm ailesiyle beni istemeye geliyorlar ama bizim evde değiller. Amcamların evindeyiz beni istiyorlar ve babam veriyor. Bana yüzük takıyorlar ve gidiyorlar. Daha Sonra Ben babamla sofrada otururken babam yüzüğüme dokunarak onların büyükleri bana daha önceden söylemişti o çocuk çok iyi biri diyor ve öyle uyanıyordum. Daha Sonra bundan iki üçgün sonra sevdiğim kişi beni görüyor rüyasında. Ailesiyle beni istemeye geliyorlarmış ama babam vermiyormuş hocam. Sevdiğim kendini çok kötü hissediyor şuan bi açıklama yapa bilir misiniz acaba? Teşekkürler.

Sevgi19

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Beni istemeye gelmeleri

Selamun aleyküm, bugün rüyamda beni istemeye geliyorlarmış ama ben tanımıyorum. Bizim eve 3 kişi gelmiş, beni isteyenler de zenginmiş.
Ben istemiyorum beni istemelerini, ablama resim göndermişler ben bakayım diye ama ablam bana göstermemiş. Böyle bir rüya gördüm rica etsem yorumlarmısınız?

esma-o

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada istendigini gormek

Selamun aleykum, Ruyada istendigini gormek neye işaret eder?
Gercek hayatta 2 senedir beraber oldugum sevdigim var.
Babami iki senedir ikna etmeye calisiyoruz ama babam eve bile kabul etmiyor.

Dun gece ruyamda gordum sevdigim oglani ve ailesini, bize gelmislerdi istemek icin. Yemek yenildi vesaire sonra babam sevdigimin abisi ve orta yasli benim kiz kuzenimle (evli cocuklu) bir odaya geldiler ve herkes cikabilir mi dediler.

Babami ikna etmek istiyordu abisi, konusmaya baslayinca babam köpürdü, kizdi ben istemiyorum dedi bunu konusacaksaniz hic gerek yok. Sonra kuzenim girmek istedi araya ama ayni sekile ona da kizdi ve babam kalkip gitti.

Ben de diger odada hepsini dinliyordum ve babam oyle yapinca agladim agladim.. yanima annem ve ablamlar hepsi geldiler ama ben de diyordum ki, tamam guzelcene olsun istedik, adamlar geldi ama madem boyle yapiyor o zaman bende ocak ayina kadar beklerim ve sonra kacarim giderim dedim.

Sonra da sevdigim oglan ve ailesi gitti ama yuzlerine daha bakamadim, cikip sevdigime hoscakal bile diyemedim sadece kapi arasindan gordum cok kotuydu morali.

Bir kac saat sonra babam yanima geldi konusuyordu ve sonra da uyanmisim. Acaba ne ifade ediyor gordugum ruya yardimci olabilirmisiniz ?

Tugbaaa

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada kızını istemeye geldiklerini görmek

Babam beni rüyasında sabaha dogru görmüş. Rüyasında beni istemeye geliyorlar ama babamın razı olmadığı bi bölgeden ve babam istemeye gelenlerin kim olduğunu nereli olduğunu bilmiyor, sadece hangi bölgeden olduğunu biliyor. Babam rüyasında ben kızımı size vermem diye büyük yeminler ediyor rüya bu kadar.
Bu arada bekarım ve konuştuğum biri var fakat babamın razı olduğu bi yer. Babamın rüyasını yorumlarsanız sevinirim.

134467

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz

Hayırlı sabahlar bu gece rüyamda 4 yıldır konuştuğum insanın ailesiyle beraber beni istemeye geldiklerini gördüm fakat isteme sırasında akrabalarım tarafından sevdiğimin ailesine karşı yanlış birşey söylendi ve sevdiğim ve ailesi hemen kalkıp gittiler. Ailem yaptıklarından gurur duydu fakat ben hıçkırıklara boğuldum sabah ağlayarak uyandım.

Yeşilyol

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyamda istemeye geldiler

Selamınaleyküm. Rüyamda erkek arkadaşım ve ailesi beni istemeye geleceklerdi fakat abim ve babam buna razı degillerdi. Anneannemin evine geldiler tum akrabalarim oradaydi herkes mutsuzdi abimle ve babam yoktu. Daha sonradan beni istemeye gelmediklerini sadece tanisma merasimi oldugunu soylemistim herkese. Cok gercekci bir ruyaydı yardimci olursaniz sevinirim.

