• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada hala görmek

papatya81

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada hala görmek rüyada halamı görmek
Selamün aleyküm kardesim,
Rüyamda gelinlik içinde halamı görüyorum. Halamın yanında tanımadığım bir adam, halam bana ikinci evliligini yaptığını ve çok mutlu olduğunu söylüyor.(su an ilk esiyle beraber). Evin içi kalabalık, belli herkes düğüne gelmiş. Ayrıca vefat etmiş dedemde orda, gayet mutlu birşeyler diyor ama hatırlayamıyorum. Şimdiden teşekküler. İyi günler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör

Ve Aleykümselam Gurbetci kardeşim Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyalar,insanin, İçinde Bulunduğu ruh halini ve psikolojisini anlatir..İmtihan; Yüce Allah (c.c)'ın hâyır veya şer, her türlü şeyle insanları deneyip bu deneme;
sonucunda iyilerle kötüleri ayırması olarak tarif edilebilir ...

Rüyanız genel anlamda sağlık ve Ailevisorunlar ile ilgili bazı kaygılarınız olduğunu göstermekte ancak kaygılarınızdan kurtulmak, muradınıza ermek için
yapmanız gereken bir şeyler olduğunu anlatmakta Allahu alem..

Rüyada hala görmek ;makam, rütbe, ya da elden bir şey çıkarmak anlamlarına gelir.
Rüyada düğün görmek; güçlü sevgi bağları, inanç, korku, evlilik, ilişki anlamlarını simgeler...
Sabrın sonu selamettir! Sabır, ağrıları dindiren acı bir ot gibidir; hem can yakar, hem de tedavi eder. Her sıkıntı bir kolaylığa ve Selamette gebedir...
Allah yar ve yardimciniz olsun..

acilangul1

fidan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda halamin kına gecesindeydim. sona halamla bir odaya geçtik, halam üzerini filan duzeltiyordu. Halamin yeni evlenen bir kuzeni var erkek ve halamin kankası. O aradı ben açtım şu an çok üzgünüm filan dedi. Gelememis memleketten. Sonra amcam bana kendi kızı yüzünden biraz kızdı. rüyanın yorumunu yaparmisiniz lütfen.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyamda halamla biri oturmuş konuşuyor kapı ağzında oturarak, ellerinde bir şeyle uğraşıyorlar. Sonra halamın yanında oturan her kimse halama sen bunun ne olduğunu biliyormusun diyor, bunun yarısı şeytan diyor. Sonra ev çok kalabalık bende dua okuyup evdeki herkesin üstüne üflüyorum.

Üst Alt