• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada intihar eden birini görmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kutup

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada intihar edeni görmek, rüyada intihar eden birini görmek, rüyada intihar görmek tabiri.
Selamün Aleyküm, rüyamda bir okulun içindeyim, merdivenlerden inerken sınıfın birinde kendini asmış birini görüyorum. İntihar eden kişinin yüzünde bir tebessüm var. Sonra okulun bahçesine çıkıyorum. Öğrenciler bahçede sıra olmuşlar, aralarından geçip gidiyorum. Rüyanın devamında bir meyve bahçesindeyiz kalabalık bir grupla. Birileri dut toplayıp sepete koyuyor, ben de çilek toplayıp çilek yiyorum. Sonra yağmur yağıyor.
İstihare yaptığımda gördüğüm bir rüyaydı. Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, rüyaniz Hayr olsun
"rüyamda bir okulun içindeyim ve kendini asmış birini görüyorum;
sizin sıkıntınız okulda ,okul ile ilgili...

Rüyada intihar görmek;
umutsuzluk işaretidir, gerçek hayatın hakikatlerinden kaçmak, içe kapanmak gösterir. Bu rüya aynı zamanda kötü bir haber almak, üzülmek manası taşır.

Rüyanızda herhangi bir sebepten dolayı intihar eden bir kimseyi görmeniz;
sıkıntı verecek bir durumla karşı karşıya kalacağınıza veya kötü bir haber alarak üzüleceğinize işaret şeklinde tabir edilir.

Rüyada intihara kalkışan kişiyi tanıyorsanız;
o kişi için endişeleri vurgular. O kişinin özellikleri ve niteliklerini göz önünde bulundurun ve hangi konuda endişe duyduğunuzu tespit edin şeklinde yorumlanır.

İntihar eden kişiyi tanımıyorsanız;
o zaman bu rüya kısa sürede bir çok sorunla karşılacaksınız demektir.

"okulun bahçesine çıkıyorum. "
Rüyada meyve bahçesi görmek;

hayırlı olan mala, paraya ve rızka o kimsenin nişanlanacağına veya evleneceğine yorumlanır.
Rüyada çilek görmek ;çok istediğiniz bir şeye yakında kavuşacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada çilek yemek ;
gönül hayatınızda mutluluklar yasayacaksınız demektir.
Çilek toplamak iyiye yorumlanır, güzel haberleri müjdeler.
Mevsiminde çilek topladığınızı görürseniz çok sevineceğiniz bazı gelişmeler olacak demektir,
Mevsimi dışında çilek topladığını görmek şaşırtıcı bir haber alacaksınız demektir.

Her şeyin bir olgunlaşma zamanı vardır. Olgunlaşmanın en önemli göstergesi de yaptığını söylemek, yapmadığını söylememektir.
Yeter ki sen doğru olanı bil, sabır ve gayretle yap ve sevgiyle anlat.Tedbir kuldan, takdir Cenab-ı Hak'tandır.
Rüyada yağmur görmek;
helal kazanca bolluk ve berekete keder ve sıkıntılardan kurtulmaya borcunu ödemeye işaret eder.
Selametle..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kasım K.

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada birinin intihar ettiğini görmek

Selamın aleyküm,

Rüyamda bir deniz kenarındaydım ama deniz çok pisti rengi kahverengi gibiydi. Bir adam Allah'a isyan ediyordu geçim sıkıntısından ötürü ve kendini denize attı intihar etti.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, rüyaniz Hayr olsun
Rüyada intihar görmek;
umutsuzluk işaretidir, gerçek hayatın hakikatlerinden kaçmak, içe kapanmak gösterir. Bu rüya aynı zamanda kötü bir haber almak, üzülmek manası taşır.

Rüyanızda herhangi bir sebepten dolayı intihar eden bir kimseyi görmeniz;
sıkıntı verecek bir durumla karşı karşıya kalacağınıza veya kötü bir haber alarak üzüleceğinize işaret aklinde tabir edilir.

Herşey Gelip Geçici Ya Hu ..
Kendini bilmekle başlar her şey, sen kendini bilirsen, yeterliliklerini bilirsen, yeteneklerini bilirsen, istediklerini bilirsen, Your insparation is your destination olur..diye bir söz var burda..
Yani hayatta yapmak istediklerini bilirsen o yönde de menzilin olur...

bir cok insan hayatinda bir dönüm noktasi olur bir sekilde Rabbim o ilham ve sebepleri yaratir..o dönüş noktalarini Allah`in razi olacaği şekilde değerlendirebilirsek..
Hak davanin yolcusu olursan o davanin yolu ve menziline ulaşirsin demek istiyorlar..

bazi insanlar;Ben tükendim deyince kizim hep sorardi Anne insan nasil tükenebilir ki? ; maddi anlamda Psikolojik olarak; hayata ve geleceğe dair umutlarını kaybetmiştir.
Yoksa kendisinin fiziki varlığı, bedeni yaşamaya devam eder. İfade olarak”Umudumu kaybettim, tükendim.”der. Burada insan tükenmek fiilini kaybetme fiili yerine kullanır. Kaybettikleri vardır aslında! Adı üzerinde kaybetmiştir. Bulması da mümkündür.