Tuğbaa

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz

Selamun aleyküm suan saat 10.00 ve ben ruya görür görmez uyandim normalde pek rüya gormem ruyamda beni istemeye geliyorlardi ama ben istemediğim icin ailem vermedi üstelik istemeye gelen kişi evlenip ayrılmış birde çocuğu vardı sonra tartışma çıktı uyandım yorumlar misiniz.

Lovely87

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada İstendiğini görmek

Merhabalar
Rüyamda sabaha karşı bi aile evimize gelmişti. Ben de yakın zamanda erkek arkadaşımın ailesiyle yakın zamanda ailece tanıştığımız için tanışma ziyareti olduğunun farkındaydım rüyanın. Ancak erkek arkadaşımla yeni olduğumuz için nişan olayını erteleme kararı aldık şimdilik. Rüyaya gelirsek rüyamda evimizde bi aile var ve ben de günlük ev halimleyim sonradan tanışmaya geldikleeini düşünüyorum. Finalde ayağa kalkınca gıdecekler zannediyorum ama bana talip gelen çocuğun ve tüm ailenin ayakta iken cocuk isteme töreninde edilen sözlere başlayınca ben sinirlenip istemeyip terk ediyorum orayı. Cocuk benim arkadasımdan daha yakışıklı ve iyi görünüyor acaba ailem istemiyor diye mi gördüm bu rüyayı. Babam da rüyanın başka bölümünde kızına uygun olan damat tipinin kim oldugunu söyluyordu. ( Erkek arkadasımı seviyorum ama uygun olmadıgımız yönler var. Olmayacağından korkuyorum. Daha iyi ve hızurlu biriyle olmam gerektiğini söyleyenler var cevremde onlardan etkilenmiş olabilir miyim? ) Hayırlı yorumlarınızı beklıyorum.Tesekkürler

K

Kayıtsiz üye

Kayıtsız
Misafir
Ruyada istemeye geldiklerini görmek

Selamün aleyküm rüyam hayir olsun. Hocam ben rüyamda sevdigim adamin ailesinin beni istemeye geldigini goruyorum. Evimizde kuzenlerim var akrabalar var kalabalik baya. Oturma odasinda oturuyorlar, annesi babamla konustuktan sonra amcami araya katarak biz falan kisiyi taniyoruz senden biri hakkinda bilgi alıcaz diyor. Bu ara onu soyleyen kisi gelen kisinin bi erkek akrabasi, babamda saniyor ki amca kizlarindan birini isteyecekler. Onlari dinliyor sevdigim kisinin babasi uzakta oldugu icin bizim eve yetismeye calisiyor o gelmeden konuya girmek istemiyolar. Babamda diyor ben olsaydim size kiz vermezdim ama siz bi abime sorun diyor. Babam oyle deyince annesi diyor ki peki biz senin kizin icin geldik istiyoruz diyor o ara sevdigimin babasi uzakta oldugu icin o gelmeden konuya girmek istemiyolar ama babam oyle deyince annesi de onu soyluyor. Babamin kucaginda büyük bi timsah evcil, onu duyunca timsahi kucagina veriyor irkiliyorum, timsahi yere birakiyorum ayağa kalkiyor, guluyor onlara ufak bi yavru timsahin karnini oksuyor. Ben babamdan korkup mutfağa gidiyorum arkamdan geliyor, bunlar kim diye sormaya basliyor, bende ona cevap veriyorum cevap verince sessiz kaliyor nedir bu ruyanin anlami.

Kelebeğin Rüyası

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda beni istemeye geliyorlar ben çok hevesliyim ama babam pek yanaşmıyor gibi.Sonra kendimi yatağımda yatarken görüyorum ve bir din alimiyle sohbet ediyoruz, şakalaşıyoruz bana ne saklıyorsun örümcek mi diyor hayır diyorum bir fotoğraf çıkarıyorum fotoğrafta lavanta bahçesi var. Din alimi gülümsüyor sürekli bana. Hoca beyaz giyimliydi ve başında takke vardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt