• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada evlilik görmek

melekshn

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüya tabiri evlilik evlilik rüyası
Selamünaleyküm öncelikle bu sayfa için teşekkür ederim size. Rüyada evlilik görmek.
Rüyayı annem gördü. Din öğretmeni biri ile arkadaşlık kurmak gibi bir niyetimiz oldu ama sonrasında olmadı, bende bunu anneme anlattım. Geçenlerde yeni biriyle tanıstım ciddi anlamda. O sırada da annem bu rüyayı gördü ve bana anlattı. Rüyada ben pembe elbise giymişim, elimdede tacım biyere gidiyormusum, o öğretmende benim arkamdan geliyormuş. Annemin çevresindeki insanlarda onlar evlenecek demişler anneme. Tam başka biriyle tanıştıktan sonra annemin rüyada evlilik görmesi ne anlama gelir acaba? Çok teşekkür ederim tekrardan hayırlı akşamlar.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Desenize Annenizin kalbi O Din öğretmeninde kalmiş ...sırıtık.:,
Rüyada evlilik yapmak ;bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler.

Rüyada pembe elbise;Yaşadığınız pembe düşlerden bir an önce kurtulup, yaşamın gerçeklerini görmeniz gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada taç görmek ;Hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Görün tacın malzemesi, yapılan işlem ve diğer olaylarla birlikte yorumlanır.
Rüyada Altından taç görmek Hayırlı bir mal edinmeye yorumlanır.
Rüyada başta taç görmek, taç takmak, bekarlar için iyi karakterli biriyle mutlu bir evliliğe, evliler için çocuk sahibi olarak evliliği taçlandırmaya ve
aile yaşamında güzel gelişmelere işaret eder.Hakkınızda hayırlısı olur inşallah..Selametle..

duaa..

katrem00491

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
hayırlı günler..ben bir kaç gün önce bir rüya gördüm..bu aralar aklımda hep evlilik olduğu için bilinçaltı mı yoksa gerçekten rüya mı anlamadım..rüyamda eve geliyorum fakat ev kıyafetlerimle yani yazma etek body..geldiğimde annemin memur olsa iyiydi sözlerini duyuyorum..evimizin arka odasına girdiğimde annem babam ve bir kadın ve bir erkek var..meğer ben tanışmaya gelmişim onlarla..ama hala annem aynı sözlere devam ediyor..sonra kendimi bir arabada buluyorum yanımda iki arkadaşım önde de iki erkek..ve kendi kendime diyorum ki galiba arabayı sürenle evleneceğim ama su kusuru var bu kusuru var diye söyleniyorum..sonra uyandım..acaba neye yormamız gerekiyor..tekrar hayırlı günler..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
hayırlı günler rüyaniz Hayr olsun bilinçaltı da olabilir..
Rüyada evlilik ;
bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler.

Rüyada kusur bulduğunu görmek ;
Başarısızlık, hayal için yetersizlik ve düşük öz korkularını simgeler.

ALLAH'ım burada bulunan ve katrem00491 isimli kardeşime ,hayırlı eş,hayırlı evlilik, hayırlı ömür ,hayırlı soy zürriyet nasip eyle inşaALLAH..
Evliliklerini kolaylaştır ,zorlaştırma, Hayırlarla sonuçlandır..ALLAH'ım sen bize yetersin...Sana sığındık bizleri bu yalnızlıktan kurtar..
Bize tüm hayır kapılarını aç .Ve bize indireceğin hayra muhtacız Sen bizlere merhamet eyle ALLAH'ım sen bize yetersin
Sen dualarimizi Mübarek Ramazan ayı hürmetine ism-i azam hürmetine kabul eyle,bizleri sevindir..

RABBİM dua eden etmeyen herkesten razı olsun bugün yine duadayım inşaALLAH hayırlısıyla rabbimden istiyeceğim hepimiz için.selametle...

https://www.islamiforumlar.net/dok-icini-rahatla/34445-cok-kotu-bir-ruh-hali-icerisindeyim.html

duaa..

Üst Alt