• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada evlendiğini görme

meri

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamın aleyküm

ben evlendiğimden beri ara ara bazen çok sık aralıklarla eşimle rüyamda hep evlendiğimi görüyorun niye böyle bilmiyorum ...
ayrıca çok sıkıntıdayım ailem küs belki bebek olunca barışırlar diye bebek istiyorum 2 yıldır evliyim evlendik 1 ay sonra eşim askere gitti geleli 2 ay oldu dualarınıza ihtiyacım var...Uzgunnn

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hosgeldiniz kardesim.. uyeliginiz Hayirli ve daim olur insallah.. Hayirdir insallah..
aslinda ruyaniz cok acik ve size bilincalti bir mesaj vermekte..

"eşimle rüyamda hep evlendiğimi görüyorum"

ne guzel aranizdaki Sevgi Saygi ve Hurmetti pekistirmeniz seklinde yorumlanir Allahu Alem..
evlilikte Saygi oldukca Sevgi de olur..şunu unutmayın ki bir evlilikte saygı biterse sevgide biter ..
ÇÖZÜMLER ÇARE ARANDIĞI TAKDİRDE ÜRETİLİR..
siz masallah yasiniza gore oldukca olgun bir insansiniz..
birde bu tur ruyalar evlenmeden once yaptiginiz bir yanlis eksik davranisinizi duzeltmeniz icin bir firsat dogacagini belirtmekte...
mesela aileniz küs neden? nasil telafi edebilirim..onlar hakli idi kendinizi bir de onlarin yerine koysaniz olanlari daha guzel anliyabilirdiniz..
cocuk meselesi esiniz askerden daha yeni gelmis..
insallah cok kisa zaman da hayirlisi ile o da olur.. simdiye kadar olmamasinin muhakak Allah kattinda sebep ve hikmetleri vardir..
Dualarimiz sizin ile guzel kadesim.. Hayirli gunler..

Üst Alt