• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada görücü görmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyada görücü geldiğini görmek

İyi günler rüyamda kız kardeşime görücü geldigini gördüm anlamı nedir? İkimiz de bekarız bu arada.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Merhabalar, rüyamda evli varlıklı benden yaşça büyük bır adam bana görücü geliyordu. Hemde yanında eşi ile birlikte, eşinin de rızasını almıştı ve beni 2 .eşi olarak istiyordu. Bu rüya beni çok etkiledi. Ruyami yorumlarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyada görümce görmek ve görücü gelmesi

Hayrlı akşamlar
Rüyam hayrlara tebdil etsin inşaAllah
(Şuan eşimden ayrıyım)
Rüyamda eşimin tanıdığı veya akrabası bir kadın ben tanımıyorum.Bana mesengerden mesaj atıyor.ilk mesajı geç görüyorum ikinci mesajı atıyor beni çok beğendiğini söylüyor.Görücü olarak evimize geliyor yanında görümcelerim ama o kişinin bize geldiğinden haberleri yoktu diye anımsıyorum.Büyük görümcem biz zaten size gelecektik diyor.ikram etmek için çay demliyorum görümcemde yanımda (rüyamın üzerinden biraz zaman geçti bu kadarını hatırlayabiliyorum) Allah'ım hayra çıkarsın inşaAllah Amin

alyaasya

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
iyi gunler ben cok hazirlandigim sinavda basarili olamadim, çok üzüldüm. Daha sonra arkadaslarimla 'artik evlenirsin sende' sohbetimizden dolayimi aklimda kaldiysa ruyamda beni istemeye geliyorlardi kadin ve oğlu vardi. Ama ikisini de hayatimda hic gormedim, tanimiyorum. Ayni sofradaydik gülümsüyoduk birbirimize ama kararimi aciklamadan ruyam bitti. Bunu yorumlayabilirseniz sevinirim, tesekkur ederim.

G

Gizem Ateş

Kayıtsız
Misafir
Yakışıklı hem fiziksel hemde karakter olarak istedigim biri idi rüyamda görücü gelen ama benim su anda duzgun giden bir iliskim var. Rüyamda tam istedigim gibi birinin bana görücü gelmesi ne anlama geliyor acaba. Yaşım 16, 17 ye girdim 4 gun önce yorumlar misiniz.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Yakışıklı hem fiziksel hemde karakter olarak istedigim biri idi rüyamda görücü gelen ama benim su anda duzgun giden bir iliskim var. Rüyamda tam istedigim gibi birinin bana görücü gelmesi ne anlama geliyor acaba. Yaşım 16, 17 ye girdim 4 gun önce yorumlar misiniz.
Kusuruma bakmayın 2 gundur işlerimden dolayı bakamadım. Hakkınızı Helal Edin.
Hayırlı birisi ile evleneceğinize delalettir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt