• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada fermuar açtığımı gördüm

• Konuyu başlatan henry5235
  • Başlangıç tarihi
H

henry5235

Kayıtsız
Misafir
merhaba rüyamda ilk önce kepçe kamyon gördüm onla baglantılı münibüs gördüm ve münibüs gidiyordu ve yakalamak için koştum yakaladım ama tam o sırada bir bayan belirdi ve eteginin yandan fermuarını açtım ama cinsellikle ilgili bişey olmadı fermuarı açtıgımda bir adam belirdi ve onla gittim. yorumlarsanız sevinirim
Kıvanç Duran 24 yaşındayım düzcede öğrenciyim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
551416_324421360953999_132505396812264_874830_1203300765_n.jpg

Merhaba Kardesim..Hosgeldiniz.. Yillar once Buna benzer bir ruyayi bir arkadasimin Universitteye giden oglu gormustu.. ve yillar sonra O ruya yorumum icin gelip Tessekur etti..
biraz edep disi olacak ama siz ruyanizi Sordunuz ben de sadece gercegi yorumu yazmak insanlik borcumdur..

Hayirdir insallah..
Kardesim beni Allah RIZASI iyi Dinleyin..
Ben kendimi insanliga ,hizmette, gencligin yetismesi icin adamis koruyucu annelik yapan bir muhacirim..
Sizin icin ne istiyorsam Rabbim aynisini kendi evladima versin..
Siz içinizde enerji, büyüme ve gelişme azmi ve kendine güveni olan ozunde guzel bir insansiniz!!
lakin Okul ,eglence,KIZ arkadasi,parti,sosyal hayat ile okul bir arada yurumez..
Ben hic bir meslegi kucuk gormuyorum ama sizin kapasiteniz,imkaniniz,var niye bir gun insaatlarda ,minibus soforlugu mu yapmak istiyorsunuz? unutmayin her kes dengi ile evlenir..Davul bile dengi dengine kardesim..
Hayatta ne kadar verirseniz Hayat da size o kadar geri veririr..
Tahsilli, mevki,makam Sahibi olmak istiyorsaniz..
eline, beline ,diline ,uckuruna sahip olursan hem Hak Huzurunda hem de gönüllerde yer bulursun Kardesim..

Üst Alt