• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada gözyaşı görmek

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada gözyaşı dökmek rüyada tabirleri gözyaşı rüya tabirleri gözyaşı görmek rüyada gözyaşı damlası görmek rüyada gözyaşı ile ağlamak

Sıcak gözyaşı üzüntü ve kedere, serin gözyaşı sevinç ve feraha, Göz içinde biriken gözyaşları mal biriktirmeye, onların yüzüne akması bunu afiyet le ve cömertçe harcamaya, Gözyaşı yalnızlığa, gurbete, sevgiliye hasrete; hayatı iyi ve doğru anlayıp ahiret yurdu için hazırlanmaya, yufka yürükliliğe ve kalb inceliğine delalet eder.

Bir ışık veya güneşe bakmaktan dolayı gözden çıkan yaşı görmek, güneş veışığın işaret ettiği kimse tarafından ona gelecek zarara işaret eder.

Rüyada görülen gözyaşı eğer soğuksa ferahlıktır. Sıcaksa, üzüntü ve kederdir.

Ağlamaksızın yüzüne gözyaşlarının aktığını gören kimseye soyu hakkında kötü söz söylenir ve sözü geçen birisi olur.

Gözünün yaşını gözü içinde dolaştığını ve gözlerini sulandığını gören kimse, helal mal biriktirir ve kendisi onu gizlemeyi istediği halde düşmanı o malı açığa vurur.

Eğer o yaşlar gözünün üzerine akarsa, o helal malı infak etmekle kalbi temiz ve rahata kavuşur.

Bazen de gözyaşı, yalnızlığa, gurbete, şiddete ve sevgiliye karşı ilgiye işaret eder.

yakupnwo

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada ağlamak rüyada gözyaşının akması rüyada göz yaşı görmek

Selamun Aleyküm kardeşlerim Rüyamda soğuk havada sessizce ses çıkarmadan 6 7 tane göz yaşı akmak üzere ağladığımı görüyordum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam kardeşim Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada ağlamak, büyük olasılıkla gerçek hayatta karşılaştığınız olumsuz durumların, duygularınız üzerindeki negatif etkisini gösterir.
Rüyada ağladığını görmeniz yaşamınızdaki sizi üzen olaylardan daha ziyade bunların neden olduğu olumsuz duyguların bir serbest bırakılmaya,
dışa vurulmaya, onlardan uzaklaşıp duygusal dengeyi yeniden kazanmak için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır..
Sessizce ağlamak: Üzüntü ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir

Sonuç olarak rüyada ağlamak, üzüntü, korkuları ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmak için kullanılan bir yöntemdir.
Aynen uyanık yaşamda olduğu gibi rüyada da ağlamak iyidir...Sonu ferahliktir..

Ağlamak, tüm çirkinliklerde hayatın samimiyetin anlatır, ihlas’ın ifadesidir. Duygularınızı sözcüklere gerek duymadan ortaya koyabildiğiniz haldir.
bir kalp taşıyor olmak ve yenilenmektir. Ağlamak insani vasıflara sahip olmaktir..

Beni hayat değil,hayatımın içine edenler bezdirdi, bu yüzdendir keskinleşmelerim ve gözyaşlarımı içeme akıtmalarım...
Ne garibtir ki,canımı yakanların canı yanınca yine ilk koşan olmaklığım.
Ama hiç birşey eskisi gibi olası değildi de sadece vicdanımın sesini dinlemek...el uzatmalarım...
Ya ben garibim ya hayat,çözemedim ve dahi buraya alışamadım gitti
Allah'a emanet olun..

yakupnwo

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Aynen dedigin gibi kardeşim ben gerçekte hep duygularımı saklarım nadir ağlarım. rüyada da bir şey olmuştu o şeyde dışlandıgım için ağlamıştım. ben istesemde orta yerde ağlayamam, gözlerim dolar ama saklamaya çalışırım. gizli tutmak için ne gerekirse yaparım. Rabbim bizleri hidayet etsin, imtahan dünyasındayız yaşadıgımız ve yaşamadıgımız herşey imtahan.

Üst Alt