Bulmak için araması yani bir çaba harcaması gerekir. Bazen, kendi kendimize ”umutlarımı yitirmiştim, Hiç umudum kalmamıştı.” deriz oysa..
Ümit, Rabbimizin bizlere en büyük bir nimetidir. ... Umut ışıkları hiçbir zaman tümüyle sönmez..
çünkü her halimizi gören ve bilen BİR-i var!!
Ümitli olmak bir emirdir ve ümidini kaybetmemekse bir duadır!
Ümidiniz hiiiç eksilmesin…Her daim ümit-le kalasınız... selametle..

duaa..

Kasım K.

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun Gönül sızım. Aldım şimdi kötü haberimi.

Allah'a emanet..

gungor

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada intihar eden insanlar görmek

Selamun Aleyküm;
Rüyamda her katında balkon olan 4-5 katlı bir binanın önündeyim ve her katta üçer beşer sayıda adamlar var. Ve bir anda en üst balkondan başlayarak balkondaki adamlar aşağı atlamak suretiyle ihtihar ediyorlar. En alttaki balkonda iki kişi var. İlk kişi balkondan atlıyor ikinci kişi onu tutup engel olmak istiyor ama aynı anda düşüyorlar. İlk intihar eden ölüyor ikinci atlayana birşey olmuyor. Ve rüyam burda aniden bitiyor. Sebebi hikmeti nedir bu rüyamın merak ediyorum. Yorumlarsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

emnaltnisk

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada intihar eden arkadaşımı gormek

Selamun Aleykum kardeslerim, nasilsiniz iyisiniz INSALLAH
Ruya gordum hayir olsun INSALLAH. Bir arkadasim var aile ici sıkıntılı, ayrintiya girmeyecegim. Ruyam su kardeslerim bu arkadasimin ailesiyle oturuyorduk bizim evde. Sonra diger odadan tabanca sesi geldi. Kostuk bi baktik benim arkadasim, sonra hastaneye kaldirildi haberini aldik, olmemis. Ama soyle bir durum daha vardi. Silahi tefeciden almis ve tefeci bunu oldurecekti ruyam burda bitti. Hayirli olur INSALLAH. Sizden istegim bunu yorumlayabilir misiniz lutfen.

Nona

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleykum. Rüyamda tanımadığım biri intihar etmeye kalkışıyordu. İlk defası uğursuz oldu. Sanki ben de ona yardım ediyordum. Sonra ben onun adını sesledim. Bana baktı ve dediki " beni yolumdan ayırma, umutsuzun, her kes aynı şeyi söylüyor, ölmek istiyorum, dayanamıyorum". Ben de ona "sadece yüzüne bakmak istedim" dedim. Elini tuttum ve istemsizce kucakladım. Uzunca bir kucaklaşmadan sonra ayrıldım ve yüzüne bakmadan "git" dedim. Yine boynuna bir şey sarıyordum ve o elektrikle kendini öldürmek istiyordu. Ve yine de başarısız oldu yani ölmedi. İçimden sevinsem de dışa vuramadım. Rüyam bura da bitti. Size zahmet yorhmlarmısınız ? İnşAllah hayırlı olur Amin.

gulbahce

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada intihar eden birini canlı görmek

Ruyada intihar eden birinin kendi evinde gormek ve evinin ustunde kara bulut gormek ve cinsi belli olmayan siyah, buyuk kuslarin evinin ustunde uctugunu gormek. Olu kisinin kirmizi elbise giyip evine surekli girip ciktigini gormek ve surekli kendisinin gulmesi. Ayrıca ruyayi goren kisiye 2020 de her sey son bulcak demesi ne anlama gelir ?

