• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada gözlerime sürme sürdügunu görmek

baharım

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamün aleyküm.kayseriliyim muhasebe işi ile uğraşıyorum 26 yaşındayım.bugün rüyamda bir kız arakadasım benim gözlerime sürme sürüyordu.anlamı nedir merak ediıyorum bunun dışında genellikle büyük bir ev ve evin içindeki odalara bir diğer odadan geçerek girdiğim rüyalar görüyorum içiçe geçmiş bu odalar neyin anlamı olur ? vereceğiniz cevaplar için şimdiden Allah Razı olsun

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam Baharim hos gelmissiniz..Ozledim Seni..Nasilsin?Ramazani Serifiniz nasil gecti? Annen nasil?insallah her sey yolundadir..
Ben Seni Forumda actigin konulardan biliyor ve Seni Allah icin seviyorum...

Terketme Benİ Namazim
Biliyorum cahilim, buhrandayim...dardayim..hayattimdan yorgunum Nefis sahibiyim..
Ne olur sen bırakma beni, terk etme,
İbrahim a.s, Musa a.s' ı terk etmediğin gibi…
Nefsim ve şeytan uzaklaştırmaya çalıştıkça seni benden, sen daha da çok yaklaş bana, izin verme seni bırakmama…
Sevgiliye götüren aracısız, araçsız Yaradan'a götüren…
Sessiz feryatlarımın içinde boğulmama izin verme, ben acizim..
ben ara ara buhrana giren yanliz bir insanim...

Ne olur terk etme beni…
Mahcupluğum, günahkar oluşumdan faydalanıp iş başında olan şeytana, esir olmama izin verme…
KURTAR BENI ALLAHIM...

Ruyaniza Hayirdir insallah diyelim Rabbim hayra cikarsin..
Rüyada sürme sürdugunu görmek: Basirete, ferasetli olmaya, mala ve diğer iyi şeylere;
İyi bir kimsenin kendine sürme çektiğini görmek hayra, kötü birinin sürme çektiğini görmek şerre,
Bekar kızın sürme (rimel) çekmesi evlenmesine,cunku surme kadinin zinettidir...
içiçe geçmiş odalar ise.. ic dunyanizdaki celiski..kararsizliklar ve isinizdeki katmer, katmer zorluklar ardindan gelecek rahatliga.. Kainatta her sey bir sekilde birbirine bagli veya da ic icedir..
Unutmayin bunu ...İnsanlar ne amel yaparsa döner dolaşır gelir onu bulur. Allah kattinda hic bir iyilik zayi olmaz..
selamet ile Hayra Kalin...

baharım

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rabbim razı olsun :) ne güzel hemen cevaplıyorsunuz rüyarımızı,sıkıntınlarımızı,dertlerımızı Rabbim sizin gibi iyi insanları eksık etmesın

Üst Alt