• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ilaç görmek

Hanife

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada ilaç görmek rüyada ilaç vermek rüyada ilaç almak rüyada ilaç içmek rüyada zararlı ilaç görmek

Merhaba rüyamda tanımadığım bir adam yolda bana bir ilaç gösterdi. Bu ilaç zararlı bir ilaçmış ve bana bu ilacı hiç gördünüz mü? deyip koynuma koyup kaçtı. Giderken, şimdi nasıl durursan dur, öl dedi ve ilaç diye gösterdiği şey üzeri Susamlı kandil simidine benzer bir şeydi içimde parçalandı erkek kardeşim de yanımdaydı. Rüyada gördüğüm ilaç ne anlama geliyor acaba?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada İlaç Görmek ;Sebep, şifa, deva,hastalık, Maddi, manevi bir arayış içinde olmak demektir.
Rüyada ilaç kutusu, ilaç kabı, ilaç şişesi,görmek; Gerçek yaşamınızda bazı şeylerin karanlıkta kaldığını düşündüğünüzü, yeterli bilgiye sahip olmadığınızı simgeler.
Bilinmeyenden aşırı korkma duygusu taşıdığınızı gösterir...

Korkmayin!!Allah'ın izni olmadan hiç kimseye size,zarar veremez..Bilmediğiniz ,tanımadığınız kişilerden bir şey(bilgi, vs.) almayın...
Allah'a emanet olun..

“Ben Derin Üzüntümü ve Hüznümü yalnız Allah’a şikâyet ederim.”
Yusuf Suresi – 86.ayet

Ben Derdimi ne Dostuma söylerim ne Düşmanıma...
Çünkü Dostum üzülür, Düşmanım da sevinir.
Halimi en iyi Rabbim bilir!

hehe

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm. Merhaba hocam, nasılsınız ? :) Ben rüyama geçeyim.

Rüyamda evdeydim ve annemle duruyorduk. Annem bana 5,6 tane (daha da fazla olabilir) ilaç (hap)verdi. İlaçları iç iyileşirsin dedi. Sonra yataktan ne kadar hızlı düzeldiğimi anlatamam. Bugün gördüm rüyayı hemen size anlatayım dedim. Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Merhaba hocam, heee evet rüyaniza geçelim..Rüyaniz Hayr olsun

Rüyada İlaç Görmek ;
Sebep, şifa, deva,hastalık, Maddi, manevi bir arayış içinde olmak demektir.

"Annem bana 5,6 tane (daha da fazla olabilir) ilaç (hap)verdi"
Sizi olgunlaştıran, Tecrübe kazandiran bir ilaç yoktur ki gidip eczaneden satın alalım , içip Sizi olgunlaştırsin...sırıtık.:,
çözüm de SEN, çare de SEN, ilaç da SEN...
hayatımızı güzelleştirecek sihirli değnekte sizin elinizde...

Aynen hayatta böyle her yapılan iş , hareket , davranış ...bir sonraki hareket,iş , davranışlar için TECRÜBE / PİŞME-YANMA,olgunlaş noktasına vardırır...
amann he eğitiminize ara vermeyin de...:(
selametle

cfbrvo

Üst Alt