Kadersdf

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamûn Aleykûm
Merhabalar ben rüyamda köprüdeydim. Yanımda tanımadığım bir adam vardı ve köprünün dış tarafında demirlerine tutunuyordu aynı şekilde bende öyle. Ama ben neden öyleydim bilmiyorum intihar etme düşüncesi yoktu bende. Sonra adam kendini attı, intihar etti. Önce kendi kendime bakamayacağım deyip bakmadım. Sonra bakayım acaba ne oldu diye tam kafamı aşağı eğiyordum ki telefonum çaldı ve uyandım. Şimdiden çok teşekkürler.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamûn Aleykûm
Merhabalar ben rüyamda köprüdeydim. Yanımda tanımadığım bir adam vardı ve köprünün dış tarafında demirlerine tutunuyordu aynı şekilde bende öyle. Ama ben neden öyleydim bilmiyorum intihar etme düşüncesi yoktu bende. Sonra adam kendini attı, intihar etti. Önce kendi kendime bakamayacağım deyip bakmadım. Sonra bakayım acaba ne oldu diye tam kafamı aşağı eğiyordum ki telefonum çaldı ve uyandım. Şimdiden çok teşekkürler.
Maalesef Ruyan Hayır Değildir Kardeşim
1.Köpru Gördun - Kustuğun kişiler bile barışacak, hayallerine ulaşacaksın.
2.Tanımadığın (Yabancı) adam - Yeni bir sayfa açacaksın, ve bu senin için hayırlı olacak.
3.İntihar eden yabancı - Uzuleceksin, zor gunler geçireceksin, kişilere borçlanacaksın, işlerin alt ust olacak.
-
Ruyayı hayır yapmak için ne yapmayılız,
Bak bedenini değil kafanı sol tarafa çevir ve 3 kez yalandan tukur, Rabbe sığın, ve kafanı sol tarafa çevir.

Nisss

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Öğrencim yüksek bir yerden atlayarak intihar edip ölüyordu.
Bu rüyayı sordurdum ve ömrünün uzayacagı dendi doğru mudur değilse tabirini yazın lütfen teşekkür ederim.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Öğrencim yüksek bir yerden atlayarak intihar edip ölüyordu.
Bu rüyayı sordurdum ve ömrünün uzayacagı dendi doğru mudur değilse tabirini yazın lütfen teşekkür ederim.
Doğru değildir.
Rüya kaygı anlamına gelmek ile birlikte,
bir kişinin ölümü anlamınada gele biliyor.

crn

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyamda iki tane kız ikiz yüksek bir yerden ellerinde şemsiye ile atladılar herkes onların yanına koştu bunun anlamını merak ediyorum

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
rüyamda iki tane kız ikiz yüksek bir yerden ellerinde şemsiye ile atladılar herkes onların yanına koştu bunun anlamını merak ediyorum
Tabiri rüyanın kendisi gibi kısadır, "Riskli bir karar vereceğinize işarettir."

Cihan 06

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada intihar görmek

Selamın Aleyküm, rüyada intihar eden biribi görmek ne demektir? Ben rüyamda gece yarısı karşı binada 12. katta 1 genç erkeğin balkonda arkadaşlarıyla şakalaşırken balkondan sarkıp aşağıya düştüğünü ve sonrasında içeriden gelen erkek kardeşi ile babasınında üzüntü ve kahrından peşinden aşağıya atlayarak intihar ettiğini gördüm. Bağırmaları feryatları hala kulağımda. Bizde annem ve kardeşimle balkonda oturuyorduk. Rüyayı sabaha karşı gördüm. 3-4 ay önce yan binamızda bir intihara bizzat şahit oldum. Bununla bir alakası var mıdır? Yoksa başka bir manası var mıdır? Teşekkür ederim.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Rüyada intihar görmek

Selamın Aleyküm, rüyada intihar eden biribi görmek ne demektir? Ben rüyamda gece yarısı karşı binada 12. katta 1 genç erkeğin balkonda arkadaşlarıyla şakalaşırken balkondan sarkıp aşağıya düştüğünü ve sonrasında içeriden gelen erkek kardeşi ile babasınında üzüntü ve kahrından peşinden aşağıya atlayarak intihar ettiğini gördüm. Bağırmaları feryatları hala kulağımda. Bizde annem ve kardeşimle balkonda oturuyorduk. Rüyayı sabaha karşı gördüm. 3-4 ay önce yan binamızda bir intihara bizzat şahit oldum. Bununla bir alakası var mıdır? Yoksa başka bir manası var mıdır? Teşekkür ederim.
Aleyküm selam. Rüyada intihar eden birini görmek, kötü haber almaya, üzülmeye işarettir. rüyanızda arkadaşın balkondan düşüp baba vs. kişilerin intihar etmesi, iyi giden şeylerinde bozulacağına işarettir.
feryatları hiçte hayır değil. hiç hayırlı bir rüya değil hemde hiç.

3-4 ay önce yan binanızda olan intiharla alakası olabilir.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyamda Ablami intihar ederken gördüm, bu nasil yorumlanir ?

Selamünaleyküm
babam , annem ve ben oturma odasinda otururken ablam acik bir cama tirmanip kendisini camdan atti. bu rüya ne anlama geliyor ?

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Rüyamda Ablami intihar ederken gördüm, bu nasil yorumlanir ?

Selamünaleyküm
babam , annem ve ben oturma odasinda otururken ablam acik bir cama tirmanip kendisini camdan atti. bu rüya ne anlama geliyor ?
Aleykümselam. Zarar görmeye ve başarısızlığa işarettir rüyanız. Selametle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt